Prvá publikácia: 1 júna, 2022 |

Čo robiť v Sa Coma

Na severozápade Malorky sa nachádza rekreačné stredisko Sa Coma, ktoré sa skladá z krásnej bielej piesočnatej pláže a okolia s množstvom turistických a voľnočasových aktivít. Napriek svojej malej rozlohe má všetko, čo návštevník potrebuje na zábavu s rodinou a priateľmi.

Deň na pláži v Sa Coma

Pláž Sa Coma je jednou z najlepších pláží na Malorke a bola ocenená modrou vlajkou. Vyznačuje sa bielym pieskom a krištáľovo čistou tyrkysovou vodou. Nájdete tu všetko, čo potrebujete na nezabudnuteľný deň na pláži.

Medzi ponúkané služby patria:

  • Ležadlá a slnečníky na prenájom
  • Bary
  • Plavčíci
  • toalety a sprchy

Nádherné krištáľové vody priťahujú turistov z celého sveta, ktorí sa sem chodia potápať a windsurfovať. Je to privilegovaná pláž na Malorke, na ktorú niekedy prichádzajú návštevníkov pozdraviť delfíny. Je to česť vychutnať si toto predstavenie a dúfajme, že budete mať to šťastie a zažijete ho počas svojej návštevy Sa Coma.

Pláž prijíma turistov po celý rok a okolie ponúka širokú škálu hotelov.

Prenájom lodí

mallorca boat charter luxury (1)22

Prenajmite si rôzne lode a plavte sa pozdĺž pobrežia ostrova, preskúmajte zátoky a vychutnajte si nádhernú krajinu Malorky. V závislosti od lode, ktorú si vyberiete, si môžete vychutnať rôzne trasy a aktivity. Po vyplávaní na more budete mať možnosť zastaviť sa na kúpanie alebo šnorchlovanie v osviežujúcich vodách Atlantiku.

Ponúkame lode od 2 osôb až po veľké skupiny, v ktorých si môžete užiť skvelý deň s rodinou a priateľmi.

Pozývame vás osláviť vaše udalosti, ako sú narodeniny, svadby a rôzne oslavy na palube lode. Uisťujeme vás, že to bude neuveriteľný zážitok, na ktorý nikto nezabudne.

Vodné športy

V Sa Coma sa môžete venovať rôznym vodným aktivitám, ako je potápanie, windsurfing alebo jednoducho plávanie v krištáľovo čistých vodách. Je to veľmi obľúbená aktivita medzi návštevníkmi, ktorí majú radi morský život a krásu Stredozemného mora.

Navštívte jaskyne Drach

Ak hľadáte viac zábavy, len 10 km odtiaľto môžete navštíviť túto nádhernú starobylú jaskyňu, kde sa môžete previezť loďou a zažiť podzemné dobrodružstvo.

Prehliadka vás prevedie 1200 metrov dlhou jaskyňou, kde môžete vidieť stalaktity a stalagmity staré tisíce rokov. Jazero je hlboké 25 metrov a je veľmi dobre osvetlené, celá prehliadka má dokonalé osvetlenie a jazero prechádzate za počúvania melodickej klasickej hudby. Je to jedna z vecí, ktoré v Sa Coma musíte zaradiť do svojho itinerára.

Návšteva zoologickej záhrady Safari

Len pár metrov od turistického centra sa nachádza jedna z najnavštevovanejších zoologických záhrad v Španielsku. Zažijete tu fantastický zážitok, keď sa budete deliť s divokými zvieratami, akoby ste boli na skutočnom safari v džungli. Prehliadku môžete absolvovať autom alebo sa môžete odviezť safari vláčikom, ktorý zoo ponúka.

Archeologické nálezisko Talaiot de na Pol

Talayot sú kamenné stavby, ktoré svedčia o prehistorickom živote v Španielsku. Nájdete ich na Malorke a Menorke. Ak teda budete v Sa Coma, nenechajte si ujsť príležitosť navštíviť Talaiot de na Pol. Ide o kamenný monument postavený nad jaskyňou, cez ktorú kedysi prechádzala voda a ktorá bola zrekonštruovaná, aby sa zachoval odkaz a história ostrova.

Výlety na bicykli

V okolí pláže nájdete rôzne trasy na bicyklovanie po uliciach a horách obklopujúcich letovisko. Niektoré zariadenia ponúkajú požičovňu bicyklov, ak ste si nepriniesli vlastné.

Navštívte rybársku dedinku Porto Cristo

Nachádza sa v tesnej blízkosti mesta Sa Coma a nájdete tu množstvo reštaurácií s chutnými miestnymi jedlami. Je tiež miestom rôznych festivalov, kde sa oživujú mnohé mallorské tradície.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!
Súvisiace články: