Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Quad Bike Safarid aastal Playa de las Americas
Quad-safarid Playa de las Américasist

kas teadsid, et Playa de las Américast saab rentida Quad-Safarit? See on üks Tenerife elavaimaid kuurorte ja pakub seetõttu ka võimalusi looduse nautimiseks ja Tenerife metsiku külje avastamiseks.

Seekord tahame teile rääkida Playa de las Americase quadirattaretkedest, mille kaudu saate kogeda ägedaid emotsioone. Quadid on sõidukid, mis on mõeldud sõitmiseks üle karmi ja raske maastiku. Kasutage võimalust parandada oma sõiduoskusi turvalises keskkonnas koos koolitatud instruktoritega. Kõik, mis teil on vaja kaasa võtta, on juhiluba, üle 18 aasta vanust ja soovi veeta lõbusalt aega. Tee oma broneeringud kohe meie WhatsAppis.

Õpi sõitma neljarattaga

Quad Safari Tenerife01.min

Tenerife pakub erinevaid võimalusi igale maitsele ja eelistustele. Kui see on teie esimene kord, siis pakume sõite nõudmatutel marsruutidel, et saaksite harjuda quadiga sõitmisega. Kui tunnete end valmis, võite seiklushimulistele ja adrenaliinihimulistele taotleda safarit raskemal maastikul.

Sõitke oma quadiga läbi Tenerife karmi maastiku

.
Quad Safari Tenerife04.min

Sõitke mööda loodusradu, imetledes samal ajal Tenerife maastiku ilu. Viime teid Santiago del Teides asuvasse quadide jaama, kus saate esmaklassilist tähelepanu ja juhiseid quadiga sõitmiseks. Sõitke mööda Arenas Negrase maagilisi radu, mis on imeline marsruut uskumatute vaadetega, eriti loodus- ja seiklusspordisõpradele.

Endastage Tenerife ilu

Quad Safari Tenerife06.min

Quadiga sõitmine annab teile võimaluse tutvuda saarega selle mägedest. Sõitke mööda kõrvalteid läbi kivide, vulkaanilise liiva, mändide ja järskude nõlvade. Lase meil olla sellel seiklusel sinu teejuhiks. Meil on selle ala professionaalsed eksperdid, kes teid alati nõustavad ja saadavad. Pakume marsruuti, mis hõlmab Playa de las Américas, Arona, la Escalona ja Villaflor koos vastavate peatustega puhkamiseks ja pildistamiseks. Meil on ka marsruut Teide kuristikule saare kõrgeimas piirkonnas. Nautige selle vulkaanilist geograafiat ja vaadelge Teide rahvuspargi taimestiku ja loomastiku ilu.

Sõit Quadiga mööda rannikut

Tenerife Quad Bike Safari Vulocano (1)

Pakume safareid mööda Tenerife rannikut, et avastada selle kauneid vaateid ja piirkonna erilist taimestikku. Saate uurida vulkaanilisest tegevusest põhjustatud kargeid radu, kus saate katsetada oma kontrolli rooliga. Tegevus hõlmab peatust restoranis, et maitsta maitsvat kanaari toitu. Kui soovid seda ekskursiooni teha, anna meile lihtsalt WhatsAppis teada ja me teeme hea meelega teie broneeringu.

Kuidasafari broneerimine Playa de las Américasist

Kuidasafari broneerimine Playa de las Américasist

Squad Quad Safari Tenerife South (1)

Meie veebilehelt leiate laiaulatusliku nimekirja tegevustest, mille abil saate oma puhkuse ajal Playa de las Americas lõbusalt ja mõnusalt aega veeta. Sõitke vabalt üle keerulise maastiku, jagage sõpradega, täiustage oma sõiduoskusi, nautige panoraamvaateid saarele ja looge unustamatuid mälestusi. Ärge mõelge kaks korda ja tulge avastama Tenerifet selle radadest ja järskudest marsruutidest.

Enamik quad-safareid Playa de las Americasist sisaldab transporti koos pealevõtmise ja mahapanekuga teie majutusasutuse juures. Kirjutage meile WhatsAppi, et anda meile oma täpne aadress ja teha oma broneeringud. Hoidke allpool olevast nimekirjast iga tegevuse üksikasjad, võite ka täita kontaktvormi, me võtame teiega ühendust niipea kui võimalik. Rohkem kui kümme aastat oleme oma kliente rõõmustanud ja pakkunud neile unikaalseid ja unustamatuid elamusi Tenerifel.

Mida meie kliendid ĂĽtlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: