Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Paadi tšarterid aastal Puerto Colon
Paadireisid aastal Puerto Colon
Paadimatkad Puerto Colon Tenerifel

Nautige meie fantastilisi paadireise Puerto Colónis. Korraldame ekskursioone, et jalutada mööda merd, avastada selle looduslikke võlusid ja jahutada end Atlandi ookeani soojas vees. Selle teksti kaudu saate teada olemasolevatest võimalustest, paatidest, ekskursiooni omadustest ja muust. Kirjutage meile alati, kui soovite meie WhatsApp, oleme teie käsutuses, et anda teile mõned soovitused, selgitada oma kahtlusi ja teha oma broneeringuid.

Jagatud paadiekskursioonid Puerto Colonis

privaatne katamaraan los gigantes lagoon 40 (8).min

Pakume erinevaid ühiseid ekskursioone, millega saate tutvuda merega, tunda selle energiat ja lõõgastuda pardal. Enamik meie ekskursioonidest sisaldab vaalade vaatlust. Tenerife on üks parimaid kohti maailmas, kus saab näha vaalu ja delfiine nende loomulikus keskkonnas. Kui meil on õnne, võime laevatuuri ajal lahes näha mitmeid vaalalisi. Pärast seda suundub paat rannikul asuvasse randa, et külalised saaksid ujuda ja vees lõbutseda.

Tulge lõõgastuma ja nautige suurepärast päeva merel turvalise ja mugava paadi pardal. Merereisid on lõõgastavad ja aitavad meil stressist vabaneda. Võite muretsemata päevitada või lamada varjulises kohas, tundes samal ajal tuule õrna hellitamist. See on suurepärane võimalus rutiinist lahti saada ja end merel uue energiaga täita.

Tule koos sõprade ja perega, et veeta pardal teistsugune päev. Enamik ekskursioone sisaldab transporti Puerto Colonist, samuti toitu ja karastusjooke. Meil on parimad marsruudid, et saaksite nautida mere parimaid külgi ühe päeva jooksul. Kui soovite broneerida mõnda neist tegevustest, vaadake teksti lõpus olevat nimekirja, kus on kõik saadaval olevad võimalused. Seejärel kirjutage meile WhatsAppi, et teha broneering, märkides soovitud kuupäeva, paadi ja reisi kestuse.

Eraldi paadimatkad Puerto Colonis

paadi charter los Cristianos Tenerife gruppidele (3)

Pakume erinevaid paate eksklusiivseteks väljasõitudeks merel, unustage võõrad. Meil on suurepärane meeskond, mis viib teid ohutult ja teeb reisi väga meeldivaks tegevuseks. Paadi kapten tunneb lahte väga hästi, nii et ta viib teid piirkonna kõige huvitavamatesse turismipiirkondadesse. Nautige sõitu ja ärge muretsege millegi pärast, jätke kõik meie kätte.

Tähistage erilisi sündmusi Puerto Coloni paadi pardal. Eraldi paadireisid sobivad ideaalselt eriliste sündmuste tähistamiseks koos pere, sõprade, äripartnerite ja kolleegidega. Rendige erapaat sünnipäevadeks, pulma-aastapäevadeks, poissmeeste pidudeks ja muuks. Öelge meile oma vajadused ja grupi suurus, me kohandume teie eelistustega ja pakume parimat võimalust oma sündmuste tähistamiseks pardal. Pakume paate suurtele gruppidele kuni 220 inimesele. Meil on paat, mida vajate.

Paadid, mis on saadaval privaatseteks ekskursioonideks

Selles jaotises leiate erinevad paadid, mis on saadaval Puerto Colonis toimuvateks eraekskursioonideks. Mõned neist on saadaval nii ühis- kui ka eraviisiliselt. Üksikasjaliku nimekirja leiate teksti lõpus olevast nimekirjast, kus on esitatud iga tegevuse üksikasjad.

Paadimatkad Puerto Colon Tenerifel

Rendige luksusjaht, et kruiisida lahe ääres sobiva paadi pardal. Meil on esmaklassilise disainiga ja kõrgeima kvaliteediga luksusjaht. Nautige mugavaid kajuteid koos duššiga, luksuslikku kambüüsi, avaraid lounge’eid ja avatud ruume koos pehmete mööbliga.

katamaraanituur tenerifel privaatne ja ühine (10).min

Katamaraanid pakuvad rohkelt ruumi õues päevitamiseks ja lõõgastumiseks. Kutsuge oma sõbrad kohale, et veeta üks tore päev, jagades värskendavaid jooke ja imedes mere energiat.

Tenerife Self Drive Boat Rent Puerto de Las Galletas (1)-min

Rentige mootorpaat intiimsemaks koosviibimiseks. Need mahutavad kuni 7 inimest. Need on ideaalsed romantiliseks puhkuseks ja lähedaste sõpradega jagamiseks.

Tenerife Boat and Fishing Charter no licence required Las Galletas Harbour

Loomulikult on meie kalalaevad varustatud kõigega, mida vajate edukaks kalapüügipäevaks. Kapten viib teid kõige sobivamatesse piirkondadesse, et saaksite püüda fotoväärt kala.

Sellega on meie Puerto Coloni paadiretkede nimekiri lõppenud. Loodame, et aitasime teil valida teile sobivaima tegevuse. Pidage meeles, et allpool olevas nimekirjas leiate kõik saadaval olevad paadid koos iga tegevuse üksikasjadega. Ootame teid WhatsAppi teel, et selgitada teie kahtlusi ja teha broneeringuid. Loodame, et teil on vapustav puhkus igavese kevade saarel.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: