Motorinių valčių ir burinių jachtų nuoma Gran Kanarijoje

Motorinių valčių ir burinių jachtų nuoma Gran Kanarijoje

Guide

Išsinuomoti valtį ir ištirti Gran Kanarijos pakrantę su privačia frachtavimo kompanija – puikus užsiėmimas per atostogas. Įsivaizduokite: šilta saulėta diena, gaivus vandenyno vėjas, o jūs atsipalaidavę ant gražios jachtos denio visiškai privačiai dalijatės šia patirtimi tik su savo pora, šeima ar draugais ir grožitės Gran Kanarijos pakrantės grožiu.

Privačios jachtos nuoma gali būti puikus pasirinkimas bet kokiems ypatingiems renginiams ar šventėms, kurias norite surengti Gran Kanarijoje: gimtadienio vakarėliui, mergvakariui, mergvakariui, jubiliejui, vedybų pasiūlymui ir daugeliui kitų. Taip pat tai gali būti puiki proga praleisti fantastišką dieną su šeima ar draugais išskirtiniu ir privačiu būdu.

Štai dar keletas idėjų, kaip galite puikiai praleisti atostogas Gran Kanarijoje su mūsų privačiais užsakomaisiais reisais.

Pakvieskite savo porą į romantišką kelionę saulėlydžio link. Galite išsinuomoti laivą ir privatų užsakomąjį reisą paversti įsimintinu pasimatymu su mylimu žmogumi. Kas gali būti romantiškiau nei vakarienė prabangioje jachtoje stebint saulėlydį? Galime lažintis, kad šis fantastiškas vakaras taps vienu geriausių pasimatymų, o jūs abu ilgus metus išsaugosite labai šiltus prisiminimus apie jį.

Ar keliaujate su vaikais? Išsinuomokite jachtą ir per atostogas Gran Kanarijoje praleiskite puikią dieną su šeima. Ši ekskursija bus puiki patirtis ir vaikams, ir suaugusiesiems.

Esate draugų grupė? Tuomet privataus laivo nuoma bus puiki alternatyva bendrai išvykai laivu.

Mūsų svetainėje siūlome išsinuomoti įvairių tipų laivus Gran Kanarijoje: katamaranus, burines jachtas ir motorines valtis, kuriose telpa skirtingas žmonių skaičius. Nesvarbu, ar esate didelė, ar maža grupė, mes jums rasime tinkamą laivą nuomai. Taip pat galite pasirinkti kelionės trukmę, atitinkančią jūsų planus ir poreikius, ir jos pradžios laiką.

Galite rinktis dieninę kelionę, kad galėtumėte degintis laive ir maudytis gaivinančiame vandenyne, arba romantišką kelionę saulėlydžio metu.

Mūsų užsakomieji laivų reisai jau turi iš anksto numatytus kelionės maršrutus. Tačiau jei turite specialų planą arba pageidavimų ir pageidavimų dėl privačios užsakomosios kelionės laivu, praneškite mums, kad galėtume rekomenduoti jums tinkamą laivą, suderinti jūsų planus su kapitonu ir pritaikyti kelionę jums.

Dauguma privačių užsakomųjų reisų inkarą nuleidžia plaukimui ir nardymui. Turėsite galimybę atsigaivinti krištoliniame vienos iš fantastiškų Gran Kanarijos įlankų vandenyje.

Laive taip pat bus siūlomas maistas ir gėrimai.

Visi mūsų privatūs užsakomieji reisai išplaukia iš Pasito Blanco uosto. Šis uostas yra netoli populiariausio Gran Kanarijos kurorto – Maspalomo. Taigi, jei esate apsistoję Playa del Ingles, San Augustine ar Melonerase, lengvai pasieksite Pasito Blanco uostą. Iš kitos Pasito Blanco pusės rasite kitus garsius kurortus: Puerto Rico ir Arguineguin. Jei Gran Kanarijoje ketinate išsinuomoti automobilį, kelią nuo visų minėtų kurortų įveiksite per 20-25 minutes. Kitu atveju galite važiuoti taksi, kuris jums daug nekainuos, arba naudotis viešuoju transportu. Su kai kuriais laivais taip pat galite gauti pasiėmimą iš šių vietovių.

Pageidaujant galima užsisakyti ir pervežimą iš Gran Kanarijos sostinės Las Palmo. Prašome patikrinti išsamius laivų aprašymus mūsų interneto svetainėje, kad įsitikintumėte, ar transportas teikiamas, ar ne.

Šiuo metu siūlome ypač gerus privačių užsakomųjų reisų Gran Kanarijoje pasiūlymus. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymus ir padovanokite sau puikią atostogų patirtį.

Valčių čarteriai į Gran Kanarija

Ką sako mūsų klientai:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
[trustindex no-registration=facebook]

Susiję straipsniai:

Playas en Gran Kanarija