Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Paadi rentimine aastal Tenerife Lõuna
Paadi tšarterid aastal Tenerife Lõuna
Paadireisid aastal Tenerife Lõuna
Paadimatkad Tenerife lõunaosas

Tule ja naudi meie paadireise Tenerife lõunaosas. Selle teksti kaudu saate teada kõike, mida saate teha paadireiside ajal Tenerife lahtedes. Nautige ainulaadset ja unustamatut päeva merel. Kutsuge oma sõpru ja perekonda, et elada meeldivat kogemust pardal. Oleme turismiteenuste pakkumise spetsialistid ja meil on kõik paadid, mida te Tenerifel otsite, nii et meil on kindlasti olemas see, mida te vajate. Võtke meiega ühendust WhatsAppi kaudu, et selgitada oma kahtlusi ja teha oma broneeringuid.

Mida saab teha paadireiside ajal?

Tenerife lõunaosa on tuntud oma laiade kuldsete liivarandade ja aastaringselt meeldiva kliima poolest. Pidage meeles, et Tenerife on igavese päikesepaiste saar, nii et saate nautida loodust igal aastaajal. Samuti saate oma puhkust Tenerife lõunaosas maksimaalselt ära kasutada, et nautida vee- ja seiklusspordialasid. Mis puutub laevareisidesse Tenerife lõunaosas, siis võime öelda, et need on sensatsioonilised. Näiteks räägime teile kõigest, mida saate pardal nautida.

paadi charter tenerife 17

Meie kodulehel saate broneerida paadireise:

  • Luksusjahtide
  • Purjekad
  • Mootorpaadid
  • Katamaraanid
  • ja palju muud

Valade ja delfiinide vaatlemine Tenerife lõunaosas

Enamik meie paadireise Tenerife lõunaosas viib teid vaatama vaalaliste loomuliku elupaiga. Tenerife ja naabersaar La Gomera vahelised veed on paljude vaalaliste looduslikuks elupaigaks. Lisaks sellele on see osa paljude rändliikide marsruudist. Seega on suur tõenäosus näha vaalade ja delfiinide ujumist ja pirouettide tegemist, et äratada turistide tähelepanu. Tegemist on ühe kõige suurejoonelisema loodusnähtusega, sest me puutume kokku mereelustikuga ja saame seda jälgida, ilma et mõjutaksime selle elukeskkonda. Võta kaasa kaamera, et jäädvustada kauneid fotosid.

Paadimatkad Tenerife lõunaosas

Pärast vaalavaatlust seatakse paat Tenerife lõunaosas asuvasse lahte, et kõik külalised saaksid maha minna ja end jahutada. Pakige oma parim ujumisriietus ja päikesekaitsekreem, et nautida maitsvat ujumist Atlandi vees. Soovi korral võite sukelduda veidi sügavamale, snorgeldades, et uurida merepõhja ja selle imesid. Ärge jätke seda võimalust kasutamata.

Tenerife South’i laevareiside hulka kuuluvad lõunasöök, suupisted ja joogid. Võime kohandada ka teie eelistustele. Öelge meile, milliseid marsruute soovite läbida, ja me koostame teile uue marsruudi. Kirjutage meile WhatsAppi, et arutada ja teha broneering soovitud tegevusele. Oleme spetsialiseerunud Tenerife lõunasse saabuvate turistide tähelepanule, et pakkuda erakordseid kogemusi merel ja maal. Meil on kõik paadid selles piirkonnas, nii et meil on kindlasti see, mida otsite.

Cliffs of Los Gigantes

los-gigantes-tenerife-spain

Los Gigantese kaljud on tohutud müürid, mis kaitsevad Tenerifet ranniku eest. Need on üks huvitavamaid vaatamisväärsusi saarel. Need koosnevad vulkaanilistest kivimitest, mis on aastate jooksul erinevate laavavoolude kogunemise tõttu kogunenud. Tänapäeval pakuvad nad maalt või merelt vaadatuna majesteetlikku maastikku. Pakume teile võimalust külastada Los Gigantese kaljusid meie paadireisidega Tenerife lõunaosas.

Jagatud paadireisid Tenerife lõunaosas

Marhaba katamaraan charter los gigantes tenerife (1)-min

Meie ühiste paadireisidega saate sõita ümber lahe mugavalt ja meeldivalt. Me kavandame hästi planeeritud paadireise reisijate nautimiseks ja puhkamiseks. Nautige lahe vaateid, päevitage oma nahka või lihtsalt puhake hetkeks varjulises kohas. Saadaval on värskendavad joogid, snorgeldamismaskid ja palju muud. Tutvu võimalike tegevustega teksti lõpus olevas juhendis. Siit leiate kõik võimalused ja paadid, mis on saadaval paadiretkedeks Tenerife lõunaosas. Kui soovite mõnda neist broneerida, täitke lihtsalt tegevuse juures olev kontaktvorm või kirjutage meile otse WhatsAppi.

Eraldi paadireisid Tenerife lõunaosas

Paadimatkad Tenerife lõunaosas

Kui otsite privaatse paadireisi, siis on meil ka see teie jaoks olemas. Pakume teile vapustavaid paate eksklusiivseks rendiks, ainult teile ja teie grupile külalistele.

Purjetage Tenerife lahes eksklusiivselt ja ilma võõraste juuresolekuta. Meie meeskond pakub teile mugavat kogemust merel. Paadi kapten on inimene, kellel on täielikud teadmised merest ja paadi juhtimisest, nii et ta suudab teile anda rahulikku sõitu, külastades lahe kõige huvitavamaid kohti.

Kui soovite ise paati juhtida, siis palgake paat ilma kaptenita. Siis on teil võimalus ise paati juhtida ja te saate iseseisvalt otsustada, kus ja kui kauaks peatute. Selleks peate esitama kehtiva paadiloa. Vt eraisikutele renditavate paatide loetelu teksti lõpus.

Erinevate sündmuste tähistamine paadiga

Chilltopia Boat Party Tenerife (1)

Eraldi paadi rentimine sobib ideaalselt eriliste sündmuste tähistamiseks paadis. Paljud meie kliendid broneerivad sageli privaatseid ekskursioone, et tähistada sünnipäevi, pulma-aastapäevi ja muud. Kutsume teid tähistama ühes meie mugavas ja sõbraliku õhkkonnaga paadis, mis sõidab Atlandi ookeani rahulikes vetes.

Abi ja broneerimine

Broneerige meie paadireisid Tenerife lõunaosas hõlpsasti meie juures. Säästke aega ja raha, me oleme spetsialiseerunud paatide rentimisele, nii et meil on alati olemas see, mida vajate. Haldame hästi läbimõeldud marsruute, et kõik reisijad saaksid maksimaalset naudingut. Meie kliendid kinnitavad seda. Nii et ärge oodake enam, vaadake allpool olevast nimekirjast, et näha praegu rendile saadaolevaid paate. Mõned neist paatidest on saadaval nii ühis- kui ka eraviisiliselt. Et selgitada oma kahtlusi, kirjutada meile otse WhatsApp. Samuti saate teha broneeringuid, täites iga tegevuse juurde lisatud kontaktvormi. Vastame teile niipea kui võimalik. Nautige oma puhkust igavese päikese saarel.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: