Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Paadi tšarterid aastal Playa de las Americas
Paatide rentimine ilma kaptenita aastal Playa de las Americas
Paadi rentimine Playa de Las Americas

Playa de las Americas’i paatide rentimise kaudu on teil võimalus nautida päikest, meretuult ja mere romantilist atmosfääri. Meie kodulehel saate teha broneeringu iga paat mugavalt läbi meie WhatsApp. Kõik, mida peate tegema, on kirjutada meile, märkida paat, reisi kestus ja soovitud kuupäev. Kõik paadid väljuvad Puerto Coloni sadamast Playa de las Americase lähedal.

katamaraanituur tenerifel privaatne ja ühine (9).min

On palju põhjusi, miks peaksite Playa de Las Americas paati rentima. Tulge ja tähistage oma erilisi sündmusi merel, poissmeeste ja sõprade kokkutulekud on paadil palju lõbusamad. Küsige oma kihlatu kätt või võtke oma naine oma aastapäeva tähistamiseks kaasa. Meil on igat tüüpi paate, erinevate suuruste ja omadustega, mis sobivad teie eelistustele.

Paatide rentimine koos kapteniga Playa de Las Americas

Eraldi paadi rentimine koos kapteniga ei pea te muretsema navigeerimise pärast, jätke kõik meeskonna kätte. Rendige purjepaate, luksusjahtide, kalapaatide ja avarate katamaraanide. Tegevuse käigus saate näha vaalaliste loomuliku elupaiga, külastada Los Gigantese kaljusid ja ankrusse jääda ilusasse lahte, et ujuda Atlandi ookeani värskendavates vetes. Tavaliselt võib meres rõõmsalt ujumas näha lootsivalasid ja pudelidelfiine. See on turistide jaoks väga hinnatud loodusnähtus.

Delfiinid hüppavad Tenerife lõunaosas

Playa de las Americas’i paatidel on professionaalne meeskond, kes tunneb hästi lahte ja paadi käitamist. Nad teevad reisi kõigile mugavaks ja viivad paadi kõige huvitavamatesse kohtadesse rannikul. Reisi ajal pakutakse pardal toitu ja värskendavaid jooke.

Paadi kapten juhib paadi kaunisse lahte, et külalised saaksid laskuda Atlandi vees jahutamiseks. Tutvuge kuulsa Masca lahega, mis on vulkaanilise päritolu ja ainulaadse võlu. Los Gigantese kaljud on veel üks tähtsamaid vaatamisväärsusi, mida saate laevareisi ajal näha.

Jahtklubide prahtimine ilma kaptenita Playa de Las Américas’is

paadi charter tenerife 08

Pakume ka erinevaid paate ilma kaptenita, mida saate ise juhtida. Juhtige paati nagu asjatundlik meremees ja näidake oma sõpradele oma purjetamisalaseid võimeid. Meie paatide juhtimiseks peate olema vähemalt 18-aastane ja vajadusel esitama kehtiva paadi juhiloa.

Sellisel juhul peate enne purjetamist tasuma tagatisraha, mis tagastatakse pärast paadi tagastamist. Samuti peate ise toitu kaasa võtma, kuna see ei ole hinna sees ja kütuse eest tuleb maksta vastavalt tarbimisele ekskursiooni ajal. Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust WhatsAppis, me aitame teid hea meelega paadi valikul Tenerifel purjetamiseks.

Litsentsita paadid Playa de Las Americas

Tenerife paat ilma kapteni ja litsentsita 6 inimesele

Ärge muretsege, kui teil ei ole paadiluba. Kui olete üle 18-aastane ja soovite alustada purjetamist, saame teid aidata. Pakume väikeseid mootorpaate, millega saad sõita ilma juhiloata, et nautida merd ja viia oma lähedasi sõitma. Need on väikesed ja väga mugavad 7-kohalised paadid, millega saate minna merele ja külastada randu, et end selle vees värskendada.

Rendige paat Playa de Las Americas koos meiega. Oleme spetsialiseerunud igat tüüpi paatide rentimisele Tenerifel, meil on kindlasti parim alternatiiv teie jaoks. Nautige koos oma sõprade ja perega Atlandi ookeani võlusid. Vaadake allolevat nimekirja, olemasolevaid võimalusi ja kirjutage meile kohe, et teha oma broneering. Pidage meeles, et me tegeleme suure nõudlusega ja paadid ei ole alati saadaval valitud kuupäeval. Ebameeldivuste vältimiseks kirjutage meile mitu päeva ette.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: