Motorlaivu un jahtu noma Grankanārija

Motorlaivu un jahtu noma Grankanārija

Iznomāt laivu un izpētīt Grankanārijas piekrasti ar privātu čartera kuģi būs lieliska lieta, ko darīt jūsu atvaļinājuma laikā. Iedomājieties: silta saulaina diena, svaiga okeāna vēsma un jūs atpūšaties uz skaistas jahtas klāja pilnīgā privātumā, daloties šajā pieredzē tikai ar savu pāri, ģimeni vai draugiem un apbrīnojot Grankanārijas krasta skaistumu.

Privātas jahtas noma varētu būt lieliska iespēja jebkura veida īpašiem pasākumiem vai svinībām, ko vēlaties organizēt Grankanārijā: dzimšanas dienas svinībām, vecmeitu ballītei, jubilejai, laulības piedāvājumam un daudziem citiem. Vai arī tā varētu būt lieliska iespēja pavadīt fantastisku dienu kopā ar ģimeni vai draugiem ekskluzīvā un privātā veidā.

Lūk, vēl dažas idejas, kā jūs varat lieliski pavadīt brīvdienas Grankanārijā, izmantojot mūsu privātos čarterus.

Uzaiciniet savu pāri uz romantisku saulrieta braucienu. Jūs varat iznomāt laivu un pārvērst privāto čarteri par neaizmirstamu randiņu ar savu mīļoto. Kas var būt romantiskāks par patīkamām vakariņām uz luksusa jahtas klāja, vērojot saulrietu? Mēs varam derēt, ka šis fantastiskais vakars būs viens no jūsu labākajiem randiņiem, un jūs abi saglabāsiet ļoti siltas atmiņas par to daudzus gadus.

Vai jūs ceļojat kopā ar bērniem? Iznomājiet jahtu un izbaudiet lielisku ģimenes dienu Grankanārijas salā savu brīvdienu laikā. Šī ekskursija būs lieliska pieredze gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Vai esat draugu kompānija? Tad privāta laivas noma būs lieliska alternatīva kopīgam izbraucienam ar laivu.

Mūsu vietnē mēs piedāvājam dažāda veida laivu nomu Grankanārijā: katamarānus, buru jahtas un motorlaivas ar dažādu cilvēku skaitu uz klāja. Nav svarīgi, vai esat liela vai maza grupa, mēs atradīsim jums piemērotu laivu īrei. Jūs varat arī izvēlēties ceļojuma ilgumu, kas atbilst jūsu plāniem un vajadzībām, kā arī sākuma laiku.

Jūs varat izvēlēties dienas braucienu, lai sauļotos uz kuģa un peldētos atspirdzinošajā okeānā, vai arī romantisku braucienu saulrieta laikā.

Mūsu laivu čarteriem jau ir iepriekš noteikti ekskursijas maršruti. Bet, ja jums ir kāds īpašs plāns vai vēlmes un prasības attiecībā uz jūsu privāto laivu čartera braucienu, paziņojiet mums, lai mēs varētu ieteikt jums piemērotu laivu, saskaņot jūsu plānus ar kapteini un pielāgot braucienu jums.

Lielākā daļa privāto čarteru noenkurojas peldēšanai un snorkelēšanai. Jums būs iespēja atsvaidzināties kristālajos ūdeņos kādā no fantastiskajiem Grankanārijas līčiem.

Uz klāja tiks piedāvāta arī maltīte un dzērieni.

Visi mūsu privātie čarteri izbrauc no Pasito Blanco ostas. Šī osta atrodas netālu no populārākā Grankanārijas kūrorta – Maspalomasas. Tāpēc, ja esat apmetušies Playa del Ingles, San Augustin vai Meloneras, jūs varat viegli nokļūt Pasito Blanco ostā. No otras Pasito Blanco puses jūs varat atrast citus slavenus kūrortus: Puerto Rico un Arguineguin. Ja Grankanārijā gatavojaties iznomāt automašīnu, ceļš no visiem iepriekš minētajiem kūrortiem aizņems aptuveni 20-25 minūtes. Pretējā gadījumā jūs varat braukt ar taksometru, kas jums nemaksās dārgi, vai izmantot sabiedrisko transportu. Ar dažām laivām jūs varat arī aizbraukt no šīm vietām.

Pēc pieprasījuma var piedāvāt arī transfēru no Grankanārijas galvaspilsētas Laspalmasas. Lūdzu, pārbaudiet detalizētus laivu aprakstus mūsu tīmekļa vietnē, lai pārliecinātos, vai transports ir vai nav nodrošināts.

Šobrīd mēs piedāvājam īpaši izdevīgus piedāvājumus privātiem čarteriem Grankanārijā. Pārbaudiet mūsu piedāvājumus un dāvājiet sev lielisku pieredzi brīvdienās.

Laivu čarteri vietnē Grankanārija