Prenájom lodí v Sa Coma

Prenájom lodí v Sa Coma

Výlet loďou je jedným z najlepších zážitkov, ktoré si môžete počas pobytu v Sa Coma vychutnať. Máme rôzne možnosti a lode pre všetky chute, medzi ktorými môžeme spomenúť:

  • člny s podvodným videním
  • Katamarán
  • Jachta
  • Plachetnica
  • Rýchlostný čln

Cena prenájmu závisí od dátumu, skupiny a trasy.

Výlety loďou

Cala d'Or Mallorca 2

Ponúkame výlety katamaránom, na ktorých môžete preskúmať vody Stredozemného mora. Lode zahŕňajú nápoje a jedlo, toalety a bar. Počas oddychu v mori a pokojnom vánku na severozápade Malorky si môžete aj grilovať.

Prehliadka sa začína v meste Sa Coma a prechádza najkrajšími zátokami ostrova. Nechajte na seba zapôsobiť útesy na pobreží, morskí obri.

Ak si vyberiete loď so skleneným dnom, budete môcť pozorovať morské dno z bezpečia lode bez toho, aby ste sa dotkli kvapky vody. Objavte život morských živočíchov, ktoré defilujú pod vodami Stredozemného mora, môžete vidieť medúzy, chobotnice a ryby tisícich farieb.

Pozorovanie delfínov a veľrýb

Počas plavby loďou môžete skrížiť cestu niektorým morským živočíchom, ako sú delfíny a veľryby. Mnohé trasy prechádzajú v blízkosti, takže môžete pozorovať morský život zblízka. Užite si to s celou rodinou a deťmi, ktoré si tieto nádherné zvieratá vychutnávajú najviac.

Potápanie

Milovníci mora si môžu vychutnať morské dno aj zo Sa Coma. Dostanete všetko potrebné vybavenie na potápanie a objavovanie skrytých divov mora. Podeľte sa s miestnou faunou a flórou a odneste si nový zážitok, o ktorý sa môžete podeliť aj doma.

Prenájom plachetníc

Ak uvažujete o tom, že požiadate dievča o ruku alebo oslávite výročie svadby, odporúčame vám prenajať si plachetnicu pre dvoch. Je to romantický výlet, ktorý vytvorí romantickú atmosféru, ktorej nikto neodolá. Pri tomto výlete vás bude sprevádzať skúsený kapitán s úplnou znalosťou lode a trasy. Všetko preto, aby ste sa nemuseli o nič starať. Väčšina výletov zahŕňa jedlo a nápoje.

Výlety na oslavu vašich udalostí

Mnohí ľudia prichádzajú na ostrov Sa Coma osláviť narodeniny, rozlúčku so slobodou, rozlúčku so slobodou a promócie. Na tieto typy podujatí vám ponúkame loď s väčšou kapacitou. Vychutnajte si fantastický výlet so svojimi blízkymi cez krásne zátoky, jaskyne a pláže. Môžete si tiež urobiť zastávky na osviežujúce kúpanie v mori.

Ak je skupina veľmi veľká, máme k dispozícii aj lode pre maximálne 100 osôb. Na ktorých môžete oslavovať rodinné oslavy, stretnutia priateľov zo školy, firemné akcie alebo stretnutia s veľkými skupinami priateľov.

V Sa Coma máme všetko, čo hľadáte, kontaktujte nás, poradíme vám a pomôžeme vybrať loď, ktorá najlepšie vyhovuje tomu, čo hľadáte.

Súvisiace články:

Na severozápade Malorky sa nachádza rekreačné stredisko Sa Coma, ktoré sa skladá z...