Pierwsza publikacja: 24 marca, 2023 |

Wycieczki autobusowe w Puerto Santiago

Wycieczki autobusem z Puerto Santiago

Przedstawiamy Państwu nasze wycieczki autobusowe w Puerto Santiago, aby poznać Teneryfę całkowicie. Poprzez ten artykuł chcemy opowiedzieć Ci o najważniejszych miejscach do odwiedzenia na Teneryfie północnej i południowej. Ciesz się magicznymi wioskami, tętniącymi życiem górami, tętniącymi życiem plażami i wulkanicznymi krajobrazami.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami bezpośrednio na WhatsApp. Stamtąd możemy pomóc Ci wybrać wycieczki autokarowe na Teneryfie i dokonać rezerwacji. Pomagamy naszym klientom cieszyć się wyspą i odwiedzać najciekawsze miejsca od ponad piętnastu lat.

Wycieczki autobusowe z Puerto Santiago do innych miejsc turystycznych na Teneryfie

Puerto Santiago to piękne miejsce na spędzenie wakacji. Ciesz się jego morską atmosferą i morską bryzą na jego promenadzie. Zatoczka Puerto Santiago jest jedną z najczęściej odwiedzanych na Teneryfie ze względu na swoje piękno i doskonałe warunki do kąpieli. Ale Teneryfa to coś więcej niż tylko plaża; powinieneś poznać także inne krajobrazy i miasta na wyspie. Dlatego też przedstawiamy Ci ten tekst. Naszym celem jest, abyś poznał najpiękniejsze miejsca na Teneryfie, które możesz odwiedzić dzięki naszym wycieczkom autokarowym w Puerto Santiago.

Nasza firma specjalizuje się w wycieczkach autobusowych VIP i minibusowych na Teneryfie. Pełna lista dostępnych wycieczek znajduje się na końcu tego artykułu, wybierz i zarezerwuj swoją kolejną przygodę. Napisz do nas już teraz na naszym WhatsApp, aby zadać swoje pytania i dokonać rezerwacji.

Wycieczki autobusowe na górę Teide z Puerto Santiago

Wycieczki autobusem z Puerto Santiago

Mamy dla Ciebie różne wycieczki autobusowe, dzięki którym możesz całkowicie poznać Teide i podziwiać jego wulkaniczne krajobrazy. Kiedy zarezerwujesz jedną z naszych aktywności i wycieczek autobusowych na Teide, będziesz mógł również odwiedzić inne miasta na Teneryfie, takie jak Garachico, Vilaflor i Masca.

Zwiedzaj Park Narodowy Teide

Wycieczki autobusem z Puerto Santiago

Park Narodowy Teide jest jednym z tych miejsc, których nie można pominąć podczas wakacji na Teneryfie. Jest on domem dla wielu gatunków zwierząt i roślin przystosowanych do środowiska wulkanicznego. Ciesz się rajem na ziemi dla rdzennych Guanczów. Dla nich góra Teide była protektorem wysłanym przez bogów, aby opiekować się nimi i błogosławić terytorium.

W tym parku znajdziesz również stację astrofizyczną poświęconą badaniu słońca i innych gwiazd kosmosu. Możesz użyć jej potężnych teleskopów, aby obejrzeć nocne niebo i dostrzec odległe gwiazdy. Obszar ten ma wielką przewagę nad innymi obserwatoriami na świecie; stąd będziesz mógł zobaczyć kosmos w świetnej jakości i przy braku zanieczyszczenia światłem. Polecamy również wyjazd na szczyt Teide kolejką linową, która jest dostępna do spacerów i wejść bez wysiłku fizycznego.

Na naszej stronie internetowej mamy różne wycieczki autobusem, aby poznać Teide, wybierz jedną z następujących:

  • Wycieczka autobusem na spacer po Vilaflor i wędrówkę przez wulkaniczne krajobrazy Teide
  • Wycieczka na Teide w nocy, aby zobaczyć gwiazdy
  • 8-godzinna prywatna wycieczka, aby dogłębnie poznać Teide

.
Mamy również wycieczki autobusowe na górę Teide, które zabiorą Cię do odwiedzenia pobliskich wiosek. Oto niektóre z innych miejsc, które możesz odwiedzić, gdy wynajmiesz nasze wycieczki autobusowe i minibusowe w Puerto Santiago.

Wioski w pobliżu Teide: Masca, Vilaflor i Garachico

Wioska Masca - Pueblo de Masca - Teneryfa (1)

Pierwszą miejscowością, o której chcielibyśmy wspomnieć jest Masca, miejscowość o dużych walorach turystycznych na Teneryfie. Położona jest w północno-wschodniej części wyspy pomiędzy dolinami i klifami. Jest to magiczna i wyjątkowa wioska, o niepowtarzalnym pięknie, które co roku przyciąga setki turystów. Przespaceruj się jej uliczkami i odwiedź różne sklepy z rękodziełem, które czekają na Ciebie. Dwa z najbardziej atrakcyjnych miejsc w tej miejscowości to wąwóz Masca i zatoka Masca.

Możesz również odwiedzić inne fantastyczne miejscowości o dużych walorach turystycznych, takie jak Vilaflor. Jest to piękne miasteczko położone w najwyżej położonym regionie Teneryfy. Przyjedź i odkryj jego „Księżycowy krajobraz”, który sprawia, że czujemy się jak na księżycu. Cechy tego krajobrazu wynikają z działania wulkanów w połączeniu z erozją wietrzną.

Inną ważną miejscowością jest Garachico. Przyjedź i odkryj jej zabytki oraz przejdź się jej uliczkami pełnymi tradycji Teneryfy. Na szczycie drogi znajduje się punkt widokowy Garachico, z którego można zobaczyć całe miasteczko.

tenerife day trip teide masca icod garachico

Wycieczka autobusem przez najpiękniejsze miejscowości Teneryfy

Oto nasze prywatne wycieczki autobusem i minibusem, aby odkryć fascynujące wioski pełne sztuki, historii i kultury.

Zabieramy Cię do La Candelaria, najbardziej religijnej wioski na Teneryfie. W tym mieście znajduje się bazylika Matki Boskiej z La Candelaria, patronki Wysp Kanaryjskich. Przyjedź i odkryj jej uliczki, zabytki i bazylikę, która gromadzi parafian z całej wyspy.

Candelaria Tenerife (2).

Z kolei La Orotava to kolejne miejsce, które trzeba odwiedzić na Teneryfie. Wioska położona jest w dolinie, a w jej wnętrzu znajdziesz próbki autentycznej architektury Teneryfy. Dzięki wycieczce autobusowej w Puerto Santiago poznasz również Icod de Los Vinos. Podziwiaj jego tradycyjną architekturę i gastronomiczne próbki smaków wyspy. W tej miejscowości można zobaczyć najstarsze na świecie drzewo smocze, znane jako Drago Milenario.

visit la orotava tenerife day tour

Ta wycieczka zabierze Cię również do Los Gigantes, miejscowości turystycznej o dużej wartości na Teneryfie ze względu na Acantilado de los Gigantes. Te duże formacje skalne wznoszą się nad zachodnim wybrzeżem Teneryfy tworząc magiczną scenerię o dużych walorach turystycznych. Po stronie morza, wiele łodzi idzie odwiedzić klify codziennie dla ich piękna i przyjaznej atmosfery. W tej części wybrzeża aktywność morska jest bardzo duża. Na naszej stronie internetowej można zarezerwować wycieczki łodzią do Los Gigantes, aby obserwować wieloryby i pływać w wodach u wybrzeży.

Wycieczka autobusowa po Teneryfie przez jej miasta i wiejskie krajobrazy

Mamy wycieczkę o nazwie Tour of the island of Tenerife, która zabierze Cię do Santa Cruz de Tenerife, La Laguna i Taganana.

Na początek mamy La Laguna. W jej uliczkach znajdziecie kościoły, zabytkowe budynki, sklepy oraz miejsca do wypoczynku i rekreacji.

La Laguna - Teneryfa Północ (9).min

W tym mieście znajduje się Uniwersytet La Laguna, dlatego jego ulice pełne są wesołych, młodych ludzi. Aby mieć pojęcie o znaczeniu tego miasta, należy wiedzieć, że zostało ono uznane przez UNESCO za Światowe Dziedzictwo Kultury ze względu na jego nieustanny rozwój. Z drugiej strony mamy San Cruz de Tenerife, stolicę wyspy. Słynie z karnawału, uznanego za Międzynarodowy Interes Turystyczny. Spaceruj po jego placach, zamkach, kościołach i innych tradycyjnych budynkach.

Z drugiej strony mamy park wiejski Anaga, który powinieneś odwiedzić korzystając z wycieczek autokarowych na Teneryfie. Jest to obszar naturalny bogaty w różnorodność biologiczną i piękno krajobrazowe. Został on uznany za Rezerwat Biosfery w celu ochrony występujących tam zwierząt i roślin. W jego wnętrzu żyją różne populacje, które współistnieją w harmonii z naturą. Jedną z takich wiosek jest Taganana, do której zabieramy Was z naszymi wycieczkami autobusowymi w Puerto Santiago.

Anaga Tenerife

Zwiedzanie plantacji Teneryfy i jej wysokiej jakości win

Mamy do zaoferowania wycieczki autokarowe w Puerto Santiago, dzięki którym można odwiedzić plantacje Teneryfy. Zabieramy Cię na plantacje bananów, aloesu i innych roślin. Poznaj z bliska proces produkcji wina, następnie możesz skosztować i cieszyć się smakiem win. Na koniec wycieczki zabieramy cię na degustację dobrego jedzenia o kanaryjskich smakach.

Przejazd minibusem na La Gomerę z Teneryfy

VIP Excursion La Gomera (10)

Jeśli odwiedziłeś już Teneryfę i chcesz kontynuować odkrywanie istoty Wysp Kanaryjskich, zapraszamy do odwiedzenia La Gomery. Mamy ekskluzywne wycieczki, dzięki którym możesz wybrać się na La Gomerę, pospacerować po jej ulicach, zwiedzić zabytki i podziwiać naturalne krajobrazy.

Rezerwacja wycieczek autobusowych z Puerto Santiago

Z naszymi wycieczkami autobusowymi w Puerto Santiago chcemy zabrać Cię na odkrywanie Teneryfy. Ciesz się jej wioskami, miasteczkami, zabytkami historycznymi i przyrodniczymi. Zabierzemy Cię do najbardziej atrakcyjnych miejsc Teneryfy. Nie wahaj się napisać do nas na WhatsApp, aby wyjaśnić swoje wątpliwości i dokonać rezerwacji. Dziękujemy, że nam zaufaliście. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z pobytu na wyspie promiennego słońca.

Co mówią nasi klienci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Powiązane artykuły:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0