Ko darīt un ko apmeklēt Fuerteventūrā

Ko darīt un ko apmeklēt Fuerteventūrā

Guide

Izmantojot šo iespēju, mēs piedāvājam jums vispilnīgāko informāciju par vietām, ko apmeklēt, un labākajām lietām, ko darīt Fuerteventūrā, otrajā lielākajā Kanāriju salu salā aiz Tenerifes. Mūsu uzņēmumā mēs specializējamies laivu nomā, ekskursijās un labākajās vietās, ko apmeklēt, uzturoties šajā burvīgajā Spānijas salā. Nepalaidiet garām visu, ko esam jums sagatavojuši šajā rakstā, un, ja uzskatāt, ka nākamajā ceļojumā jums vajadzētu apmeklēt Fuerteventūru, mēs piedāvājam jums visu nepieciešamo palīdzību, lai organizētu aktivitātes un maksimāli izmantotu jūsu brīvdienas.

Vispirms vēlamies jums pastāstīt, ka šajā salā jūs varat pavadīt jaukas dienas pludmalē un baudīt skaistas savvaļas ainavas, jo šeit ir plašas aizsargājamo dabas teritoriju platības. Taču Fuerteventura nav tikai pludmale, saule un smiltis, jūs atradīsiet arī brīnišķīgas ainavas salas iekšienē. Pastaigājieties pa tās ielām un izbaudiet viesmīlīgo un mierīgo atmosfēru. Piekrastes ciematos jūs varēsiet baudīt labāko Kanāriju gastronomiju.

Ko darīt Fuerteventūrā

Šīs ir aktivitātes, ar kurām varat nodarboties uzturēšanās laikā uz salas:

Laivu noma

Tenerife - Boat Charter - (6).min

Tas ir viens no labākajiem veidiem, kā iepazīt salu un atklāt tās burvību. Dodoties izbraucienā ar katamarānu Fuerteventūrā, jūs atklāsiet brīnišķīgas vietas. Jūs kuģosiet gar skaistajiem krastiem, ko ieskauj kāpu lauki, un baudīsiet viskrāsainākos rifus.

Brauciena laikā jūs iepazīsiet slēptās pludmales, kas slēpj lielu burvību un kur noteikti vajadzētu doties. Jums būs iespēja apmeklēt arī nelielas saliņas, kur varēsiet izbaudīt brīnišķīgus mirkļus.

Vaļu un delfīnu vērošana

white paradise tenerife catamaran whale and dolphine listening tour

Ekskursijas ar laivu vaļu un delfīnu vērošanai ir viena no populārākajām aktivitātēm Fuerteventūrā.

Viena no Kanāriju salās pavadīto brīvdienu priekšrocībām ir tā, ka dažādu laivu braucienu laikā jums ir liela iespēja ieraudzīt vaļus un delfīnus savvaļā. Kuģos ir arī šīs jomas eksperti, kuri sniegs jums daudz informācijas par jūras faunu, lai vēl vairāk bagātinātu jūsu pieredzi.

Jūs varat arī peldēties tieši kopā ar šiem skaistajiem dzīvniekiem, snorkelējot, kas ir vēl neticamāk un aizraujošāk.

Jūs varēsiet tuvumā aplūkot noslēpumaino delfīnu, kas mīt Vidusjūras ūdeņos. Jums būs arī labas izredzes ieraudzīt loču vaļus, kas ir bieži sastopama arhipelāga suga un kam patīk iznākt sveicināt tūristus. Reģionā mīt arī citas sugas, piemēram, kuprie vaļi, zilie vaļi, spuras vaļi un kašaloti, taču to novērošanas iespējas ir mazākas atkarībā no gadalaika un kuģa izvēlētā maršruta.

Ūdens aktivitātes

Windsurf Watersport in Fuerteventura.min

Daudzi sportisti no visas pasaules ierodas uz salu, lai nodarbotos ar tādiem sporta veidiem kā kaitsērfings, airu un vindsērfings un sērfings. Salā visu gadu ir labvēlīgs klimats. Jūs varēsiet baudīt starojošu sauli, viļņus, kas gatavi izbaudīt labākos piedzīvojumus, un lieliskus laikapstākļus ar temperatūru ap 24 grādiem pēc Celsija.

Uz salas jūs atradīsiet specializētas skolas, lai sāktu nodarboties ar sērfošanu, tāpēc, ja esat domājuši kāpt uz dēļa, šī ir jūsu iespēja. Dažādos reģiona uzņēmumos jūs atradīsiet visu nepieciešamo, lai dotos jūrā, sākot no materiāliem līdz apmācībai.

Mēs aicinām jūs nākt un izbaudīt Pasaules čempionātu vindsērfingā un kaitbordingā, kas notiek Jandijas pludmalēs. Šeit jūs varēsiet apbrīnot pasaules klases sportistus, kas dara to, ko viņi prot vislabāk, kāpjot uz dēļa un pieradinot jūras viļņus.

Nakts debess vērošana

Star Gazing Fuerteventura.min (2)

Fuerteventūrā jūs atradīsiet labākos apstākļus, lai baudītu kosmosu. Kanāriju salās ir Zvaigžņu gaismas rezervāts. Šajā rezervātā atrodas Sicasumbre astronomiskais skatu punkts, no kura pilnīgi skaidri var vērot komētas, planētas un zvaigznes. Fuerteventūrā jūs atradīsiet piemērotus apstākļus, lai baudītu nakts debesis, kādus neatradīsiet nekur citur pasaulē.

Vietas, ko apmeklēt

Šīs ir svarīgākās vietas Fuerteventūrā, kuras jums vajadzētu apmeklēt, lai no salas pārvestu mājās vislabākās atmiņas.

Jandia pludmales

Playa de Jandia Beach - Fuerteventura

Jandia ir Fuerteventuras anklāvs, kurā atradīsiet neskartas pludmales un ģeoloģiskus brīnumus. Tā uzņem simtiem apmeklētāju, kurus piesaista tās pludmaļu un dažādu tūrisma apskates objektu šarms.

Tās pludmalēs jūs atradīsiet īstu paradīzi uz zemes, kur jūs varat nodarboties ar dažādām ūdens aktivitātēm, kai pasātu vēji glāsta jūsu seju. Šajā tūrisma kompleksā atradīsiet daudz restorānu, dzīvokļu un viesnīcu.

Tā pludmalēs jūs atradīsiet īstu paradīzi uz zemes, kur jūs varat nodarboties ar dažādām ūdens aktivitātēm, un jūsu seju glāstīs pasātu vējš. Šajā tūrisma kompleksā jūs atradīsiet daudzus restorānus, dzīvokļus un viesnīcas, un jūsu rīcībā būs viss, kas nepieciešams, lai uzturēšanās laikā Fuerteventūrā gūtu vislabākos iespaidus.

La Concha pludmale

Las Conchas Beach Fuerteventura.min

Tā ir brīnišķīga pludmale ar tirkīza krāsas ūdeņiem, lai gan tā ir neliela, tā piedāvā visu, kas nepieciešams, lai atpūstos, izklaidētos un uzņemtu vislabākās fotogrāfijas. Pēc pludmales jūs atradīsiet Tostonas bāku, no kuras varat apbrīnot skaistākos El Cotillo līčus.

Cofete pludmale

Cofete Beach Fuerteventura.min

Tā ir starojoša pludmale ar mežonīgām iezīmēm, kas paredzēta piedzīvojumu un dabas mīļotājiem. To ieskauj kalni, un tā ir ideāli piemērota tiem, kas vēlas atpūsties un aizbēgt no pūļiem un trokšņa.

Corralejo

Corralejo Beach Fuerteventura.min

Šī ir pilsēta salas ziemeļos, kuras ielās atradīsiet daudz jautrības, izklaides un ūdens atrakciju parku ar lieliskām atrakcijām. Šeit ir arī daudz veikalu, diskotēku, restorānu un terašu, kur pavadīt pasakainas pēcpusdienas un vakarus.

Fuerteventuras apskates objekti

Tiek uzskatīts, ka Fuerteventura ir pirmā no Kanāriju salām, kas pirms miljoniem gadu izaugusi no jūras. Šodien tā ir biosfēras rezervāts un visiem pieejama dabas pērle.

Ja jūs nezināt, Fuerteventura ir ieguvusi reputāciju ar pasaulē atzītiem sieriem, mēs runājam par Majorero sieru – neparastu sieru, kas tiek ražots, izmantojot tradicionālās tehnoloģijas.

Kā redzat, Fuerteventūrā ir viss, ko tūrists meklē, lai atslēgtos no darba stresa un strauja dzīves ritma. Ja vēlaties apmeklēt šo vietu, mēs piedāvājam visdažādākās aktivitātes, viss, kas jums jādara, ir jāsazinās ar mums, izmantojot WhatsApp vai e-pastu, lai nodrošinātu savu vietu nākamajā ekskursijā vai ceļojumā. Aizpildiet mūsu kontaktformu, norādot visus savus jautājumus, mēs atbildēsim pēc iespējas ātrāk, jo mūsu prieks ir palīdzēt jums piedzīvot vislabākos iespaidus jūsu atvaļinājuma laikā.

Laipni lūgti Butihondo – pludmalē, kurā ir viss, kas nepieciešams, lai...
Daži apgalvo, ka Las Grandes Playas de Corralejo ir nopelnījuši labākās vietas...
El Cotillo pludmales daudziem ir labākās pludmales Eiropā, un šeit mēs jums...
Šodien mēs vēlamies jums pastāstīt par Kosta Kalmas galveno pludmali – skaistu...
Playa del Matorral ir pazīstama arī kā Playa de Jandía, Playa de la Solana vai Playa...