Půjčovny lodí v Sa Coma

Půjčovny lodí v Sa Coma

Výlet lodí je jedním z nejlepších zážitků, které si můžete během svého pobytu v Sa Coma dopřát. Máme různé možnosti a lodě pro všechny chutě, mezi nimiž můžeme zmínit:

  • Lodě s podvodním viděním
  • Katamarán
  • Jachta
  • Plachetnice
  • Rychlý člun

Cena pronájmu závisí na datu, skupině a trase.

Výlety lodí

Cala d'Or Mallorca 2

Nabízíme výlety katamaránem za poznáním vod Středozemního moře. Lodě zahrnují nápoje a jídlo, toalety a bar. Při odpočinku v moři a klidném vánku na severozápadě Mallorky si můžete také ugrilovat.

Výlet začíná v Sa Coma a vede přes nejkrásnější zátoky ostrova. Nechte se ohromit útesy na pobřeží, mořskými velikány.

Pokud si vyberete loď s proskleným dnem, budete moci pozorovat mořské dno z bezpečí lodi, aniž byste se dotkli kapky vody. Objevte život mořských živočichů, kteří defilují pod vodami Středozemního moře, můžete vidět medúzy, chobotnice a ryby tisíců barev.

Pozorování delfínů a velryb

Během výletů lodí můžete zkřížit cestu některým mořským živočichům, jako jsou delfíni a kytovci. Mnohé trasy proplouvají v těsné blízkosti, takže můžete pozorovat mořské živočichy z bezprostřední blízkosti. Užijte si je s celou rodinou a dětmi, které si tato krásná zvířata užijí nejvíce.

Potápění

Milovníci mořského dna si mohou užívat také ze Sa Coma. Dostanete veškeré vybavení potřebné k potápění a objevování skrytých divů moře. Podělte se s místní faunou a flórou a odneste si domů nové zážitky.

Pronájem plachetnice

Pokud uvažujete o žádosti o ruku nebo o oslavě výročí svatby, doporučujeme vám pronajmout si plachetnici pro dva. Je to romantický výlet, který vytvoří romantickou atmosféru, které nikdo neodolá. Při tomto výletu vás bude doprovázet zkušený kapitán s plnou znalostí lodi a trasy. To vše proto, abyste se nemuseli o nic starat. Většina výletů zahrnuje jídlo a nápoje.

Výlety na oslavu vašich událostí

Mnoho lidí jezdí na ostrov Sa Coma slavit narozeniny, rozlučky se svobodou, rozlučky se svobodou a promoce. Pro tyto typy akcí vám nabízíme loď s větší kapacitou. Užijte si fantastický výlet se svými blízkými po krásných zátokách, jeskyních a plážích. Můžete si také udělat zastávky na osvěžující koupání v moři.

Pokud je skupina velmi početná, máme také lodě pro maximálně 100 osob. Na nich můžete oslavit rodinné oslavy, setkání přátel ze školy, firemní akce nebo setkání s velkou skupinou přátel.

V Sa Comě máme vše, co hledáte, kontaktujte nás, poradíme vám a pomůžeme vybrat loď, která nejlépe vyhovuje tomu, co hledáte.

Související články:

Na severozápadě Mallorky se nachází rekreační středisko Sa Coma, které se...