Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Kalapüügilaevad aastal Puerto Colon
Kalapüügiretked aastal Puerto Colon
Era- ja ühispüügiretked Puerto Colónist

Puerto Colon on lähtepunkt paljude ühiste ja erapüügiretkede jaoks Tenerife lõunaosas. Selles kaunis Tenerife paikkonnas leiate palju majutusvõimalusi, baare ja restorane, kus pakutakse kohalikku toitu. Kuid see on ka suurepärane piirkond kalastushuvilistele.

Broneerige kalamatkad Puerto Colonist meie veebisaidil. Valige paadi tüüp ja reisi kestus, me hoolitseme selle eest, et teil oleks unustamatu päev merel. Puerto Colonist pakutavate kalastusretkedega saate tutvuda teksti lõpus olevas juhendis. Sealt leiate kontaktvormi, mille saate täita, et teha broneeringuid.

Püügiretked Puerto Colonist

Tenerife paadi- ja kalapüügirent ilma litsentsita Las Galletase sadam

Puerto Colonisse on oodatud kõik, alates algajatest kuni kogenud kalameesteni. Nautige uskumatut kalapüügikogemust, nautides samal ajal Tenerife rannikumaastikku. Kasutage päeva päikesepaistet, lõõgastuge ja jagage sõpradega. Reisi ajal võite näha mõningaid vaalaliste loomuliku keskkonna juures.

Ekskursioonid toimuvad spetsiaalsete paatidega, millel on kogu vajalik varustus. Meil on kaasaegsed vardad, söödad, rullid ja palju muud, et tagada edukas kalapüük. Meeskond koosneb kogenud professionaalidest, kes juhendavad teid. Paadi kapten viib teid Tenerife parimatesse kalastuskohtadesse. Ta jagab ka oma saladusi ja soovitusi parima kalapüügiedu saavutamiseks. Värskendav joogiteenus on lisatud, et päev oleks nauditavam.

Te saate Tenerifet ümbritsevates vetes püüda erinevaid kalaliike. Nende hulka kuuluvad tuunikala, merikoger, mõõkkala, makrell ja harilik makrell. Lisaks saate valida erinevate kalapüügiliikide vahel, nagu süvamerepüük, kergpüük, põhjapüük ja palju muud.

Jagatud püügireisid

Tenerife Boat and Fishing Charter no license required Las Galletas Harbour

Pakume ühiseid kalastusreise turistidele ja loodushuvilistele. Jagage oma hobi sõprade ja perega. Parandage oma tehnikat tänu kapteni nõuannetele ja soovitustele. See on suurepärane võimalus nautida merd, lõõgastuda ja püüda põnevaid kalu.

Eraldi kalapüügiretked Puerto Colónist

Tenerife paadi- ja kalapüügirent ilma litsentsita Las Galletase sadam

Teisest küljest pakume eksklusiivset teenust, et nautida kalapüügireisi ilma võõraste kohalolekuta paadis. Ainult teie ja teie külalistegrupp koos meie meeskonnaga. Samuti anname teile võimaluse rentida kalapaate ilma kaptenita, sellisel juhul peate olema üle 18-aastane ja esitama paadijuhiloa. Kasutage võimalust näidata oma sõiduoskusi ja viia paat Tenerife parimatesse püügikohtadesse.

Ootame teid, et broneerida oma järgmised kalastusreisid Puerto Colonist. Võtke meiega ühendust WhatsAppi kaudu, et teha broneering ja selgitada võimalikke kahtlusi. Me oleme olnud selles valdkonnas juba aastaid, pakkudes oma klientidele suurepäraseid kogemusi. Lisaks kalalaevadele pakume ka purjepaatide, jahtide, mootorpaatide ja muu sellise rentimist. Meil on alati olemas soovitud paat ja suurus, mida vajate. Nautige oma viibimist Puerto Colonis ja võtke meiega julgelt ühendust, kui vajate soovitusi.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: