Eraekskursioonid ja katamaraani prahtimine Playa de las Américas’is

Eraekskursioonid ja katamaraani prahtimine Playa de las Américas’is

Guide

Esitame teile selle väikese juhendi, et saaksite tutvuda Playa de las Américas’i era-ekskursioonide ja katamaraanide rendi võimalustega. Kui viibite selles kaunis Tenerife kuurordis, ei saa te jätta kasutamata võimalust jalutada mööda Atlandi ookeani ja nautida kõike, mida see pakub.

Playa de las Americas on üks tähtsamaid puhkekohti Tenerifel. Nautige selle sooja kliimat ja suurepärast rannaatmosfääri.

Selle tekstiga tahame teile näidata meie parimaid privaatseid katamaraaniekskursioone ja üksikasjalikult kõike seda, mida saate nautida, kui rendite ühe meie vapustavast katamaraanist Playa de las Americas’is.

Meie privaatse katamaraaniekskursiooniga saate:

  • ujuda ja snorgeldada
  • Külastada kaljusid
  • Vaadata vaalalisi
  • Meretuul
  • Säravat päikest
  • Nautige täielikku privaatsust
  • Mugavus ja palju ruumi

Privaatne ekskursioon ja katamaraani prahtimine Playa de las Americas’is koos Kalima’ga

Tenerife - Boat Charter - (7).minPurjetage mööda Tenerife lõunarannikut selle eksklusiivse ekskursiooniga 11 inimesele.

Pakume teile ruumikat 36 jalga pikkust katamaraanisõitu. Nautige mugavust ja mugavust pardal. Snäkid või lõunasöök, vein ja rullid on hinna sees. Valikuline Paella.

Broneerige 3 või 5-tunnine ekskursioon, et külastada Tenerife vaalalisi ja seejärel minna rannikul ujuma. 8-tunnine ekskursioon viib teid Los Gigantese kaljudele ja Masca lahte.

Eraekskursioonid ja Kennexi katamaraani prahtimine Playa de las Américasest

catamaran tour in tenerife private and shared (9).minNautige seda luksuslikku katamaraani, mis mahutab 11 reisijat. Snorgeldamisvarustus, joogid pardal ja lõunasöök on hinna sees. Transport on vabatahtlik, lisatasu eest Tenerife lõunapoolsetel aladel.

Sellel katamaraanil on võrk, et lamada ja puhata lainete lähedal. Rentige 3 või 4 tunniks vaalade vaatlemiseks ja jahutamiseks El Puertito de Adeje jahedates vetes. Üle 5 tunni kestev tegevus viib teid Los Acantiladosesse ja Masca lahte ujumiseks ja snorgeldamiseks.

Eraldi katamaraani prahtimine koos Edeniga gruppidele

Tenerife catamaran charter for 45 personsMeie suurepärane katamaraan Eden mahutab 45 reisijat, mis on ideaalne eriliste sündmuste tähistamiseks pardal. Selle privaatse ekskursiooniga saate nautida 3-tunnist kruiisi Atlandi ookeanis koos delfiinide ja vaalade vaatlusega ning peatuse kaldal ujumiseks ja snorgeldamiseks. Võileib ja karastusjoogid on hinna sees. Valikuline Paella.

Vaalade vaatlus Playa de las Americas’ist

Full HD - shortbeaked-common-dolphin-delphinus-delphis-malaga-spainKülastage meie privaatse katamaraaniekskursiooniga Tenerife delfiine ja vaalu nende loomulikus elupaigas. Valaatide käitumine on alati ettearvamatu, nii et iga reis on ilmuvate loomade ja nende liikumise poolest erinev. Kõige sagedamini näeme neid rahulikult jalutamas, mulli puhumas ja sabaga vehklemas. Mõnikord püüavad nad tähelepanu tõmmata ja tulevad isegi uudishimust paadile väga lähedale.

Los Gigantese kaljud

Bahia de Masca - Los Gigantes Masca Bay (1)Pärast vaalavaatlust jätkub ekskursioon Los Gigantese kaljude juurde. Seal saate nautida vaateid nendele majesteetlikele loodusmälestistele. Paat teeb ka peatuse, et saaksite ujuda ja nautida Atlandi ookeani rahulikku, sinist vett. Pihelge tohutute kaljumoodustiste kõrval, mis on looduse poolt meie kaitseks loodud kindlus, et meid ohu eest kaitsta.

Masca lahes kohtate teisi paate, mis viivad oma reisijaid merd nautima. Kui soovite rentida teist tüüpi paate, leiate meie veebisaidilt ka erapartiipaadid, kiirpaadid, eksklusiivsed purjepaadid, erapartiiekskursioonid ja luksusjahid.

Nautige merd meie erakatamaraanide ekskursioonidega Playa de las Americas’ist eksklusiivse atmosfääriga. Ekskursioonid sisaldavad jooke pardal ja paljudel katamaraanidel on ka toit hinna sees. Kutsuge oma lähedasi tähistama sünnipäevi või erilisi sündmusi mõnusal paadireisil Playa de las Americasist.

Katamaraani rentimine aastal Playa de las Americas

Katamaraani tšarterid aastal Playa de las Americas

Mida meie kliendid ütlevad:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Saistītie raksti:

Rannad aastal Playa de las Americas