Ką veikti ir kur apsilankyti Fuerteventūroje

Ką veikti ir kur apsilankyti Fuerteventūroje

Šia proga pateikiame išsamiausią informaciją apie lankytinas vietas ir geriausius dalykus, kuriuos galima nuveikti Fuerteventūroje, antroje pagal dydį Kanarų saloje po Tenerifės. Mūsų įmonėje specializuojamės laivų nuomos, ekskursijų ir geriausių vietų, kurias galite aplankyti viešnagės šioje žavingoje Ispanijos saloje metu, srityje. Nepraleiskite progos susipažinti su viskuo, ką esame jums parengę šiame pranešime, ir jei manote, kad kitos kelionės metu turėtumėte aplankyti Fuerteventūrą, siūlome jums visą reikiamą pagalbą organizuojant veiklą ir maksimaliai išnaudojant atostogas.

Pirmiausia norime jums pasakyti, kad šioje saloje galite praleisti nuostabias dienas paplūdimyje ir mėgautis nuostabiais laukiniais kraštovaizdžiais, nes čia yra daug saugomų gamtinių teritorijų. Tačiau Fuerteventura – tai ne tik paplūdimys, saulė ir smėlis, nuostabių kraštovaizdžių rasite ir salos gilumoje. Pasivaikščiokite jos gatvėmis ir mėgaukitės svetinga ir ramia atmosfera. Pakrantės kaimeliuose galėsite mėgautis geriausia Kanarų virtuve.

Ką veikti Fuerteventūroje

Tai veiklos, kuriomis galite užsiimti viešėdami saloje:

Valčių nuoma

Tenerife - Boat Charter - (6).min

Tai vienas geriausių būdų pažinti salą ir atrasti visus jos kerus. Jei leisitės į kelionę katamaranu Fuerteventūroje, atrasite nuostabių vietų. Plauksite gražiomis pakrantėmis, kurias supa kopų laukai, ir mėgausitės spalvingiausiais rifais.

Kelionės metu sužinosite apie paslėptus paplūdimius, kurie slepia didelį žavesį ir į kuriuos būtinai turėtumėte nuvykti. Taip pat turėsite galimybę aplankyti nedideles saleles, kuriose galėsite mėgautis nuostabiomis akimirkomis.

Banginių ir delfinų stebėjimas

white paradise tenerife catamaran whale and dolphine listening tourbaltasis rojus tenerifė katamaranu banginių ir delfinų klausymosi ekskursija

Banginių ir delfinų stebėjimo ekskursijos laivu yra viena populiariausių pramogų Fuerteventūroje.

Vienas iš atostogų Kanarų salose privalumų yra tas, kad įvairių kelionių laivu metu turite didelę tikimybę pamatyti banginius ir delfinus laukinėje gamtoje. Laivuose plaukioja šios srities ekspertai, kurie suteiks jums daug informacijos apie jūrų fauną ir taip dar labiau praturtins jūsų patirtį.

Be to, su šiais nuostabiais gyvūnais galite plaukioti tiesiogiai, nardydami su vamzdeliu, o tai dar neįtikimiau ir įdomiau.

Galėsite iš arti stebėti paslaptinguosius delfinus, plaukiojančius Viduržemio jūros vandenyse. Taip pat turėsite gerą galimybę pamatyti bandomuosius banginius – archipelage paplitusią rūšį, kuri mėgsta išplaukti pasveikinti turistų. Kitos regione gyvenančios rūšys: kuprotieji banginiai, mėlynieji banginiai, pelekiniai banginiai ir kašalotai, tačiau, priklausomai nuo metų laiko ir laivo pasirinkto maršruto, tikimybė juos pamatyti yra mažesnė.

Vandens pramogos

Windsurf Watersport in Fuerteventura.min

Daug sportininkų iš viso pasaulio atvyksta į salą užsiimti tokiomis sporto šakomis kaip jėgos aitvarų sportas, irklenčių sportas, burlenčių sportas ir banglenčių sportas. Saloje visus metus vyrauja palankus klimatas. Galėsite mėgautis spindinčia saule, bangomis, pasirengusiomis mėgautis geriausiais potyriais, ir puikiomis oro sąlygomis, kai temperatūra siekia apie 24 laipsnius Celsijaus.

Saloje rasite specializuotų mokyklų, kuriose galėsite pradėti plaukioti banglentėmis, todėl jei galvojote apie galimybę užlipti ant banglentės, tai yra jūsų šansas. Įvairiose regione veikiančiose įmonėse rasite viską, ko reikia norint išplaukti į jūrą, pradedant medžiagomis ir baigiant mokymais.

Kviečiame atvykti ir pasimėgauti Jandijos paplūdimiuose vykstančiu pasaulio burlenčių ir jėgos aitvarų čempionatu. Čia galėsite pasigrožėti pasaulinio lygio sportininkais, darančiais tai, ką jie moka geriausiai, – sėsiančiais ant lentos ir įveikiančiais jūros bangas.

Naktinio dangaus stebėjimas

Star Gazing Fuerteventura.min (2)

Fuerteventūroje rasite geriausias sąlygas mėgautis kosmosu. Tai Kanarų salose esantis Žvaigždžių šviesos rezervatas. Šiame rezervate yra Sicasumbre astronominė apžvalgos aikštelė, iš kurios visiškai aiškiai galima stebėti kometas, planetas ir žvaigždes. Fuerteventūroje rasite tinkamas sąlygas mėgautis naktiniu dangumi, kokių nerasite niekur kitur pasaulyje.

Lankytinos vietos

Tai svarbiausios Fuerteventuros vietos, kurias turėtumėte aplankyti, kad iš salos parsivežtumėte geriausius prisiminimus.

Jandijos paplūdimiai

Playa de Jandia Beach - Fuerteventura

Jandia yra Fuerteventuros anklavas, kuriame rasite nepaliestų paplūdimių ir geologinių stebuklų. Jame apsilanko šimtai lankytojų, kuriuos traukia paplūdimių žavesys ir įvairios turistų lankomos vietos.

Jos paplūdimiuose rasite tikrą rojų žemėje, kur galėsite užsiimti įvairiomis vandens pramogomis, o veidą glostys pasatų vėjai. Šiame turistiniame komplekse rasite daug restoranų, butų ir viešbučių.

Jo paplūdimiuose rasite tikrą rojų žemėje, kur galėsite užsiimti įvairia vandens pramogomis, o veidą glostys pasatai. Šiame turistiniame komplekse rasite daug restoranų, butų ir viešbučių, turėsite viską, ko reikia, kad viešnagės Fuerteventūroje metu patirtumėte geriausius įspūdžius.

La Concha paplūdimys

Las Conchas Beach Fuerteventura.min

Tai nuostabus paplūdimys su turkio spalvos vandeniu, nors ir nedidelis, jame rasite viską, ko reikia norint atsipalaiduoti, smagiai praleisti laiką ir padaryti geriausias nuotraukas. Po paplūdimiu rasite Tostono švyturį, nuo kurio galite grožėtis gražiausiomis El Cotillo įlankomis.

Cofete paplūdimys

Cofete Beach Fuerteventura.min

Tai spinduliuojantis laukinėmis savybėmis pasižymintis paplūdimys, skirtas drąsesniems nuotykių ir gamtos mylėtojams. Jis apsuptas kalnų ir idealiai tinka norintiems atsipalaiduoti ir pabėgti nuo minios ir triukšmo.

Corralejo

Corralejo Beach Fuerteventura.min

Tai salos šiaurėje esantis miestelis, kurio gatvėse rasite daugybę pramogų, linksmybių ir vandens parkų su puikiais atrakcionais. Čia taip pat yra daug parduotuvių, diskotekų, restoranų ir terasų, kuriose galėsite praleisti pasakiškas popietes ir vakarus.

Fuerteventuros įdomybės

Sakoma, kad Fuerteventura yra pirmoji iš Kanarų salų, prieš milijonus metų iškilusi iš jūros. Šiandien ji yra biosferos rezervatas ir visiems prieinamas gamtos perlas.

Jei nežinojote, Fuerteventura pelnė pasaulinio garso sūrių reputaciją, kalbame apie Majorero sūrį – nepaprastą sūrį, gaminamą tradicinėmis technologijomis.

Kaip matote, Fuerteventūroje yra viskas, ko ieško turistas, norėdamas atsijungti nuo streso darbe ir greito gyvenimo tempo. Jei norite čia apsilankyti, siūlome daugybę įvairių užsiėmimų, tereikia susisiekti su mumis „WhatsApp“ arba el. paštu, kad užsitikrintumėte vietą kitoje ekskursijoje ar kelionėje. Užpildykite mūsų kontaktinę formą, nurodydami visus savo klausimus, atsakysime kuo greičiau, nes mums malonu padėti jums patirti geriausius įspūdžius atostogų metu.

Playas en Fuerteventura

Daugeliui El Cotillo paplūdimiai yra geriausi paplūdimiai Europoje, ir mes jums...
Sveiki atvykę į Butihondo paplūdimį, kuriame yra viskas, ko reikia norint praleisti...
Kai kurie sako, kad Las Grandes Playas de Corralejo pelnė geriausių visame Atlanto...
Playa del Matorral dar vadinama Playa de Jandía, Playa de la Solana arba Playa del...
Šiandien norime papasakoti apie pagrindinį Kosta Kalmos paplūdimį – gražų...