Esimene avaldamine: märts 18, 2024 |

Luksusjahtide prahtimine aastal Tenerife Lõuna
Sünnipäeva ideed aastal Tenerife Lõuna
Ideed sünnipäeva tähistamiseks Tenerife lõunaosas

õnnitlused ja pikka elu sünnipäevalapsele! Alates Bananapalmbay.com on meil hea meel pakkuda teile ideid sünnipäeva tähistamiseks Tenerife lõunaosas originaalsel viisil. Enam ei piisa sellest, et kogunetakse kodus küünlaid puhuma, kingitusi saama ja maiustusi jagama, nüüd tahame minna välja, tunda intensiivseid emotsioone ja avastada maailma. Allpool on loetelu vaba aja veetmise ja lõbusate tegevuste kohta, mida saate meie juures broneerida, kirjutage meile WhatsAppi, kui soovite oma kahtlusi selgitada ja broneeringuid teha. Pidage meeles, et enamik meie tegevusi sisaldab transporti Tenerife lõunaosa kõige olulisematesse turismikeskustesse.

Pidulik sünnipäevapidu paadiga

CAPELLI TEMPEST-770 - Paadilaenutus Mallorcal litsentsiga ilma kaptenita (7).min

Rendige vapustav paat Tenerife Southist, et veeta üks imeline päev merel. Nautige mõnusat atmosfääri pardal, head muusikat, toitu ja värskendavaid jooke. Pakume erinevaid erapaate sünnipäevade tähistamiseks Tenerifel. Nii saate koos oma lähedastega nautida põnevat päeva täis rõõmu ja õnne.

Meie meeskond juhib paati läbi lahe kaunimate kohtade. Võta kaasa oma sünnipäevakook ja suupisted oma valiku järgi. Kutsuge oma lähedasi jagama hämmastavat päeva veespordi, vaalade vaatlemise, meres ujumise ja palju muu hulgas. Võtke meiega kohe ühendust, et määratleda sünnipäevalapsele või -tüdrukule sobiv tegevus.

CAPELLI TEMPEST 775 - Paadi rentimine ilma kaptenita mallorca (8)

Nautige veetleva purjepaadi pardal või kogege luksust ja mugavust meie luksusjahtide pardal. Meil on paadid, mis on varustatud aerulaudade, snorgeldamismaskide ja muuga, et te saaksite vees mõnusalt aega vees veeta. Meil on ka kalalaevad selle suurepärast spordiala armastajatele. Meil on olemas kõik, et tähistada oma sünnipäeva Tenerife lõunaosas merel ja veeta elu parim aeg.

Lõbutsege piirideta veespordiga

Pakume teile teistsugust ja põnevat päeva meie valiku veespordialadega Tenerife lõunaosas. Pakkige kaasa ujumisriided, päikesekaitsekreem ja soov lõbutseda. Vaadake, mida saate oma sünnipäeval Tenerife lõunaosas nautida:

  • Kajakisõit: proovige oma piire vees, nautides samal ajal kauneid vaateid meremaastikule
  • Jet-suusad: Nautige kiirust nende sensatsiooniliste veesõidukitega. Juurdepääs kaldalt kättesaamatutele piirkondadele, nagu Tenerife lõunaranniku koopad ja kaljud
  • Banaanipaat ja kärbsepüük: lõbus ja atraktiivne tegevus neile, kes otsivad vee peal seiklusi. Need kaks täispuhutavat atraktsiooni panevad teid tundma äärmuslikke emotsioone, samal ajal hoides kinni, et mitte maha kukkuda
  • Sukeldumine: Naudi kristallselgeid veekogusid, mille temperatuur on aastaringselt ideaalne. Sukeldu ja uju koos kilpkonnade, mannaradade, kalade ja muuga.
  • Paraujumine: väljakutsuv ja atraktiivne tegevus neile, kes otsivad seiklusi vees.

Kajakisafari Tenerife lõunaosas (1)

Pakume veespordipakette, mis ühendavad parascendingi, jet skiingi ja Fly Fishi ühes broneeringus. Kirjutage meile nüüd WhatsApp, et anda teile kogu teave.

Sünnipäevade tähistamine Tenerife South veeparkides

Siam Park, veepark Tenerife lõunaosas

Tähistage laste sünnipäevi Tenerife lõunaosa suurtes veeparkides. Lõbutsege nende suurtes basseinides, hiiglaslikes liumägedes ja erinevates adrenaliini täis atraktsioonides. Mõnes teemapargis on sünnipäevade jaoks eraldi alad, seega kirjutage meile saadavuse kohta. Avastage Siam Parki sensatsioonilised atraktsioonid ja Aqualandi fantastilised basseinid.

Sünnipäevad looduses

Private Trekking Teide with Permision (1)

Kui eelistate midagi looduslikumat, siis soovitame külastada Džungliparki või Ahvide parki, mis sobib ideaalselt jalutuskäiguks lastega ja loomadega jagamiseks. Seikluslikuma sünnipäeva puhul soovitame külastada Teide rahvusparki, mille kaunid maastikud aitavad lahti võtta ja sulanduda looduse, lillede ja värske tuule lõhnadesse.

Tenerife lõunaosas asuv neljarattaline jalgrattamatk

Squad Quad Safari Tenerife South (3)

Kui soovite, et teie sõbrad ei unustaks seda erilist päeva, võtke nad kaasa Tenerife lummavate radade avastamiseks. Meie quad-ekskursioonidega saavad nad uurida Teide ümbruse maastikke, sõita mööda rannikut ja saavutada suuri kiirusi. Kujutage ette, kui lõbus ja adrenaliinirohke on sõita üle kivise maastiku, kus iga liikme sõiduoskused pannakse proovile.

Sünnipäevade tähistamine Tenerife lõunaosas on väga lõbus tänu paljudele võimalustele, mis võimaldavad lõbusalt aega veeta. Kui soovite broneerida mõnda neist tegevustest, võtke meiega WhatsAppis ühendust, et aidata teid. Kui te ei ole veel otsustanud, mida teha, saame anda teile mõned soovitused. Oleme turismi- ja puhketeenuste spetsialistid, seega on meil au teid tegevuste otsimisel aidata. Tenerife South ootab teid oma paljude võimalustega, et lõbutseda ja elada unustamatut sünnipäeva.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: