Co dělat a kam jít v Anfi del mar

Co dělat a kam jít v Anfi del mar

V tomto příspěvku vám představíme průvodce nejlepšími plážemi v Anfi del Mar a aktivitami, které můžete během své dovolené podniknout. Nabízíme výlety lodí, při kterých si můžete odpočinout, zapomenout na starosti a oddat se radosti z moře. Slunce a písek si můžete užívat také na zdejších bujných plážích s bílým pískem, kde najdete ty nejlepší podmínky pro různé vodní sporty. Čtěte tedy dál a dozvíte se něco víc o tomto krásném městečku na jihu ostrova Gran Canaria.

To nejlepší z pláže Anfi del Mar

Anfi del Mar - Gran canaria (2)

Jedná se o fantastickou pláž na Gran Canarii v obci Mogán. Přestože se jedná o umělou pláž, najdete na ní vše, co potřebujete, abyste se na pár dní ztratili a zapomněli na ruch města. Nachází se v rokli La Verga, což je jeden z mnoha útesů na této straně ostrova, které mu dodávají osobitý a jedinečný ráz.

Na této pláži budete mít k dispozici veškeré služby, které potřebujete k užívání si slunce a písku, jako jsou lehátka a slunečníky k pronájmu, sprchy a toalety. Je také velmi bezpečná, protože je chráněna před vlnami a je ideální pro děti. Díky všem těmto výhodám se sem po celý rok sjíždí mnoho návštěvníků.

Vodní aktivity v Anfi del Mar

V této oblasti máte širokou nabídku možností, jak si užívat slunce, moře a písku.

  • Parascending: jedná se o aktivitu, při níž jste zavěšeni na padáku a připoutáni lanem k lodi, která jede vysokou rychlostí. Plno adrenalinu a zábavy zaručeno. Nebojte se, jde o naprosto bezpečný zážitek, kdy odborníci kontrolují každý detail, takže se můžete jen kochat výhledem na ostrov z výšky.
  • Banánový člun: nasedněte s přáteli na palubu a začněte se sázet, kdo se na ní udrží nejdéle. Zábavný zážitek pro každého.
  • Surfování na pádle: jedná se o zábavnou aktivitu, při které nasednete na surfovací prkno, ale ovládáte ho pádlem. Je to skvělá zábava, zejména na klidných vodách této pláže.
  • Jízda na mořském kajaku: vezměte pádlo a nechte se unášet klidem krásného moře Kanárských ostrovů.
  • Jízda na vodních skútrech: připravte se na to, že si budete užívat moře s adrenalinem v krvi. Vodní skútr bude jen pro vás a vy budete tím, kdo rozhodne, kam pojedete. Je to skvělá zábava a v současné době patří k nejoblíbenějším aktivitám v Anfi del Mar.
  • Vodní lyžování: jedná se o podobnou aktivitu jako lyžování na sněhu, ale v tomto případě vás bude vysokou rychlostí táhnout člun. Je to skvělá zábava a vyvolá ve vás intenzivní emoce.

Šnorchlování a potápění

Anfi del Mar - Gran canaria (3)

Nezapomeňte, že Kanárské ostrovy se vyznačují velkou rozmanitostí mořského života a Gran Canaria je domovem největší biodiverzity. Pokud patříte mezi milovníky potápění, můžete se zde v klidu a pohodě potápět. Tato pláž se vyznačuje klidnými vodami, které jsou ideální pro potápění.

Její mořské dno je domovem nejrůznějších mořských druhů, které stojí za to vidět a fotografovat. Na návštěvu a poznání všech krás ukrytých v moři nebudete mít dostatek času. Pokud se vám nechce jít tak hluboko, vydejte se na šnorchlování. V každém případě je to nádherný zážitek. Pokud se teprve učíte nebo jste to nikdy předtím nedělali, existuje mnoho společností specializovaných na potápění, kde si můžete najmout instruktora, který vás touto novou zkušeností provede.

Výlety lodí

Puerto de Mogan - Gran Canaria.min

Jedná se o jeden z nejlepších způsobů, jak si užít ostrov z moře. Vydejte se na výlet lodí z Anfi del Mar do Puerto de Mogan nebo Arguineguín a projeďte nejkrásnější a nejzáhadnější místa podél pobřeží. Na výběr jsou motorové čluny, šlapadla, luxusní plachetnice a rychlé čluny.

Během plavby si užijete pozorování delfínů, velryb a dalších mořských živočichů. Výlet zahrnuje místa, kde se míhají různí kytovci, které můžete obdivovat z bezpečí lodi.

Pláž La Verga

Je to krásná městská pláž s malými vlnami, ideální pro vyžití dětí a celé rodiny. Přestože není příliš velká, je velmi příjemná a nabízí veškeré služby, jako jsou sprchy, toalety, bary a samozřejmě lehátka a slunečníky k pronájmu. Nachází se také hned vedle promenády, kde najdete řadu alternativ, jak se dobře bavit.

Pláž Balito

Tuto pláž zmiňujeme jako jednu z nejlepších v Anfi del Mar, protože se nachází hned vedle a je ideálním místem pro únik a odpočinek. Není tak známá jako souvislé pláže a má trochu jiné vlastnosti. Není zde ochrana proti vlnám, takže voda je zde aktivnější. Kromě toho je na pobřeží spousta oblázků, takže není tak přeplněná.

Ostrov Maroa

Jedná se o malý a půvabný umělý ostrov ve tvaru srdce na pláži Anfi del Mar. Je upraven tak, aby oživil pobyt návštěvníků. Dostat se na něj můžete po schodech nebo plaváním. Pokud si však přejete, nasaďte si šnorchlovací brýle a obeplujte ostrov, abyste se pokochali krásou moře a fauny, která jej obývá.

Najdete zde restauraci s houpací sítí a nejlepšími jídly. Je to rozhodně únik, který si všichni zasloužíme, takže nemůžete odjet bez návštěvy tohoto romantického ostrova.

Zajímavá fakta o Anfi del Mar

Letovisko Anfi del Mar bylo založeno v 90. letech 20. století. Zrodil se jako iniciativa obnovit krásu karibských pláží na Gran Canarii, pro kterou byly z Baham přivezeny tuny bílého písku. Protože však již tehdy šlo o krásné místo s příznivým klimatem, nebylo obtížné dosáhnout kýženého výsledku. Myslelo se také na snížení silných vln, takže se instaloval vlnolam a dosáhlo se vysněné pláže, kam si jezdí odpočinout a relaxovat mnoho lidí.

Jak vidíte, Anfi del Mar je zázrak a splňuje účel, pro který byla navržena. Je to atraktivní pláž, které není co závidět karibským pobřežím. Pokud ji chcete navštívit, pomůžeme vám vybrat aktivity a výlety, které budou nejlépe vyhovovat vašim potřebám. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu, WhatsApp nebo vyplňte náš kontaktní formulář, rádi vám pomůžeme, abyste se nemuseli starat o drobné detaily, již mnoho let pomáháme našim klientům prožít nezapomenutelnou dovolenou.