Pirmasis leidimas: 13 kovo, 2023 |

Atraskite geriausius Fuerteventuros paplūdimius: pažinkite jos žavesį!

Atvykite ir atraskite geriausius visame pasaulyje garsėjančius Fuerteventuros paplūdimius. Mėgaukitės nuostabiu kraštovaizdžiu, auksiniu smėliu ir šiltais saulės spinduliais. Čia rasite daugybę galimybių: ramius paplūdimius, kuriais galėsite mėgautis su šeima, nepaliestus paplūdimius toli nuo minios žmonių ir fantastiškas bangas banglenčių sportui. Sužinokite, kodėl Fuerteventuros pakrantės yra geriausių Europos paplūdimių sąrašo viršuje.

Geriausi Fuerteventuros paplūdimiai

Fuerteventura yra antra pagal dydį Kanarų sala. Jos pakrantė driekiasi 340 km, joje yra daugiau kaip 150 paplūdimių, kai kurie iš jų garsūs tarptautiniu mastu. Pateikiame geriausių Fuerteventuros paplūdimių atranką, kuri padės išsirinkti, kuriuos paplūdimius aplankyti kitos kelionės į salą metu.

El Cotillo paplūdimys

El Cotillo - Fuerteventuros paplūdimys (2)

Tai nedidelis paplūdimys Fuerteventuros šiaurės vakaruose. Jis driekiasi 200 metrų balto smėlio ir malonaus turkio spalvos vandens. Jį saugo uolų dariniai, sudarantys gražias La Concha, Playa de Marfolín ir Playa De Los Lagos įlankėles. Čia vis dar išlikusi nesugadinta aplinka, kurioje mažai lankytojų, o pagrindiniai veikėjai – banglentininkai. El Cotillo kaime yra keletas parduotuvių ir restoranų, kur galima apsirūpinti ir toliau mėgautis malonumais.

Popcorn paplūdimys

Dėl savo ypatingos išvaizdos šis paplūdimys visada figūruoja geriausių Fuerteventuros paplūdimių sąrašuose. Jis yra salos šiaurėje, o ypatingą pavadinimą jis gavo dėl smėlio, kuris yra sumaišytas su koralų fragmentais, kartu sukuriančiais popkorno išvaizdą. Tai atokus paplūdimys, kurį verta aplankyti dėl jo tekstūros ir unikalių nuotraukų.

Playa de Cofete

Cofete Beach Fuerteventura.min

Playa de Cofete yra salos pietvakariuose, laukinėje aplinkoje, toli nuo urbanizuotų teritorijų. Šio paplūdimio vanduo šiek tiek audringas, todėl maudydamiesi turėtumėte imtis atsargumo priemonių. Patekimas į paplūdimį taip pat yra kitoks nuotykis. Kad galiausiai pasiektumėte jūrą, turėsite eiti 8 km ilgio dulkėtu keliu. Kalbant apie turizmo objektus, netoliese rasite tik restoraną, kuriame galėsite atsinaujinti ir tęsti nuotykius.

Playa del Matorral

Atraskite geriausius Fuerteventuros paplūdimius: pažinkite jos žavesį!

Jis yra Morro Jable, salos pietuose. Ją driekiasi 4 km minkšto smėlio, keletas kopų ir gražių palmių. Jai suteikta Mėlynoji vėliava. Jame ramus vanduo, puikiai tinkantis maudytis. Joje yra nedidelė nudistų zona, kurioje galima ramiai mėgautis jūra. Joje yra gultų ir skėčių. Šalia yra kioskų, restoranų ir vandens įrangos nuomos vietų. Išsinuomokite valtį ir pasivaikščiokite palei jūrą, kad galėtumėte kontempliuoti jos grožį ir atrasti joje gyvenančias rūšis.

Alzados paplūdimys

La Oliva - FV-1 - Playa del Moro 02 ies

Fuerteventuros šiaurės rytuose, Korralejo gamtos parke, rasite šį gražų nepaliestos gamtos paplūdimį. Paplūdimyje nėra nei paslaugų, nei parduotuvių, todėl turėtumėte atsivežti savo atsargų visai dienai. Čia lankosi banglentininkai, mėgstantys laužyti bangas ir mėgautis neramia Fuerteventuros jūra.

Sotavento

Atraskite geriausius Fuerteventuros paplūdimius: pažinkite jos žavesį!

Mėgaukitės sodriai mėlynu Sotavento paplūdimių vandeniu. Tai pietrytinėje salos dalyje esantys paplūdimiai, kuriuos sudaro La Barca, Risco del Paso, Mirador, Malnombre ir Los Canarios. Dėl turkio spalvos vandens, auksinio smėlio ir puikių sąlygų vandens sportui jie priklauso geriausių Fuerteventuros paplūdimių sąrašui. Atoslūgio metu čia galima užsiimti burlenčių ir jėgos aitvarų sportu. Paplūdimyje rasite draugiškus instruktorius, kurie padės jums užsiimti šiuo smagiu sportu. Taigi, jei pradedate plaukioti banglente, tai puiki vieta mokytis.

Korralejo paplūdimiai

Fuerteventura Corralejo (2).min

Salos šiaurės rytuose rasite šį spindintį auksinio smėlio paplūdimį, besijungiantį su Korralejo kopomis. Jis driekiasi 9 km ilgio pakrante, priklausančia Korralejo gamtos parkui. Apsilankymo metu reikėtų pasivaikščioti palei kopas, o po to atsigaivinti jūroje. Šiame paplūdimyje rasite garsųjį Jable smėlį, sudarytą iš erodavusių kriauklių dalelių.

Playa del Pozo paplūdimys

Jis yra į šiaurės rytus nuo Korralejo kopų. Jo seklus vanduo palankus maudynėms. Čia taip pat puikios sąlygos užsiimti vandens sportu, pavyzdžiui, burlentėmis ir jėgos aitvarais. Be to, tai rami ir žavinga vieta atsipalaiduoti, atsigulti ant smėlio ir klausytis bangų ošimo.

La Concha paplūdimys

"</p

Jis įsikūręs Loboso saloje, į kurią iš Corralejo galima atplaukti keltu. Pasiekę paplūdimį pastebėsite pusmėnulio formos pakrantę, skalaujamą dieviško turkio spalvos Atlanto vandenyno. Paplūdimys apdovanotas Mėlynąja vėliava, todėl jį verta aplankyti. Priešingoje salos pusėje rasite nedidelį restoranėlį, kuriame patiekiama viena geriausių žuvų visame salyne.

Playa del Águila

Ji įsikūrusi šiaurės vakarinėje salos pakrantėje ir yra pasislėpusi tarp uolų. Dėl sudėtingo privažiavimo tai yra vienišas paplūdimys, kuriame nesiūlomos jokios paslaugos besimaudantiems. Jo plotis – 600 metrų. Mėgaukitės juo atoslūgio metu, kai yra žemas potvynis ir matome jo spindinčią auksinę pakrantę. Per atoslūgį paplūdimys išnyksta. Įtraukėme jį į geriausių Fuerteventuros paplūdimių sąrašą dėl egzotiško kraštovaizdžio, turinčio didelę vertę turistams.

Esquinzo paplūdimys

Playa Esquinzo-Butihondom Fuerteventūroje, Kanarų salose - 51121882753

Šis paplūdimys, esantis salos šiaurės vakaruose, yra pasislėpęs tarp vulkaninės kilmės uolų. Jis idealiai tinka mėgautis jūra vienatvėje. Kita vertus, tai fantastiška aplinka banglentininkams, mėgstantiems jo bangas ir malonų jūros brizą. Nors šioje vietovėje nerasite jokių paplūdimio paslaugų, netoliese esančiuose kaimeliuose rasite įvairių parduotuvių ir restoranų.

Butihondo

Butihondo paplūdimys - Fuerteventura (2)

Jis įsikūręs Morro Jable šiaurėje, salos pietuose. Tai pusiau miesto paplūdimys, turintis Mėlynosios vėliavos statusą ir visada patenkantis tarp geriausių Fuerteventuros paplūdimių. Jis driekiasi 3 km ir turi keletą suskirstytų zonų. Tarpinė zona skirta šeimoms, čia rasite paplūdimio barų, gultų ir gelbėtojų tarnybą. Čia taip pat yra daugiau privačių zonų, kuriose galima praktikuoti nudizmą. Butihondo taip pat puikiai tinka užsiimti kai kuriomis vandens sporto šakomis, pavyzdžiui, burlenčių sportu, buriavimu ir irklavimu.

Playa Blanca

Ji yra į rytus nuo Fuerteventuros ir netoli salos sostinės Puerto del Rosario. Tai šeimos paplūdimys, besitęsiantis 1 km ilgio. Jame yra gelbėtojai ir tai vienas mėgstamiausių vietinių gyventojų paplūdimių, kur galima pailsėti nuo rutinos. Čia suvažiuoja dešimtys banglentininkų, įsimylėjusių bangas. Nors tai yra nudistų paplūdimys, jame lankosi ir maudymosi kostiumėlius dėvintys žmonės.

Nuostabiuose Fuerteventuros paplūdimiuose rasite viską, ko ieškote neišvykdami iš salos. Kai kurie jų – miesto, kiti – laukiniai, tačiau visi jie pasižymi nepakartojamu žavesiu. Mėgaukitės maloniais pasivaikščiojimais pakrante, jauskite smėlį ant kojų ir švelnų vėjo glostymą ant veido. Atminkite, kad išvardijome tik keletą geriausių Fuerteventuros paplūdimių, tačiau jų dar yra daugybė, kuriuos galite atrasti. Atvykite ir pasimėgaukite šia fantastiška sala, o namo parsivežkite geriausius atostogų prisiminimus.

Playas en Fuerteventura
Susiję straipsniai: