Pirmizrāde: 2 jūnijs, 2022 |

Laivu noma Sa Coma

Brauciens ar laivu ir viens no labākajiem piedzīvojumiem, ko varat izbaudīt savas uzturēšanās laikā Sa Komā. Mums ir dažādas iespējas un laivas visām gaumēm, starp kurām varam minēt:

  • laivas ar zemūdens redzamību
  • Katamarāns
  • Jahtas
  • Buru laivu
  • Ātrumlaivu

Čartera cena ir atkarīga no datuma, grupas un maršruta.

Braucieni ar laivu

Cala d'Or Mallorca 2

Mēs piedāvājam izbraucienus ar katamarānu, lai iepazītu Vidusjūras ūdeņus. Laivu braucienos ir iekļauti dzērieni un ēdiens, tualetes un bārs. Jūs varat arī ieturēt grilu, atpūšoties jūrā un Maljorkas ziemeļrietumu daļas mierīgajā vējā.

Ekskursija sākas Sa Komā un ved cauri salas skaistākajiem līčiem. Ļaujiet sevi pārsteigt piekrastes klintīm, jūras milžiem.

Ja izvēlēsieties laivu ar stikla dibenu, jūs varēsiet vērot jūras gultni no drošas laivas, nepieskarasot ne pilienam ūdens. Atklājiet jūras dzīvnieku dzīvi, kas defilē zem Vidusjūras ūdeņiem, jūs varat redzēt medūzas, astoņkājus un tūkstošiem krāsu zivis.

Delfīnu un vaļu vērošana

Braucienu laikā ar laivu jūs varat sastapt dažus jūras dzīvniekus, piemēram, delfīnus un vaļveidīgos. Daudzi maršruti iet tuvu, lai jūs varētu vērot jūras iemītniekus tuvumā. Izbaudiet kopā ar visu ģimeni un bērniem, kuriem šie skaistie dzīvnieki patīk visvairāk.

Niršana

Arī jūras mīļotāji var izbaudīt jūras gultni no Sa Coma. Jūs saņemsiet visu nepieciešamo aprīkojumu, lai nirtu un atklātu slēptos jūras brīnumus. Iepazīstieties ar vietējiem savvaļas dzīvniekiem un paņemiet līdzi jaunu pieredzi, ar ko dalīties mājās.

Buru laivu čarteris

Ja plānojat izteikt piedāvājumu meitenei vai svinēt kāzu gadadienu, iesakām iznomāt buru laivu diviem. Tas ir romantisks ceļojums, kas radīs romantisku atmosfēru, kurai neviens nespēs pretoties. Šajā izbraucienā jūs pavadīs pieredzējis kapteinis, kurš pilnībā pārzina laivu un maršrutu. Tas viss tādēļ, lai jums par neko nebūtu jāuztraucas. Lielākajā daļā braucienu ir iekļauts ēdiens un dzērieni.

Ekskursijas, lai atzīmētu jūsu notikumus

Daudzi cilvēki dodas uz Sa Komu, lai svinētu dzimšanas dienas, vecmeitu ballītes, vecpuišu ballītes un izlaidumus. Šāda veida pasākumiem mēs piedāvājam jums laivu ar lielāku ietilpību. Izbaudiet fantastisku ceļojumu kopā ar saviem mīļajiem pa skaistajiem līčiem, alām un pludmalēm. Jūs varat arī apstāties, lai atsvaidzinoši nopeldētos jūrā.

Ja grupa ir ļoti liela, mūsu rīcībā ir arī laivas, kas paredzētas maksimāli 100 cilvēkiem. Tajās var svinēt ģimenes svētkus, skolas draugu salidojumus, korporatīvos pasākumus vai tikšanās ar lielām draugu kompānijām.

Mums ir viss, ko meklējat Sa Komā, sazinieties ar mums, lai saņemtu padomu un palīdzētu jums izvēlēties laivu, kas vislabāk atbilst jūsu vēlmēm.

Rezervējiet caur WhatsApp

Rezervējiet caur WhatsApp

Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.