Pierwsza publikacja: 13 lutego, 2023 |

Wycieczki autobusowe w Teneryfa
Wycieczki autobusowe z przewodnikiem po Teneryfie

Wycieczki autobusowe na Teneryfie to jeden z najpopularniejszych sposobów na poznanie wyspy i jej atrakcji turystycznych. Oferujemy Państwu wycieczki autokarowe po Teneryfie, dzięki którym odkryją Państwo jej historię i uroki. Nasze luksusowe wycieczki autokarowe i minibusowe oferują Państwu wiele komfortu. Mamy też charyzmatycznych przewodników z pełną wiedzą o wyspie.

Teneryfa charakteryzuje się różnorodnością opcji dla przyjemności urlopowiczów, dobrą pogodą i przyjaznymi ludźmi. Turyści z całego świata przyjeżdżają na naszą wyspę, aby ją poznać i podziwiać jej krajobrazy. Jeśli chcesz się zrelaksować, pooddychać świeżym powietrzem i pospacerować po zaczarowanych wioskach, wycieczka autokarowa na Teneryfie jest tym, czego potrzebujesz. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci poruszać się po Teneryfie autobusem i jak najlepiej wykorzystać to doświadczenie.

Wycieczki autobusowe, aby odwiedzić najlepsze miejsca na Teneryfie

Usługi turystyczne na Teneryfie wzrosły na przestrzeni lat i obecnie można cieszyć się wieloma miejscami, które wcześniej były nieznane. Oprócz piękna plaż i spokoju morza, turyści przyjeżdżają spragnieni spacerów po brukowanych uliczkach, zaczarowanych wioskach i pięknych szlakach. W naszej firmie oferujemy Państwu różne wycieczki i wyprawy autobusowe, aby poznać najpiękniejsze miejsca wyspy.

Mamy prywatne i wspólne wycieczki z różnymi cechami dla każdego gustu. Możesz zarezerwować wycieczkę na południu Teneryfy lub odwiedzić najbardziej urzekające wioski na północy. Zapraszamy do kontaktu poprzez WhatsApp w celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i dokonania rezerwacji.

Park Narodowy Teide

Private Trekking Teide with Permision (1)

Z naszymi wycieczkami autobusowymi na górę Teide zabieramy Cię do odkrycia tego niesamowitego parku naturalnego Teneryfy. Jest to magiczne i niesamowite miejsce na Teneryfie i bardzo dobrze zachowane dla przyjemności wszystkich.

Mount Teide to starożytny wulkan z najwyższym szczytem w Hiszpanii, mierzącym ponad 3700 metrów nad poziomem morza. Wokół niego znajduje się piękne środowisko naturalne z endemiczną florą i fauną o wyjątkowym pięknie. Orografia miejsca jest typowa dla działań wulkanicznych, a skały zdobią powierzchnię.

Jest też kolejka linowa, którą bez większego wysiłku można wejść na szczyt. Jest też kilka szlaków turystycznych do uprawiania turystyki aktywnej. Osiągnięcie szczytu Teide jest wspaniałe. Będziesz miał całą wyspę u swoich stóp i będziesz mógł podziwiać piękno morza aż po horyzont. Jeśli tylko niebo jest czyste, można zobaczyć wyspy Gran Canaria, El Hierro, La Gomera i La Palma.

Znajdziecie tu różne atrakcje dla całej rodziny. W parku znajduje się obserwatorium astronomiczne do badania słońca i innych gwiazd kosmosu. Wiele osób decyduje się na nocleg, aby zobaczyć gwiazdy i cieszyć się orzeźwiającym wschodem słońca.

Na naszej stronie internetowej mamy wycieczkę na Teide, aby odkryć jej wulkaniczny krajobraz i wejść na szczyt kolejką linową. Poznasz florę i faunę tego miejsca. Mamy również 8-godzinną prywatną wycieczkę na Teide, aby poznać park z prywatnym przewodnikiem. Możesz również zrobić Teide Night Tour, ta wycieczka zaczyna się po południu, aby zobaczyć różne odcienie nieba na Teneryfie, gdy słońce zachodzi. W nocy będzie można obserwować gwiazdy przez teleskopy stacji astronomicznej o dużym zasięgu i pod okiem profesjonalnych Starlightów. Polecamy również naszą wycieczkę Teide Masca, gdzie można zwiedzić Teide, Vilaflor i piękną wioskę Masca, o której opowiemy poniżej.

Wieś Masca

Masca Village - Pueblo de Masca - Tenerife (6)

Magiczna wioska Masca to zaczarowane miejsce w północno-zachodniej części Teneryfy. Jest to mały przysiółek, który ze względu na trudny dostęp zachowuje swoją wiejską architekturę. Jest on położony w bujnej dolinie w parku wiejskim Teno na wysokości 750 metrów. Można stąd podziwiać wąwozy, a nawet zobaczyć sąsiednią wyspę La Palma.

To jeden z najpopularniejszych kierunków wycieczek autokarowych na Teneryfie dla turystów szukających inspiracji. Znajdziesz tam różne wąwozy i klify, które wpadają do oceanu, gdzie różni poszukiwacze przygód udają się, aby cieszyć się naturą i świeżym powietrzem.

Vilaflor i jego księżycowy krajobraz

Z naszymi wycieczkami autobusowymi na Teide zabieramy Cię również do wioski Vilaflor, najwyżej położonej wioski na wyspie. Znajdziesz tam zaczarowane miejsce, które ze względu na swoje szczególne ukształtowanie terenu wydaje się być z innej planety. Jest znany jako krajobraz księżycowy, ponieważ charakteryzuje się białymi odcieniami gliny, w reliefie pełnym skał i kominów wulkanicznych. Swoje domy mają tu różne gatunki roślin i zwierząt charakterystyczne dla ekosystemu wyspy. W Vilaflor znajduje się kilka kościołów, sanktuariów i rezydencji o znaczeniu turystycznym dla zwiedzających.

Poznaj urocze wioski dzięki naszym wycieczkom autobusowym na Teneryfie

W tym dziale opowiemy Ci o najciekawszych miejscowościach wyspy, które możesz odwiedzić korzystając z naszych wycieczek autokarowych na Teneryfie.

Wycieczki autobusowe dookoła Teneryfy

Zabierzemy Cię do La Candelaria, religijnego centrum wyspy, gdzie znajdziesz katedrę Dziewicy z Candelarii, patronki Wysp Kanaryjskich. Kolejnym miastem, które możesz z nami odwiedzić jest La Orotava, piękne miasto z zaczarowanymi dolinami i autentyczną architekturą. Znajduje się w dolinie o tej samej nazwie.

Icod de Los Vinos to piękne miasteczko, w którym znajdziecie również enigmatyczne starożytne drzewo smocze, słynące z tego, że jest najstarsze na świecie.

Icod de los Vinos El Drago Milenario The Dragon.min

Wszystkie te miejsca znalazły się na trasie naszej wycieczki po wyspie Teneryfa . Zabierzemy Was również do Garachico, jednego z najważniejszych ośrodków turystycznych wyspy. Tam będzie można zobaczyć próbkę sztuki kolonialnej z nowoczesną architekturą.

Z najciekawszych miejsc przyrodniczych na Teneryfie chcielibyśmy wymienić Erjos i Los Gigantes. Przejdziemy wzdłuż szczytów Erjos, pięknych wzgórz z różnymi szlakami turystycznymi i wspaniałymi widokami na wyspę. Los Acantilaos de los Gigantes, skalni obrońcy wyspy, wznoszą się na zachodnim wybrzeżu Teneryfy z wysokością do 600 metrów. Daj się zachwycić jej wąwozom i klifom, które wprowadzają tajemniczą istotę do wyspy.

Wycieczka autobusem przez miasta i lasy Teneryfy

Mamy też inne wycieczki, dzięki którym można odkryć piękne miasta, zabytki, imponujące góry i bujne lasy.

Santa Cruz de Tenerife to piękne miasto pełne radości, które warto odwiedzić na Teneryfie. Jest to stolica wyspy i tutaj znajdziesz kulturę, dobre jedzenie i nowoczesną architekturę.

Zabieramy Was również do La Laguny, uniwersyteckiego miasta Teneryfy, gdzie znajdziecie wiele radości i ducha imprez. Jego ulice są pełne sklepów konsumenckich, miejsc związanych z modą i rozrywką. Ale La Laguna ma również historyczne miejsca, które mieszają się z nowoczesną atmosferą miasta.

La Laguna - Tenerife North (9).min

Wśród najpiękniejszych miejsc przyrodniczych na Teneryfie chcielibyśmy wymienić park wiejski Anaga, piękny park w północno-wschodniej części Teneryfy z pięknymi wiejskimi krajobrazami. W jego wnętrzu znajdziemy dużą różnorodność przyrodniczą, a ze względu na swoją wartość ekologiczną uznawany jest za rezerwat biosfery. Wioski Anaga wtapiają się w krajobraz, a ich mieszkańcy prowadzą spokojne życie w zgodzie z naturą.

Taganana, ze swojej strony, jest miastem, które wyróżnia się tym, że znajduje się na terenie parku wiejskiego Anaga oraz plażami, które zdobią jego wybrzeże. Zapraszamy do odwiedzenia tego przysiółka otoczonego wiecznie zielonymi górami. Wioska ta zachowuje swoje rolnicze zwyczaje i tradycyjną architekturę. Z wizyty zabierzecie piękne zdjęcia.

Wina i smaki Teneryfy

Jeśli tym, czego szukasz, jest smakowanie smaków i dobrego wina, zapraszamy na wycieczkę Teneryfa wino i smaki , dzięki której poznasz miejscowość Güimar, słynącą z plantacji i bogatej gastronomii. Podczas tej wycieczki autobusowej koncentrujemy się na produkcji win na Teneryfie, zabieramy naszych gości do odwiedzenia niektórych plantacji i poznania procesu produkcji wina. Oczywiście będziemy mogli degustować wina i cieszyć się ich ekscytującymi smakami. Wycieczka obejmuje również pyszny posiłek reprezentatywny dla gastronomii kanaryjskiej.

Wizyta na La Gomera promem z Teneryfy

la gomera day tour (1)

La Gomera jest ciekawą wyspą, ze starymi lasami i dobrze rozmieszczonymi punktami widokowymi, aby podziwiać piękno jej krajobrazów. Tam poszukiwacze przygód znajdą niekończące się szlaki, aby zatracić się w naturze i znaleźć ukojenie.

Nasza firma oferuje również wycieczki autokarowe na wyspę La Gomera z Teneryfy. Wejdziesz na pokładpromu z portu Los Cristianos do portu San Sebastian de La Gomera. Po przybyciu na wyspę zabierzemy Cię na odkrywanie jej naturalnych krajobrazów, zabytków i majestatycznych wiosek. Mamy również wycieczkę minibusem VIP na La Gomerę, aby poznać wyspę prywatnie z przewodnikiem ekspertem i osobistą uwagą.

Kontakt i rezerwacja naszych wycieczek autobusowych na Teneryfie

Pozwól, że zabierzemy Cię, abyś zobaczył główne miejsca interesujące na Teneryfie. Zarezerwuj nasze wycieczki autobusowe na Teneryfie, aby odwiedzić El Teide, Masca i najpiękniejsze wioski wyspy. Oferujemy Państwu wspólne i prywatne wycieczki autokarowe, dzięki którym poznacie zakątki Teneryfy. Zostaw wszystko w naszych rękach, czekamy na Ciebie na naszym WhatsApp, aby dokonać rezerwacji i zadać pytania. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z pobytu na wyspie i poznasz wszystko, co ma do zaoferowania.

Co mówią nasi klienci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Powiązane artykuły: