Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Veesport aastal Puerto Colon
Uuri Puerto Colóni parimaid veespordialasid ja kuidas neid rentida.

Pakume teile täielikku juhendit Puerto Colóni veespordialade kohta. Kui oled ekstreemspordi armastaja või tahad lihtsalt vees jahutada end, loe edasi, meil on, mida vajad. Meie ettevõttes oleme spetsialiseerunud suurepäraste elamuste pakkumisele meres. Et teha oma broneeringud, kirjutage meile otse meie WhatsApp, me veenduda, et elate unustamatuid hetki.

Veesport Puerto Colonis

Puerto Colon pakub palju võimalusi, et elada intensiivseid emotsioone meres. Nautige fantastilist puhkust suviste tegevustega aastaringselt. Pidage meeles, et Tenerifel on hea päikesepaiste ja meeldiv temperatuur aastaringselt. Põgenege rutiinist järgmiste veespordialadega Puerto Colónis:

Kombineerige adrenaliin ja lõbu banaanipaadil

banaanipaat tenerife

Sukeldu põnevasse tegevusse, kus väljakutse on mitte maha kukkuda. Banaanipaat koosneb täispuhutavast paadist, mida pukseerib teine paat. Reisijad istuvad täispuhutavale paadile, mis pöörleb pidevalt ringi, kuni kõik kukuvad vette. Julgege proovida seda põnevat tegevust koos sõpradega, keegi ei suuda naeru lõpetada, sest lõbu on garanteeritud.

Võta teed läbi lainete kajaki pardal

Kajakisafari Tenerife lõunaosas (1)

Kajakisõit Puerto Colonis on põnev tegevus, mida tahate teha ikka ja jälle. Tegemist on kanuuga, mida ajavad edasi aerud. Tõuse oma sõpruskonnaga pardale, et veeta merel üks põnevat päeva. Kajakisõit nõuab edasiliikumiseks jõudu ja head koordinatsiooni, seega on see spordiala, mis toob meeskonna kokku. Samuti võimaldab see katta merel pikki vahemaid, treenides samal ajal oma keha ja saades kontakti loodusega.

Tundke maksimaalset põnevust jetisuusatamisega Puerto Colónis

Jetski tenerife lõunaosas

Saavutage uskumatuid kiirusi ja uurige Tenerife randu, koopaid ja kaljusid. Jetskid on fantastiline lõbu, mistõttu on need Puerto Colónis nii populaarsed. Nendega on väga lihtne sõita ja sarnaselt mootorratastele saab nendega sõita üksi või koos kellegagi. Nautige lõbusalt ja nautige merd täiesti vabalt uurides.

Sukelduge Tenerifel, et uurida merepõhja ja selle varjatud ilu

Proovi sukelduda Tenerife lõunaosas

Sukeldumine on üks põnevamaid tegevusi, mida Puerto Colónis teha saab. Avastage erinevaid unikaalsete omadustega sukeldumiskohti, et sukelduda kuni 30 meetri sügavuses kristallselges ja helendavas vees. Sukelduge mööda kauneid riffe, koopaid, kuristikke, võlvid ja merepõhja erakordseid maastikke. Värviliste kalade, kaheksajalgade, kilpkonnade ja teiste Tenerife merefauna liikide ilu avaldab teile muljet.

Puerto Colónist leiate mitu sukeldumiskooli, mille asjatundlik personal aitab teid, kui see on teie esimene kord. Pärast teooria omandamist olete valmis sukelduma sügavustesse ja avastama pinna all peituvat imelist maailma. Samuti saate oma sukeldumisoskusi täiustada meie sukeldumiskursuste kaudu. Tutvuge olemasolevate võimaluste nimekirjaga ja võtke meiega ühendust WhatsAppis, et teha oma broneering.

Discover Parascending, langevarjuhüpped üle mere

Ettesta Parascending, langevarjuhüpped üle mere

.
Parascending Tenerife lõunaosas

Kui soovite rohkem adrenaliini ja uusi emotsioone, lisage parascending oma Puerto Coloni veespordialade nimekirja. Ole valmis hõljuma õhus tuulelohe küljes, mida veab paat. Paat kiirendab õrnalt, kuid kontrollitult, saates teid kuni 50 meetri kõrgusele sinise mere kohal hõljuma. Kujutage ette põnevust, kui lendate nagu lind ja vaatate ülevalt alla lahte. Kas olete valmis lendamiseks?

Parvaplaanilennu üle Tenerife mägiste maastike

Tandem-paragliding Tenerife South

Kuigi paragliding ei ole veespordiala, tahtsime selle siia nimekirja lisada, sest see on soovitatav tegevus neile, kes soovivad uusi elamusi ja teistsuguseid asju teha. Tenerife koosneb paljudest mägedest ja orgudest, mis on täis tippe, mida saab kasutada õhkutõusmiseks ja õhus lendamiseks. Asjatundlike pilootide meeskond juhendab teid ohutuks ja lõbusaks lennuks. Kas oled valmis väljakutseteks?

Nüüd, kui teate, milliseid veespordialasid Puerto Colonis pakutakse, ärge kartke meiega WhatsAppis ühendust võtta, et neid broneerida. Meil on olemas veespordipaketid, mis hõlmavad jetisuusatamist, parascendingut ja kalapüüki. Vaadake allolevast nimekirjast kõiki olemasolevaid võimalusi, kui olete valinud endale meelepärase spordiala, kirjutage meile, et teha broneering. Meie jaoks on rõõm olla ettevõte, mida te usaldate, me garanteerime, et kogete kirjeldamatuid emotsioone.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: