Prenájom motorových člnov a plachetníc v Gran Canaria

Prenájom motorových člnov a plachetníc v Gran Canaria

Guide

Prenajať si loď a preskúmať pobrežie Gran Canarie so súkromným charterom bude skvelá vec, ktorú môžete urobiť počas vašej dovolenky. Len si predstavte: teplý slnečný deň, svieži oceánsky vánok a vy relaxujete na palube krásnej jachty v úplnom súkromí, zdieľate tento zážitok len s párom, rodinou alebo priateľmi a obdivujete krásy pobrežia Gran Canarie.

Prenájom súkromnej lode by mohol byť ideálnou voľbou pre akékoľvek špeciálne udalosti alebo oslavy, ktoré chcete na Gran Canarii zorganizovať: narodeninovú oslavu, rozlúčku so slobodou, výročie, žiadosť o ruku a mnohé ďalšie. Alebo by to mohla byť aj skvelá príležitosť, ako stráviť fantastický deň s rodinou alebo priateľmi exkluzívnym a súkromným spôsobom.

Tu je niekoľko ďalších nápadov, ako môžete stráviť skvelý čas na dovolenke na Gran Canarii s našimi súkromnými chartermi.

Pozvite svoj pár na romantický výlet pri západe slnka. Môžete si prenajať loď a premeniť súkromný charter na nezabudnuteľné rande s vašou milovanou polovičkou. Čo môže byť romantickejšie ako príjemná večera na palube luxusnej jachty pri pozorovaní západu slnka? Môžeme sa staviť, že tento fantastický večer bude jedným z vašich najlepších rande vôbec a obaja si naň uchováte veľmi hrejivé spomienky na mnoho rokov.

Cestujete s deťmi? Prenajmite si loď a užite si skvelý rodinný deň na Gran Canarii počas vašej dovolenky. Tento výlet bude skvelým zážitkom pre deti aj dospelých.

Ste skupina priateľov? Potom bude súkromný prenájom lode skvelou alternatívou spoločného výletu.

Na našej webovej stránke ponúkame rôzne typy lodí na prenájom na Gran Canarii: katamarány, plachetnice a motorové člny s rôznou kapacitou osôb na palube. Nezáleží na tom, či ste veľká alebo malá skupina, budeme mať pre vás tú správnu loď na prenájom. Môžete si tiež vybrať trvanie výletu, ktoré zodpovedá vašim plánom a potrebám, a čas začiatku.

Môžete si vybrať denný výlet, počas ktorého sa môžete opaľovať na palube a kúpať sa v osviežujúcom oceáne, alebo romantický výlet pri západe slnka.

Naše charterové lode majú už vopred určené trasy výletu. Ak však máte špeciálny plán alebo nejaké požiadavky a želania týkajúce sa vášho súkromného prenájmu lode, dajte nám vedieť, aby sme vám mohli odporučiť vhodnú loď, dohodnúť vaše plány s kapitánom a prispôsobiť výlet pre vás.

Väčšina súkromných charterov kotví na kúpanie a šnorchlovanie. Budete mať možnosť osviežiť sa v krištáľových vodách jednej z fantastických zátok ostrova Gran Canaria.

Na palube vám bude ponúknuté aj jedlo a nápoje.

Všetky naše súkromné chartre vyplávajú z prístavu Pasito Blanco. Tento prístav sa nachádza v blízkosti najobľúbenejšieho letoviska Gran Canaria – Maspalomas. Ak teda bývate v Playa del Ingles, San Augustin alebo Meloneras, môžete sa ľahko dostať do prístavu Pasito Blanco. Z druhej strany Pasito Blanco nájdete ďalšie známe letoviská: Puerto Rico a Arguineguin. Ak si budete na Gran Canarii požičiavať auto, cesta zo všetkých vyššie uvedených letovísk vám potrvá približne 20-25 minút. V opačnom prípade si môžete vziať taxík, ktorý vás nebude stáť veľa, alebo využiť verejnú dopravu. S niektorými loďami sa môžete z týchto oblastí aj odviezť.

Na požiadanie je možné ponúknuť aj transfer z hlavného mesta Gran Canaria – Las Palmas. Pozrite si, prosím, podrobný opis lode na našej webovej stránke, aby ste sa uistili, kde všade je alebo nie je doprava zabezpečená.

V súčasnosti ponúkame obzvlášť výhodné ponuky na súkromné prenájmy lodí na Gran Canarii. Pozrite si naše ponuky a darujte si skvelý zážitok z dovolenky.

Prenájom lodí na Gran Canaria

Čo hovoria naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
[trustindex no-registration=facebook]

Súvisiace články:

Pláže v Gran Canaria