Wynajem łodzi w Sa Coma

Wynajem łodzi w Sa Coma

Wycieczka łodzią to jedno z najlepszych doświadczeń, jakie można przeżyć podczas pobytu w Sa Coma. Mamy różne opcje i łodzie na każdy gust, wśród których można wymienić m.in:

  • Łodzie z funkcją podwodnego widzenia
  • Katamaran
  • Jacht
  • Łódź żaglowa
  • Speedboat

Cena czarteru zależy od terminu, grupy i trasy.

Wycieczki łodzią

Cala d'Or Mallorca 2

Oferujemy wycieczki katamaranem, aby odkryć wody Morza Śródziemnego. Na łodziach znajdują się napoje i jedzenie, toalety i bar. Można również urządzić grilla, relaksując się w morzu i przy spokojnej bryzie północno-zachodniej Majorki.

Wycieczka rozpoczyna się w Sa Coma i prowadzi przez najpiękniejsze zatoczki na wyspie. Daj się zachwycić klifami wybrzeża, gigantami morza.

Jeśli wybierzesz łódź ze szklanym dnem, będziesz mógł obserwować dno morskie z bezpiecznego miejsca, nie dotykając ani kropli wody. Odkryj życie zwierząt morskich, które paradują pod wodami Morza Śródziemnego, możesz zobaczyć meduzy, ośmiornice i ryby w tysiącach kolorów.

Obserwacje delfinów i wielorybów

Podczas rejsów łodzią można spotkać niektóre zwierzęta morskie, takie jak delfiny i walenie. Wiele tras przebiega w pobliżu, więc można obserwować morskie życie z bliska. Warto wybrać się na wycieczkę z całą rodziną i dziećmi, które najbardziej lubią te piękne zwierzęta.

Nurkowanie

Miłośnicy morza mogą również podziwiać dno morskie z Sa Coma. Dostaniesz cały sprzęt potrzebny do nurkowania i odkrywania ukrytych cudów morza. Podziwiaj lokalną przyrodę i zabierz nowe doświadczenia, którymi będziesz mógł podzielić się w domu.

Czarter łodzi żaglowej

Jeśli chcesz oświadczyć się dziewczynie lub uczcić rocznicę ślubu, polecamy wynajęcie żaglówki dla dwojga. Jest to romantyczna wycieczka, która stworzy nastrojową atmosferę, której nikt się nie oprze. W tej wycieczce będzie Wam towarzyszył doświadczony skiper, który posiada pełną wiedzę na temat łodzi i trasy. Wszystko po to, abyś nie musiał się o nic martwić. Większość wycieczek obejmuje posiłki i napoje.

Wycieczki z okazji różnych wydarzeń

Wiele osób przyjeżdża na Sa Coma, aby świętować urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz ukończenie studiów. Na tego typu imprezy oferujemy łódź o większej pojemności. Ciesz się fantastyczną wycieczką z najbliższymi przez piękne zatoczki, jaskinie i plaże. Można też zrobić postój na orzeźwiającą kąpiel w morzu.

Jeśli grupa jest bardzo duża, dysponujemy również łodziami dla maksymalnie 100 osób. Można na nich organizować przyjęcia rodzinne, zjazdy przyjaciół ze szkoły, imprezy firmowe lub spotkania w dużym gronie przyjaciół.

W Sa Coma mamy wszystko, czego szukasz, skontaktuj się z nami, aby uzyskać poradę i pomoc w wyborze łodzi, która najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Powiązane artykuły:

W północno-zachodniej części Majorki znajduje się miejscowość wypoczynkowa Sa...