Prenájom motorových člnov a plachetníc v Gran Canaria

Prenájom motorových člnov a plachetníc v Gran Canaria

Guide

Prenajať si loď a preskúmať pobrežie Gran Canarie so súkromným charterom bude skvelá vec, ktorú môžete urobiť počas vašej dovolenky. Len si predstavte: teplý slnečný deň, svieži oceánsky vánok a vy relaxujete na palube krásnej jachty v úplnom súkromí, zdieľate tento zážitok len s párom, rodinou alebo priateľmi a obdivujete krásy pobrežia Gran Canarie.

Prenájom súkromnej lode by mohol byť ideálnou voľbou pre akékoľvek špeciálne udalosti alebo oslavy, ktoré chcete na Gran Canarii zorganizovať: narodeninovú oslavu, rozlúčku so slobodou, výročie, žiadosť o ruku a mnohé ďalšie. Alebo by to mohla byť aj skvelá príležitosť, ako stráviť fantastický deň s rodinou alebo priateľmi exkluzívnym a súkromným spôsobom.

Tu je niekoľko ďalších nápadov, ako môžete stráviť skvelý čas na dovolenke na Gran Canarii s našimi súkromnými chartermi.

Pozvite svoj pár na romantický výlet pri západe slnka. Môžete si prenajať loď a premeniť súkromný charter na nezabudnuteľné rande s vašou milovanou polovičkou. Čo môže byť romantickejšie ako príjemná večera na palube luxusnej jachty pri pozorovaní západu slnka? Môžeme sa staviť, že tento fantastický večer bude jedným z vašich najlepších rande vôbec a obaja si naň uchováte veľmi hrejivé spomienky na mnoho rokov.

Cestujete s deťmi? Prenajmite si loď a užite si skvelý rodinný deň na Gran Canarii počas vašej dovolenky. Tento výlet bude skvelým zážitkom pre deti aj dospelých.

Ste skupina priateľov? Potom bude súkromný prenájom lode skvelou alternatívou spoločného výletu.

Na našej webovej stránke ponúkame rôzne typy lodí na prenájom na Gran Canarii: katamarány, plachetnice a motorové člny s rôznou kapacitou osôb na palube. Nezáleží na tom, či ste veľká alebo malá skupina, budeme mať pre vás tú správnu loď na prenájom. Môžete si tiež vybrať trvanie výletu, ktoré zodpovedá vašim plánom a potrebám, a čas začiatku.

Môžete si vybrať denný výlet, počas ktorého sa môžete opaľovať na palube a kúpať sa v osviežujúcom oceáne, alebo romantický výlet pri západe slnka.

Naše charterové lode majú už vopred určené trasy výletu. Ak však máte špeciálny plán alebo nejaké požiadavky a želania týkajúce sa vášho súkromného prenájmu lode, dajte nám vedieť, aby sme vám mohli odporučiť vhodnú loď, dohodnúť vaše plány s kapitánom a prispôsobiť výlet pre vás.

Väčšina súkromných charterov kotví na kúpanie a šnorchlovanie. Budete mať možnosť osviežiť sa v krištáľových vodách jednej z fantastických zátok ostrova Gran Canaria.

Na palube vám bude ponúknuté aj jedlo a nápoje.

Všetky naše súkromné chartre vyplávajú z prístavu Pasito Blanco. Tento prístav sa nachádza v blízkosti najobľúbenejšieho letoviska Gran Canaria – Maspalomas. Ak teda bývate v Playa del Ingles, San Augustin alebo Meloneras, môžete sa ľahko dostať do prístavu Pasito Blanco. Z druhej strany Pasito Blanco nájdete ďalšie známe letoviská: Puerto Rico a Arguineguin. Ak si budete na Gran Canarii požičiavať auto, cesta zo všetkých vyššie uvedených letovísk vám potrvá približne 20-25 minút. V opačnom prípade si môžete vziať taxík, ktorý vás nebude stáť veľa, alebo využiť verejnú dopravu. S niektorými loďami sa môžete z týchto oblastí aj odviezť.

Na požiadanie je možné ponúknuť aj transfer z hlavného mesta Gran Canaria – Las Palmas. Pozrite si, prosím, podrobný opis lode na našej webovej stránke, aby ste sa uistili, kde všade je alebo nie je doprava zabezpečená.

V súčasnosti ponúkame obzvlášť výhodné ponuky na súkromné prenájmy lodí na Gran Canarii. Pozrite si naše ponuky a darujte si skvelý zážitok z dovolenky.

Prenájom lodí na Gran Canaria

Súvisiace články:

Tu nájdete zoznam vecí, ktoré môžete robiť počas dovolenky na Gran...
V tomto príspevku vám predstavíme sprievodcu najlepšími plážami v Anfi del Mar a...

Pláže v Gran Canaria

Playa de Montaña de Arena je nedotknutá a málo známa pláž. Nachádza sa na juhu...
Maspalomas Dunes je oblasť tvorená niekoľkými dunami, palmovým hájom a slanou...
Prírodné bazény v Agaete sú tri skalné vulkanické bazény, v ktorých sa môžete...
Playa del Inglés je jednou z najlepších pláží v Európe a jednou z najkrajších a...