První publikace: 24 března, 2023 |

Rezervujte přes WhatsApp

Autobusové výlety na Los Gigantes

Autobusové výlety v Los Gigantes

Pokud si chcete objednat autobusové výlety v Los Gigantes, jste na správném místě. Prostřednictvím tohoto textu vám představíme nejzajímavější místa, která můžete navštívit v Tenerife a pomůžeme vám tak rozhodnout se pro ty správné výlety.

Na bananapalmbay.com pro vás máme dlouhý seznam aktivit, díky kterým si pobyt na Tenerife užijete a prožijete skvělou dovolenou. V seznamu na konci textu najdete naše dostupné možnosti pro vaše autobusové výlety v Los Gigantes do dalších míst na ostrově. Napište nám na WhatsApp, abyste si ujasnili své pochybnosti a provedli rezervaci.

Autobusové výlety z Los Gigantes za poznáním Tenerife

Tenerife je fascinující turistickou destinací. V jeho vnitrozemí najdete různé krajiny a rozmanitá prostředí. Během krátké doby se můžete dostat ze zeleného lesa do vulkanického prostředí plného skal a složitých cest. Můžete také navštívit krásné pláže, procházet se podél moře a procházet se ulicemi jeho měst. Je to skvělý ostrov s dobrým jídlem, kulturou, uměním, historií a mnoha možnostmi trávení volného času.

V Los Gigantes pořádáme výlety na nejpozoruhodnější místa Tenerife. Nabízíme také výlety do Los Gigantes. V rámci těchto zájezdů s průvodcem zahrnujeme návštěvu Los Gigantes. Jak víte, jeho nejvýznamnější atrakcí jsou útesy Los Gigantes, obrovské sopečné útvary, které se tyčí na západním pobřeží ostrova. Díky své majestátnosti a kamenitým rysům vytvářejí kouzelné a velmi úrodné místo. Můžete je navštívit z vody prostřednictvím výletů lodí na Tenerife. Různé výletní lodě dopravují turisty do těsné blízkosti útesů, aby si je mohli vyfotografovat a obdivovat jejich majestátnost. Můžete si také objednat naše výlety lodí v Los Gigantes a vychutnat si krásu útesů z moře. Nyní vám zanecháme seznam míst, která můžete navštívit, když si objednáte naše autobusové výlety v Los Gigantes.

Procházky s průvodcem na horu Teide

PĚŠÍ VÝLET NA TEIDE ASCENT

Nabízíme různé autobusové výlety po Tenerife, které vám umožní poznat jeho historii, kulturu a přírodní scenérie. Chceme začít místem, které je našimi zákazníky nejžádanější, horou Teide. Nabízíme různé výlety s průvodcem, při kterých se můžete projít po hoře Teide a okolních městech. Nahlédněte do průvodce na konci textu a seznamte se s dostupnými možnostmi.

Národní park Teide je jedinečné přírodní prostředí. Jedná se o sopečnou krajinu se skalnatými výběžky a strmými stezkami. Typ reliéfu této oblasti a její geologické vlastnosti připomínají povrch planety Mars. Park má ideální podmínky pro život, takže zde najdete fascinující flóru a faunu, z nichž některé jsou endemické a velmi krásné.

V parku se nachází velmi významná astronomická stanice s výkonnými dalekohledy. Odtud můžete zkoumat vesmír, pozorovat hvězdy a souhvězdí. Budete zde mít možnost vychutnat si nádherné západy slunce, hvězdné noci a snové východy slunce. Přijďte objevovat Teide s celou rodinou. Budete také moci využít lanovku a vystoupat až do výšky 3 500 metrů nad mořem.

Vyberte si z našich výletů autobusem na Teide a Masca. Máme také možnost vyrazit do Teide soukromě a poznat park s odborným průvodcem. Můžete také navštívit další krásné vesničky Tenerife nebo navštívit Teide v noci a pozorovat hvězdy. Napište nám nyní na WhatsApp, abychom vám pomohli vybrat váš příští autobusový zájezd na Teide.

Nezbytná návštěva vesnic Garachico a Vilaflor

visit Garachico Tenerife

Procházky po Tenerife v nás zanechávají pocit radosti a spokojenosti. Každá z nich má svou jedinečnou podstatu, která si zaslouží být poznána. Nejdříve bychom vám rádi pověděli o Garachicu. S našimi autobusovými výlety z Los Gigantes do Garachica vás zavedeme do tohoto městečka plného historie a tradic. Projděte se jeho ulicemi a objevte náměstí, kaple, kláštery a další zachovalé historické památky.

Měli byste také zavítat do Vilafloru, krásného místa s fascinujícími přírodními zajímavostmi. Můžete se zde projít po Měsíci. Ve Vilafloru najdete typ reliéfu sopečného původu se zvláštními vlastnostmi, které připomínají povrch Měsíce, odtud název „Paisaje lunar“ (měsíční krajina). Nemůžete si tedy nechat ujít návštěvu a pořídit si několik pěkných fotografií a projít se po různých stezkách.

Pueblo de Masca, obklopené údolími a tradicemi Tenerife

Tenerife Trekking Masca Canyon

Nádherná vesnice Masca na vás čeká svým půvabem a překrásnou krajinou. Je proslulá svými údolími, lesy a skalami daleko od moderny. Uvnitř obce najdete ukázky tradiční architektury, která dokonale zapadá do venkovské podstaty obce. Dvěma nejznámějšími atrakcemi této lokality je Barranco de Masca s cestami, které vedou na pláž. Bahía de Masca je malá zátoka na úpatí rokle, ke které se dostanete pouze pěšky nebo lodí. Dosažení této pláže je skutečnou odměnou, kterou byste si měli dát během své dovolené na Tenerife.

Poznejte kulturu a historii Tenerife ve třech jeho městech

Candelaria Tenerife (1)

Nyní vám chceme vyprávět o La Candelaria. Jedná se o nábožensky nejsilnější vesnici na ostrově, protože se zde nachází kostel Panny Marie La Candelaria. Bronzové sochy guančské kultury, které stojí v blízkosti kostela, nám připomínají, že se jedná o domorodé území, které nyní koexistuje v souladu s katolickým náboženstvím.

Navštívit byste měli také La Orotava, jedno z nejstarších měst na ostrově. Proto zde najdete krásné ukázky tradiční architektury. Bylo vyhlášeno Historickým uměleckým souborem a čeká na vás se svými krásnými balkony plnými květin a krajinou korunovanou Teide v pozadí.

La Orotava - Tenerife (10).min

Icod de los Vinos je další z vesnic, které musíte navštívit, abyste si z Tenerife odvezli ty nejlepší vzpomínky. Nejvýznamnější atrakcí tohoto městečka je úžasné Drago Milenario. Jedná se o typický stromový druh Tenerife a najdete zde nejstarší exemplář na světě.

tenerife day trip teide masca icod garachicoPři našem autobusovém zájezdu do kouzelných vesniček Tenerife navštívíme také cumbres de Erjos. Tato přírodní lokalita se nachází ve venkovském parku Teno. Nabízí nádherné výhledy a překrásné horské scenérie.

Tenerifská tradiční architektura a venkovská krajina

Nabízíme také autobusový zájezd do Los Gigantes, při kterém navštívíte města Santa Cruz de Tenerife a La Laguna. Na závěr tohoto výletu vás zavedeme do Taganany, pěkné vesničky ve venkovském parku Taganana.

Anaga Tenerife

Hlavním městem našeho ostrova je Santa Cruz de Tenerife. Je to krásné město s významným obchodním rozvojem, kde najdete koloniální historii v rámci rozvíjejícího se města. Navštivte toto město a poznejte jeho historii, tradiční architekturu a typickou gastronomii.

Pokračujeme do La Laguna. Jedná se o univerzitní město Tenerife. Díky svému historickému a uměleckému bohatství bylo prohlášeno za světové dědictví. Uvnitř jeho ulic na vás dýchne vzduch svěžesti a mládí. Díky univerzitě v La Laguně naplňuje ulice mnoho mladých lidí nadšením a radostí. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací a zábavních podniků pro všechny chutě.

La Laguna - Tenerife North (9).min

Chceme vás také seznámit s Vesnickým parkem Anaga. Tento nádherný park drsných hor a kouzelných údolí čeká, až objevíte jeho tajemství. Leží na úrodné půdě, na které se daří životu. Byl vyhlášen Biosférickou rezervací, aby byly chráněny rostlinné a živočišné druhy tohoto přírodního útočiště. Uvnitř parku se nachází několik vesniček v dokonalé harmonii s venkovskou krajinou. Jednou z těchto vesnic je Taganana, kam vás zavedeme s našimi autobusovými zájezdy do Los Gigantes. Projděte se jejími uličkami a navštivte její obchody, odkud si odvezete krásné suvenýry.

Zvezeme vás z Tenerife na ostrov La Gomera

la gomera day tour (1)

Nabízíme vám výlety autobusem a luxusním minibusem na sousední ostrov La Gomera. Nalodíme se na trajekt, kterým se dostaneme do přístavu San Sebastian de La Gomera. Vychutnejte si jeho vesničky, historické památky a přírodní scenérie neobyčejné krásy.

Ochutnejte vína Tenerife s našimi autobusovými výlety na ostrově

Nyní bychom vám rádi pověděli o typu exkurze, která zušlechtí vaše chuťové buňky. Vezmeme vás na banánové plantáže a další plodiny na Tenerife. Poznejte zemědělskou činnost ostrova z jeho plantáží. Při této exkurzi vás také seznámíme s procesem výroby mezinárodně proslulých tenerifských vín. Součástí této prohlídky je ochutnávka vín, která potěší vaše smysly. Nakonec vás vezmeme na ochutnávku kanárských jídel s nejlepšími chutěmi ostrova.

Smlouvy a asistence

V tomto článku vám představíme naše doporučení pro rezervaci autobusových zájezdů do Los Cristianos. Nyní, když znáte různé zajímavosti na Tenerife, je čas vybrat si další místo, které se chystáte na ostrově navštívit. Máme skvělé počasí, krásnou krajinu a fantastické příběhy. Můžete si vybrat mezi soukromými nebo sdílenými autobusovými zájezdy. Vyberte si, co vám nejlépe vyhovuje podle vašich preferencí, jsme tu pro vás. Nezapomeňte nás kontaktovat hned teď na našem WhatsAppu, rádi vás doprovodíme, abyste si užili dovolenou na Tenerife, a vezmeme vás za poznáním nejkrásnějších koutů ostrova.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Rezervujte přes WhatsApp

Související články:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0