Prenájom lodí v Sa Coma

Prenájom lodí v Sa Coma

Guide

Výlet loďou je jedným z najlepších zážitkov, ktoré si môžete počas pobytu v Sa Coma vychutnať. Máme rôzne možnosti a lode pre všetky chute, medzi ktorými môžeme spomenúť:

  • člny s podvodným videním
  • Katamarán
  • Jachta
  • Plachetnica
  • Rýchlostný čln

Cena prenájmu závisí od dátumu, skupiny a trasy.

Výlety loďou

Cala d'Or Mallorca 2

Ponúkame výlety katamaránom, na ktorých môžete preskúmať vody Stredozemného mora. Lode zahŕňajú nápoje a jedlo, toalety a bar. Počas oddychu v mori a pokojnom vánku na severozápade Malorky si môžete aj grilovať.

Prehliadka sa začína v meste Sa Coma a prechádza najkrajšími zátokami ostrova. Nechajte na seba zapôsobiť útesy na pobreží, morskí obri.

Ak si vyberiete loď so skleneným dnom, budete môcť pozorovať morské dno z bezpečia lode bez toho, aby ste sa dotkli kvapky vody. Objavte život morských živočíchov, ktoré defilujú pod vodami Stredozemného mora, môžete vidieť medúzy, chobotnice a ryby tisícich farieb.

Pozorovanie delfínov a veľrýb

Počas plavby loďou môžete skrížiť cestu niektorým morským živočíchom, ako sú delfíny a veľryby. Mnohé trasy prechádzajú v blízkosti, takže môžete pozorovať morský život zblízka. Užite si to s celou rodinou a deťmi, ktoré si tieto nádherné zvieratá vychutnávajú najviac.

Potápanie

Milovníci mora si môžu vychutnať morské dno aj zo Sa Coma. Dostanete všetko potrebné vybavenie na potápanie a objavovanie skrytých divov mora. Podeľte sa s miestnou faunou a flórou a odneste si nový zážitok, o ktorý sa môžete podeliť aj doma.

Prenájom plachetníc

Ak uvažujete o tom, že požiadate dievča o ruku alebo oslávite výročie svadby, odporúčame vám prenajať si plachetnicu pre dvoch. Je to romantický výlet, ktorý vytvorí romantickú atmosféru, ktorej nikto neodolá. Pri tomto výlete vás bude sprevádzať skúsený kapitán s úplnou znalosťou lode a trasy. Všetko preto, aby ste sa nemuseli o nič starať. Väčšina výletov zahŕňa jedlo a nápoje.

Výlety na oslavu vašich udalostí

Mnohí ľudia prichádzajú na ostrov Sa Coma osláviť narodeniny, rozlúčku so slobodou, rozlúčku so slobodou a promócie. Na tieto typy podujatí vám ponúkame loď s väčšou kapacitou. Vychutnajte si fantastický výlet so svojimi blízkymi cez krásne zátoky, jaskyne a pláže. Môžete si tiež urobiť zastávky na osviežujúce kúpanie v mori.

Ak je skupina veľmi veľká, máme k dispozícii aj lode pre maximálne 100 osôb. Na ktorých môžete oslavovať rodinné oslavy, stretnutia priateľov zo školy, firemné akcie alebo stretnutia s veľkými skupinami priateľov.

V Sa Coma máme všetko, čo hľadáte, kontaktujte nás, poradíme vám a pomôžeme vybrať loď, ktorá najlepšie vyhovuje tomu, čo hľadáte.

Čo hovoria naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
[trustindex no-registration=facebook]

Súvisiace články: