Esimene avaldamine: märts 13, 2023 |

Avasta Fuerteventura parimad rannad: Avasta selle võlu!

Tule ja avasta Fuerteventura parimad rannad, mis on kuulsad kogu maailmas. Nautige selle kauneid maastikke, kuldset liiva ja sooja päikest. Siit leiate mitmeid võimalusi, alates vaiksetest randadest, mida nautida koos perega, puutumatutest randadest, mis on eemal rahvahulgast ja fantastilistest lainetest surfamiseks. Uurige, miks Fuerteventura rannad on Euroopa parimate randade nimekirja tipus.

Fuerteventura parimad rannad

Fuerteventura on Kanaari saartest suuruselt teine. Selle rannajoon ulatub 340 km pikkusele alale, kus on üle 150 ranna, millest mõned on rahvusvaheliselt tuntud. Siin on meie valik Fuerteventura parimatest randadest, et aidata teil valida, milliseid neist oma järgmisel saarereisil külastada.

El Cotillo rand

El Cotillo - Fuerteventura Beach (2)

See on väike rand Fuerteventura loodeosas. See ulatub 200 meetri pikkuse valge liiva ja meeldiva türkiissinise veega. See on kaitstud kaljumoodustiste poolt, mis loovad kaunid la Concha, Playa de Marfolín ja Playa De Los Lagos’i lahed. See on endiselt säilinud väheste külastajatega puutumatu keskkonnana, kus surfajad on peategelasteks. El Cotillo külas on mõned poed ja restoranid, kus saab end varustada ja oma naudingut jätkata.

Popcorn Beach

Oma erilise välimuse tõttu on see alati kohal Fuerteventura parimate randade nimekirjades. See asub saare põhjaosas ja selle eriline nimi tuleneb selle liivast, mis on segunenud korallitükikestega, mis koos loovad popkorni-taolise välimuse. See on kõrvaline rand, mida tasub külastada oma tekstuuri ja ainulaadsete fotode poolest.

Playa de Cofete

Cofete Beach Fuerteventura.min

Playa de Cofete asub saare edelaosas, metsikus keskkonnas, kaugel linnastumisest. Selle ranna vesi on mõnevõrra karge, seega tuleks suplemisel rakendada ettevaatusabinõusid. Randa pääsemine on ka teistsugune seiklus. Peate kõndima mööda 8 km pikkust mullast teed, et lõpuks merele jõuda. Mis puutub turismiteenustesse, siis leiate lähedalt vaid restorani, kus saate oma energiat uuendada, et jätkata seiklust.

Playa del MatorralAvasta Fuerteventura parimad rannad: Avasta selle võlu!

See asub Morro Jable’is, saare lõunaosas. See ulatub 4 km pikkuse pehme liiva, mõnede luidete ja ilusate palmipuudega. Sellele on omistatud sinine lipp. Siin on rahulikud veed, mis sobivad suurepäraselt ujumiseks. Sellel on väikese jõukusega nudistide ala, kus saab rahulikult merd nautida. See pakub lamamistoolid ja päikesevarjud. Seda ääristab kioskite, restoranide ja veevarustuse rendikohtade piirkond. Rendige paat, et teha jalutuskäik mööda merd, et vaadelda selle ilu ja avastada seal elavaid liike.

Alzada rand

La Oliva - FV-1 - Playa del Moro 02 ies

Fuerteventura kirdeosas, Corralejo looduspargis, asub see kaunis puutumatu rand. Rannateenused ja poed puuduvad, seega peaksite päevaks oma varustus ise kaasa võtma. Seda külastavad surfajad, kes armastavad lainete murdmist ja Fuerteventura rahutu mere nautimist.

Sotavento

Avasta Fuerteventura parimad rannad: Avasta selle võlu!

Nautige Sotavento randade intensiivset sinist vett. Need asuvad saare kaguosas ja moodustavad ulatusliku rannarühma, mille moodustavad La Barca, Risco del Paso, Mirador, Malnombre ja Los Canarios. Need kuuluvad Fuerteventura parimate randade nimekirja oma türkiissinise vee, kuldse liiva ja täiuslike veesporditingimuste tõttu. Kõrgvee ajal saab harrastada purjelauasõitu ja lohepurskamist. Rannast leiate sõbralikud instruktorid, kes juhatavad teid selle lõbusa spordiala harrastamisel. Nii et kui olete surfamise algaja, on see ideaalne koht õppimiseks.

Suured rannad Corralejo

Fuerteventura Corralejo (2).min

Saare kirdeosas asub see särav kuldne liivarand, mis on pidev Corralejo düünidega. See laiub piki 9 km pikkust rannajoont, mis kuulub Corralejo loodusparki. Külastus peaks sisaldama jalutuskäiku mööda luiteid ja seejärel värskendavat suplust meres. Sellest rannast leiate kuulsa Jable’i liiva, mis koosneb erodeerunud merekarpide osakestest.

Playa del Pozo rand

See asub Corralejo luitest kirdes. Selle madalad veed on suplemiseks soodsad. Samuti pakub see suurepäraseid tingimusi veespordialade, näiteks purjelauasõidu ja lohepardi harrastamiseks. See on ka rahulik ja paeluv koht, kus saab lõõgastuda, lamada liival ja kuulata lainete loksumist.

La Concha rand

.
"</p

See asub Lobose saarekesel, kuhu pääseb parvlaevaga Corralejost. Kui jõuate randa, märkate selle poolkaarekujulise rannajoone, mida ujub Atlandi ookeani jumalik türkiissinine vesi. Rannale on omistatud sinine lipp, mistõttu on see külastamist väärt. Saare vastaspoolel leiate väikese restorani, kus pakutakse saarestiku parimat kala.

Playa del Águila

See asub saare looderannikul ja on peidetud kaljude vahele. Raske ligipääsu tõttu on see üksildane rand, mis ei paku suplejatele mingeid teenuseid. Selle laius on 600 meetrit. Nautige seda tõusu ja mõõna ajal, kui tõusu ja mõõna on madalal ja me näeme selle säravat kuldset rannajoont. Kõrge tõusu ajal rand kaob. Me lisame selle Fuerteventura parimate randade nimekirja, sest selle eksootiline maastik on turistidele väga väärtuslik.

Esquinzo rand

Playa Esquinzo-Butihondom Fuerteventura, Kanaari saared - 51121882753

See saare loodeosas asuv rand on peidetud vulkaaniliste kaljude vahele. See sobib ideaalselt mere nautimiseks üksinduses. Teisest küljest on see fantastiline keskkond surfaritele, kes armastavad selle laineid ja meeldivat meretuult. Kuigi selles piirkonnas ei leia sa ühtegi rannarajatist, leiad lähedalasuvatest küladest mitmesuguseid poode ja restorane.

Butihondo

Butihondo Beach - Fuerteventura (2)

See asub saare lõunaosas Morro Jable’i põhjaosas. Tegemist on sinise lipu staatusega pool-linnarannaga, mis kuulub alati Fuerteventura parimate randade hulka. See ulatub 3 kilomeetri pikkuseks ja sellel on mitu jagatud tsooni. Vahepealne tsoon on mõeldud peredele ja siit leiate mõned rannabaarid, lamamistoolid ja vetelpäästeteenistuse. Samuti pakub see privaatsemaid alasid nudismi harrastamiseks. Butihondo sobib suurepäraselt ka mõnede veespordialade, näiteks purjelauasõidu, purjetamise ja sõudmise harrastamiseks.

Playa Blanca

See asub Fuerteventurast idas ja saare pealinna Puerto del Rosario lähedal. Tegemist on pererannaga, mis ulatub 1 km pikkuseks. Seal on vetelpäästjad ja see on üks kohalike elanike lemmikrandadest, kus saab rutiinist puhata. Kümned surfarid kogunevad siia lainetest vaimustunult. Kuigi tegemist on nudistirannaga, külastavad seda ka ujumisriietes inimesed.

Fuerteventura imelistes randades on kõike, mida saare äärest lahkumata otsid. Mõned linnalised ja mõned metsikud, kõigil on ainulaadne võlu. Nautige mõnusaid jalutuskäike rannal, tundke liiva oma jalgadel ja tuule õrna silitust oma näol. Pidage meeles, et oleme nimetanud vaid mõned Fuerteventura parimad rannad, kuid avastamist on veel palju rohkem. Tulge ja nautige seda fantastilist saart ning võtke oma puhkusest parimad mälestused koju kaasa.

Rannad aastal Fuerteventura
Saistītie raksti: