První publikace: 17 března, 2024 |

Exkurze s průvodcem na Los Gigantes
Prohlídky a výlety s průvodcem z Los Gigantes Tenerife

Využijte naše výlety a exkurze s průvodcem z Los Gigantes a poznejte Tenerife a jeho kouzlo. Ostrov nabízí nekonečné množství aktivit, které můžete během své dovolené podniknout a užít si, stejně jako různé turistické atrakce, které jsou pro návštěvníky velmi zajímavé. Zveme vás k procházkám po jeho kouzelných vesničkách, emblematických městech a přírodních scenériích velké krásy.

V tomto článku bychom vás rádi seznámili s možnostmi poznávání Tenerife s profesionálními průvodci. Máme již sestavené trasy po nejvýznamnějších zajímavostech ostrova, ale přizpůsobíme se i vašim požadavkům, pokud chcete poznat konkrétní místo. Napište nám na náš WhatsApp právě teď, abychom si s vámi mohli popovídat a pomoci vám s rezervací.

Jak si rezervovat prohlídky a výlety s průvodcem z Los Gigantes

Visitas y excursiones guiadas desde Los Gigantes Tenerife
Ušetřete s námi čas i peníze. Víme, co obnáší plánování dovolené, proto vám chceme ulehčit práci s našimi předem objednanými výlety s průvodcem. Rezervací prohlídek s průvodcem z našich webových stránek získáte transfery a přístup na soukromá místa za nižší cenu a bez starostí se samostatnými rezervacemi.

Spolupracujeme s profesionálními průvodci, kteří vás provedou ostrovem a jeho nejzajímavějšími místy. Naši průvodci jsou vyškoleni tak, aby vás naučili nejdůležitější fakta o každém navštíveném místě. Jsou velmi dobře obeznámeni s kulturními aspekty každého místa, jeho historií, zvyky a dalšími informacemi.

Vychutnejte si naše výlety s průvodcem v pohodlném autobuse

Autobusové exkurze
Provedeme vás lesy, vesnicemi a městy Tenerife na palubě pohodlných a velmi komfortních autobusů. Vezměte si s sebou fotoaparát, abyste si mohli pořídit fotografie na každé zastávce. Nabízíme také soukromé exkurze, díky kterým poznáte ostrov exkluzivním způsobem. Zapomeňte na přítomnost cizích lidí během aktivity, takto se můžete více bavit, dostane se vám osobnějšího zacházení a lépe si jízdu užijete. Při soukromých výletech se také můžete rozhodnout, která místa navštívíte a na jak dlouho se zastavíte, protože vy jste majitelem dobrodružství.

Přizpůsobíme se vašim preferencím a rádi tak učiníme. Chcete-li si popovídat, stačí napsat na náš WhatsApp, pracujeme na tom, abychom vám nabídli ty nejlepší služby. Níže se podívejte na místa, která můžete navštívit, když si objednáte naše prohlídky a výlety s průvodcem z Los Gigantes.

Exkurze do Teide

Visitas y excursiones guiadas desde Los Gigantes Tenerife
Navštivte nejsymboličtější sopku Španělska, mluvíme o impozantní hoře Teide s nadmořskou výškou přes 3700 metrů. Během našich výletů s průvodcem do Národního parku Teide na Tenerife vás provedeme po jeho stezkách a objevíte krásy jeho sopečné krajiny.

Hvězdná turistika na Tenerife

Teide v noci na Tenerife (4)
Připravili jsme pro vás exkurzi na noční Teide s průvodcem, abyste mohli jasně obdivovat noční oblohu. Kromě toho však budete mít příležitost prozkoumat vesmír pomocí výkonných dalekohledů na astronomické stanici v parku. Je to skvělá aktivita pro milovníky astronomie a vynikající způsob, jak se spojit s přírodou.

Navštivte symbolické vesnice Tenerife

navštivte Garachico Tenerife
Vezmeme vás na návštěvu Garachica, Icod de los Vinos a krásného městečka Masca. Každé z těchto měst má pro turisty zajímavé atrakce. V Icod de los Vinos se nachází nejstarší dračí strom na světě. Na konci textu se podívejte na všechny aktivity, které jsou k dispozici pro poznávání Tenerife. Vyberte si prohlídku s průvodcem, kterou chcete absolvovat, a napište nám přímo do aplikace WhatsApp, abychom provedli rezervaci.

Exkurze na vinice a do vinařství na Tenerife

ochutnávka vín na tenerfe (2)
Jedná se o prohlídku s průvodcem, která potěší všechny vaše smysly. Zavedeme vás na plantáže na Tenerife, abyste se dostali do kontaktu s přírodou a přírodními produkty, které se na ostrově sklízejí. Poté se přesunete na ochutnávku vín, kde ochutnáte jejich autentické chutě. Domů si odvezete báječný suvenýr z ochutnávky jedněch z nejlepších evropských vín.

Výlety lodí z Los Gigantes

soukromý katamarán los gigantes lagoon 40 (8).min
Pokud jste na dovolené v Los Gigantes Tenerife, určitě se budete chtít projet po zátoce. Objednejte si naše výlety lodí a plavte se Atlantikem a zažijte jiný den na palubě. Vychutnejte si klid oceánu, opalte si kůži a odpojte se od stresu každodenního života. Pozvěte své přátele a rodinu na útěk k moři. Jak lépe rozzářit den svému partnerovi či partnerce a dopřát mu či jí nezapomenutelné chvíle.

Pro plavbu po zálivu máme k dispozici pohodlné katamarány s dostatkem prostoru pro pohodlí všech cestujících. Většina těchto lodí zahrnuje jídlo a osvěžující nápoje. Níže naleznete podrobného průvodce našimi dostupnými loděmi pro plavbu po zátokách Tenerife.

Výlet katamaránem Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)
Velryby a delfíni na Tenerife jsou krásná a velmi zajímavá zvířata. Jsou zvyklí na turisty, takže se k lodím přibližují klidně. Vezměte si s sebou fotoaparát, abyste si mohli pořídit několik fotografií a krásných videí. Připomínáme, že nesmíte házet předměty do vody ani vydávat hlasité zvuky. Společně musíme pečovat o celistvost mořské fauny Tenerife.

Po pozorování velryb kapitán lodi zakotví, aby se mohl jít zchladit do zátoky v zálivu. Užijte si vodu a cákejte se s přáteli, ať je to zábavný a nezapomenutelný den. Tyrkysové vody Atlantiku jsou ideální pro koupání, mají ideální teplotu a spoustu klidu. Nasaďte si masku se šnorchlem a prozkoumejte moře pod hladinou.

Pomoc a doprava

Pokud se vám líbily naše prohlídky a výlety z Los Gigantes s průvodcem, rezervujte si je nyní napsáním na náš WhatsApp. Pokud dáváte přednost soukromému výletu, napište nám, abychom vám navrhli plán, který vám bude nejlépe vyhovovat. Děkujeme, že si u nás rezervujete své příští výlety, jsme rádi, že můžeme být vaší spolehlivou společností na Tenerife. Naší specialitou je zajišťování aktivit pro zpříjemnění vaší dovolené na moři i na souši. Pokud se chcete dozvědět vše, co nabízíme, pokračujte v prohlížení zbytku webu. Nezapomeňte, že pro usnadnění aktivit máme k dispozici dopravu s vyzvednutím a odvozem v Los Gigantes. Dejte nám vědět, kde jste ubytováni, a my vás v určený čas vyzvedneme. Doufáme, že si svou dovolenou na Tenerife užijete naplno.

Co říkají naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Související články: