Pirmizrāde: 13 marts, 2023 |

Atklājiet Fuerteventuras labākās pludmales: iepazīstiet tās burvību!

Nāc un atklāj Fuerteventuras labākās pludmales, kas ir slavenas visā pasaulē. Izbaudiet tās skaistās ainavas, zeltainās smiltis un silto sauli. Šeit jūs atradīsiet vairākas iespējas, sākot no klusām pludmalēm, ko baudīt kopā ar ģimeni, līdz neskartām pludmalēm prom no pūļiem un fantastiskiem viļņiem sērfošanai. Uzziniet, kāpēc Fuerteventuras piekraste ir Eiropas labāko pludmaļu saraksta augšgalā.

Fuerteventuras labākās pludmales

Fuerteventura ir otrā lielākā no Kanāriju salām. Tās piekraste stiepjas 340 km garumā ar vairāk nekā 150 pludmalēm, no kurām dažas ir starptautiski pazīstamas. Šeit piedāvājam mūsu labāko Fuerteventuras pludmaļu izlasi, lai palīdzētu jums izvēlēties, kuras no tām apmeklēt nākamajā ceļojumā uz salu.

El Cotillo pludmale

El Cotillo - Fuerteventuras pludmale (2)

Tā ir neliela pludmale Fuerteventuras ziemeļrietumos. Tā stiepjas 200 metru garumā ar baltām smiltīm un patīkamu tirkīza ūdeni. To pasargā klinšu veidojumi, kas veido skaistos La Concha, Playa de Marfolín un Playa De Los Lagos līčus. Tā joprojām ir saglabājusies kā neskarta vide, kurā ir maz apmeklētāju un kuras galvenie varoņi ir sērfotāji. El Cotillo ciematā ir daži veikali un restorāni, kur var iepirkties un turpināt baudīt burāšanu.

Popcorn pludmale

Īpašā izskata dēļ tā vienmēr ir iekļauta Fuerteventuras labāko pludmaļu sarakstos. Tā atrodas salas ziemeļos, un savu īpašo nosaukumu tā ieguvusi, pateicoties tās smiltīm, kas sajauktas ar koraļļu fragmentiem, kuri kopā veido popkornam līdzīgu izskatu. Tā ir nomaļa pludmale, kuru ir vērts apmeklēt tās tekstūras un unikālo fotogrāfiju dēļ.

Playa de Cofete

Cofete Beach Fuerteventura.min

Playa de Cofete atrodas salas dienvidrietumos, mežonīgā vidē, tālu no pilsētvides. Šīs pludmales ūdeņi ir nedaudz viļņaini, tāpēc, peldoties, jāievēro piesardzības pasākumi. Piekļūšana pludmalei ir arī cita veida piedzīvojums. Jums nāksies iet pa 8 km garu zemes ceļu, lai beidzot nonāktu pie jūras. Attiecībā uz tūrisma objektiem netālu atradīsiet tikai restorānu, kur varēsiet atjaunot spēkus, lai turpinātu piedzīvojumu.

Playa del Matorral (Krūmāju pludmale)Atklājiet Fuerteventuras labākās pludmales: iepazīstiet tās burvību!

Tas atrodas Morro Jable, salas dienvidos. Tā stiepjas 4 km garumā ar mīkstām smiltīm, kāpu un skaistām palmām. Tai ir piešķirts Zilais karogs. Tajā ir mierīgi ūdeņi, kas lieliski piemēroti peldēšanai. Tajā ir neliela nūdistu zona, kurā var mierīgi baudīt jūru. Tajā ir pieejami sauļošanās krēsli un saulessargi. To ierobežo kiosku, restorānu un ūdens aprīkojuma nomas vietu zona. Iznomājiet laivu, lai pastaigātos gar jūru, apcerot tās skaistumu un iepazīstot tajā dzīvojošās sugas.

Alzada pludmale

La Oliva - FV-1 - Playa del Moro 02 ies

Fuerteventuras ziemeļaustrumos, Corralejo dabas parkā, jūs atradīsiet šo skaisto neskarto pludmali. Šeit nav pludmales pakalpojumu vai veikalu, tāpēc jums vajadzētu ņemt līdzi savus dienas krājumus. Šo pludmali apmeklē sērfotāji, kuri labprāt lauž viļņus un bauda Fuerteventuras nemierīgo jūru.

Sotavento

Atklājiet Fuerteventuras labākās pludmales: iepazīstiet tās burvību!

Izbaudiet Sotavento pludmales ūdeņu zilo krāsu. Tās atrodas salas dienvidaustrumos un veido plašu pludmaļu grupu, ko veido La Barca, Risco del Paso, Mirador, Malnombre un Los Canarios. Tās ir iekļautas Fuerteventuras labāko pludmaļu sarakstā, jo tajās ir tirkīza ūdens, zeltainas smiltis un ideāli apstākļi ūdens sporta veidiem. Šeit var nodarboties ar vindsērfingu un kaitsērfingu paisuma un bēguma laikā. Pludmalē jūs atradīsiet draudzīgus instruktorus, kas jums palīdzēs apgūt šo jautro sporta veidu. Ja sērfošana jums ir jauna nodarbe, šī ir lieliska vieta, kur to apgūt.

Corralejo pludmales

Fuerteventura Corralejo (2).min

Salas ziemeļaustrumos atradīsiet šo starojošo zeltaini smilšaino pludmali, kas nepārtraukti savienojas ar Corralejo kāpām. Tā stiepjas 9 km garā piekrastes joslā, kas ietilpst Korraljejo dabas parkā. Apmeklējuma laikā vajadzētu ietvert pastaigu gar kāpām un pēc tam atsvaidzinošu iegremdēšanos jūrā. Šajā pludmalē jūs atradīsiet slavenās Jable smiltis, kas sastāv no erodējušu gliemežvāku daļiņām.

Playa del Pozo pludmale

Tā atrodas uz ziemeļaustrumiem no Corralejo kāpām. Tās seklie ūdeņi ir piemēroti peldēšanai. Tā piedāvā arī lieliskus apstākļus ūdens sporta veidiem, piemēram, vindsērfingam un kaitsērfingam. Tā ir arī mierīga un valdzinoša vieta, kur atpūsties, apgulties uz smiltīm un klausīties viļņu šalkoņāšanos.

La Concha pludmale

"</p

Tā atrodas uz Lobosas saliņas, uz kuru var nokļūt ar prāmi no Korralejo. Nonākot pludmalē, jūs pamanīsiet tās pusmēness formas krasta līniju, ko apskalo dievišķi tirkīza Atlantijas okeāna ūdeņi. Tā ir apbalvota ar Zilo karogu, tāpēc ir vērts to apmeklēt. Salas pretējā pusē atradīsiet nelielu restorānu, kurā pasniedz dažas no labākajām zivīm arhipelāgā.

Playa del Águila

Tā atrodas salas ziemeļrietumu piekrastē un ir paslēpta starp klintīm. Sarežģītās piekļuves dēļ tā ir vientuļa pludmale, kas nepiedāvā peldētājiem nekādus pakalpojumus. Tās platums ir 600 metri. Izbaudiet to paisuma un bēguma laikā, kad plūdmaiņa ir zema un mēs varam redzēt tās starojošo zeltaino krasta līniju. Paaugstinātas paisuma un bēguma laikā pludmale pazūd. Mēs to iekļaujam Fuerteventuras labāko pludmaļu sarakstā, jo tās eksotiskā ainava ir ļoti vērtīga tūristiem.

Esquinzo pludmale

.
Playa Esquinzo-Butihondom uz Fuerteventuras, Kanāriju salas - 51121882753

Šī pludmale atrodas salas ziemeļrietumos un ir paslēpta starp vulkāniskām klintīm. Tā ir ideāli piemērota, lai baudītu jūru vientulībā. No otras puses, tā ir fantastiska vide sērfotājiem, kas mīl tās viļņus un patīkamo jūras brīze. Lai gan šajā teritorijā neatradīsiet pludmales labierīcības, tuvējos ciematos atradīsiet dažādus veikalus un restorānus.

Butihondo

Butihondo pludmale - Fuerteventura (2)

Tā atrodas uz ziemeļiem no Morro Jable salas dienvidos. Tā ir puspilsētas pludmale ar Zilā karoga statusu un vienmēr ir starp labākajām Fuerteventuras pludmalēm. Tā stiepjas 3 km garumā ar vairākām dalītām zonām. Vidējā zona ir paredzēta ģimenēm, un šeit ir daži pludmales bāri, sauļošanās krēsli un glābēju dienests. Tā piedāvā arī privātākas zonas nūdisma praktizēšanai. Butihondo ir ideāli piemērots arī dažiem ūdens sporta veidiem, piemēram, vindsērfingam, burāšanai un airēšanai.

Playa Blanca

Tā atrodas uz austrumiem no Fuerteventuras un netālu no salas galvaspilsētas Puerto del Rosario. Tā ir ģimenes pludmale, kas stiepjas 1 km garumā. Tajā ir glābēji, un tā ir viena no vietējo iedzīvotāju iecienītākajām pludmalēm, kur atpūsties no rutīnas. Šeit pulcējas desmitiem sērfotāju, kas aizraujas ar viļņiem. Lai gan tā ir nūdistu pludmale, to apmeklē arī cilvēki peldkostīmos.

Fuerteventuras brīnišķīgajās pludmalēs ir viss, ko meklējat, neizejot no salas. Dažas no tām ir urbānas, citas mežonīgas, bet visām piemīt neatkārtojams šarms. Izbaudiet patīkamas pastaigas gar krastu, sajūtiet smiltis uz kājām un vēja maigo glāstu uz sejas. Paturiet prātā, ka esam nosaukuši tikai dažas no Fuerteventuras labākajām pludmalēm, taču vēl ir daudz citu, ko atklāt. Dodieties izbaudīt šo fantastisko salu un aizvediet mājās vislabākās atmiņas par savām brīvdienām.