Motorinių valčių ir burinių jachtų nuoma Gran Kanarijoje

Motorinių valčių ir burinių jachtų nuoma Gran Kanarijoje

Guide

Išsinuomoti valtį ir ištirti Gran Kanarijos pakrantę su privačia frachtavimo kompanija – puikus užsiėmimas per atostogas. Įsivaizduokite: šilta saulėta diena, gaivus vandenyno vėjas, o jūs atsipalaidavę ant gražios jachtos denio visiškai privačiai dalijatės šia patirtimi tik su savo pora, šeima ar draugais ir grožitės Gran Kanarijos pakrantės grožiu.

Privačios jachtos nuoma gali būti puikus pasirinkimas bet kokiems ypatingiems renginiams ar šventėms, kurias norite surengti Gran Kanarijoje: gimtadienio vakarėliui, mergvakariui, mergvakariui, jubiliejui, vedybų pasiūlymui ir daugeliui kitų. Taip pat tai gali būti puiki proga praleisti fantastišką dieną su šeima ar draugais išskirtiniu ir privačiu būdu.

Štai dar keletas idėjų, kaip galite puikiai praleisti atostogas Gran Kanarijoje su mūsų privačiais užsakomaisiais reisais.

Pakvieskite savo porą į romantišką kelionę saulėlydžio link. Galite išsinuomoti laivą ir privatų užsakomąjį reisą paversti įsimintinu pasimatymu su mylimu žmogumi. Kas gali būti romantiškiau nei vakarienė prabangioje jachtoje stebint saulėlydį? Galime lažintis, kad šis fantastiškas vakaras taps vienu geriausių pasimatymų, o jūs abu ilgus metus išsaugosite labai šiltus prisiminimus apie jį.

Ar keliaujate su vaikais? Išsinuomokite jachtą ir per atostogas Gran Kanarijoje praleiskite puikią dieną su šeima. Ši ekskursija bus puiki patirtis ir vaikams, ir suaugusiesiems.

Esate draugų grupė? Tuomet privataus laivo nuoma bus puiki alternatyva bendrai išvykai laivu.

Mūsų svetainėje siūlome išsinuomoti įvairių tipų laivus Gran Kanarijoje: katamaranus, burines jachtas ir motorines valtis, kuriose telpa skirtingas žmonių skaičius. Nesvarbu, ar esate didelė, ar maža grupė, mes jums rasime tinkamą laivą nuomai. Taip pat galite pasirinkti kelionės trukmę, atitinkančią jūsų planus ir poreikius, ir jos pradžios laiką.

Galite rinktis dieninę kelionę, kad galėtumėte degintis laive ir maudytis gaivinančiame vandenyne, arba romantišką kelionę saulėlydžio metu.

Mūsų užsakomieji laivų reisai jau turi iš anksto numatytus kelionės maršrutus. Tačiau jei turite specialų planą arba pageidavimų ir pageidavimų dėl privačios užsakomosios kelionės laivu, praneškite mums, kad galėtume rekomenduoti jums tinkamą laivą, suderinti jūsų planus su kapitonu ir pritaikyti kelionę jums.

Dauguma privačių užsakomųjų reisų inkarą nuleidžia plaukimui ir nardymui. Turėsite galimybę atsigaivinti krištoliniame vienos iš fantastiškų Gran Kanarijos įlankų vandenyje.

Laive taip pat bus siūlomas maistas ir gėrimai.

Visi mūsų privatūs užsakomieji reisai išplaukia iš Pasito Blanco uosto. Šis uostas yra netoli populiariausio Gran Kanarijos kurorto – Maspalomo. Taigi, jei esate apsistoję Playa del Ingles, San Augustine ar Melonerase, lengvai pasieksite Pasito Blanco uostą. Iš kitos Pasito Blanco pusės rasite kitus garsius kurortus: Puerto Rico ir Arguineguin. Jei Gran Kanarijoje ketinate išsinuomoti automobilį, kelią nuo visų minėtų kurortų įveiksite per 20-25 minutes. Kitu atveju galite važiuoti taksi, kuris jums daug nekainuos, arba naudotis viešuoju transportu. Su kai kuriais laivais taip pat galite gauti pasiėmimą iš šių vietovių.

Pageidaujant galima užsisakyti ir pervežimą iš Gran Kanarijos sostinės Las Palmo. Prašome patikrinti išsamius laivų aprašymus mūsų interneto svetainėje, kad įsitikintumėte, ar transportas teikiamas, ar ne.

Šiuo metu siūlome ypač gerus privačių užsakomųjų reisų Gran Kanarijoje pasiūlymus. Peržiūrėkite mūsų pasiūlymus ir padovanokite sau puikią atostogų patirtį.

Valčių čarteriai į Gran Kanarija

Susiję straipsniai:

Čia rasite sąrašą dalykų, kuriuos galite nuveikti per atostogas Gran...
Šiame pranešime pateikiame geriausių Anfi del Mar paplūdimių ir pramogų, kuriomis...

Playas en Gran Kanarija

Playa del Inglés yra vienas geriausių paplūdimių Europoje ir vienas gražiausių bei...
Playa de Montaña de Arena yra nepaliestos gamtos ir mažai žinomas paplūdimys. Jis yra...
Natūralūs Agaetės baseinai – tai trys vulkaninės kilmės uolų baseinai,...
Maspalomaso kopos – tai teritorija, kurią sudaro kelios kopos, palmių giraitė ir...