Laivu noma Sa Coma

Laivu noma Sa Coma

Brauciens ar laivu ir viens no labākajiem piedzīvojumiem, ko varat izbaudīt savas uzturēšanās laikā Sa Komā. Mums ir dažādas iespējas un laivas visām gaumēm, starp kurām varam minēt:

  • laivas ar zemūdens redzamību
  • Katamarāns
  • Jahtas
  • Buru laivu
  • Ātrumlaivu

Čartera cena ir atkarīga no datuma, grupas un maršruta.

Braucieni ar laivu

Cala d'Or Mallorca 2

Mēs piedāvājam izbraucienus ar katamarānu, lai iepazītu Vidusjūras ūdeņus. Laivu braucienos ir iekļauti dzērieni un ēdiens, tualetes un bārs. Jūs varat arī ieturēt grilu, atpūšoties jūrā un Maljorkas ziemeļrietumu daļas mierīgajā vējā.

Ekskursija sākas Sa Komā un ved cauri salas skaistākajiem līčiem. Ļaujiet sevi pārsteigt piekrastes klintīm, jūras milžiem.

Ja izvēlēsieties laivu ar stikla dibenu, jūs varēsiet vērot jūras gultni no drošas laivas, nepieskarasot ne pilienam ūdens. Atklājiet jūras dzīvnieku dzīvi, kas defilē zem Vidusjūras ūdeņiem, jūs varat redzēt medūzas, astoņkājus un tūkstošiem krāsu zivis.

Delfīnu un vaļu vērošana

Braucienu laikā ar laivu jūs varat sastapt dažus jūras dzīvniekus, piemēram, delfīnus un vaļveidīgos. Daudzi maršruti iet tuvu, lai jūs varētu vērot jūras iemītniekus tuvumā. Izbaudiet kopā ar visu ģimeni un bērniem, kuriem šie skaistie dzīvnieki patīk visvairāk.

Niršana

Arī jūras mīļotāji var izbaudīt jūras gultni no Sa Coma. Jūs saņemsiet visu nepieciešamo aprīkojumu, lai nirtu un atklātu slēptos jūras brīnumus. Iepazīstieties ar vietējiem savvaļas dzīvniekiem un paņemiet līdzi jaunu pieredzi, ar ko dalīties mājās.

Buru laivu čarteris

Ja plānojat izteikt piedāvājumu meitenei vai svinēt kāzu gadadienu, iesakām iznomāt buru laivu diviem. Tas ir romantisks ceļojums, kas radīs romantisku atmosfēru, kurai neviens nespēs pretoties. Šajā izbraucienā jūs pavadīs pieredzējis kapteinis, kurš pilnībā pārzina laivu un maršrutu. Tas viss tādēļ, lai jums par neko nebūtu jāuztraucas. Lielākajā daļā braucienu ir iekļauts ēdiens un dzērieni.

Ekskursijas, lai atzīmētu jūsu notikumus

Daudzi cilvēki dodas uz Sa Komu, lai svinētu dzimšanas dienas, vecmeitu ballītes, vecpuišu ballītes un izlaidumus. Šāda veida pasākumiem mēs piedāvājam jums laivu ar lielāku ietilpību. Izbaudiet fantastisku ceļojumu kopā ar saviem mīļajiem pa skaistajiem līčiem, alām un pludmalēm. Jūs varat arī apstāties, lai atsvaidzinoši nopeldētos jūrā.

Ja grupa ir ļoti liela, mūsu rīcībā ir arī laivas, kas paredzētas maksimāli 100 cilvēkiem. Tajās var svinēt ģimenes svētkus, skolas draugu salidojumus, korporatīvos pasākumus vai tikšanās ar lielām draugu kompānijām.

Mums ir viss, ko meklējat Sa Komā, sazinieties ar mums, lai saņemtu padomu un palīdzētu jums izvēlēties laivu, kas vislabāk atbilst jūsu vēlmēm.

Maljorkas ziemeļrietumos atrodas kūrorts Sa Coma, kas sastāv no skaistas baltas...