Co dělat v Sa Coma

Co dělat v Sa Coma

Na severozápadě Mallorky se nachází rekreační středisko Sa Coma, které se skládá z krásné bílé písečné pláže a okolních oblastí s mnoha turistickými a volnočasovými aktivitami. Navzdory své malé rozloze nabízí vše, co návštěvník potřebuje pro zábavný den s rodinou a přáteli.

Den na pláži v Sa Coma

Pláž Sa Coma je jednou z nejlepších pláží na Mallorce a byla oceněna modrou vlajkou. Vyznačuje se bílým pískem a křišťálově čistou tyrkysovou vodou. Najdete zde vše, co potřebujete pro nezapomenutelný den na pláži.

Mezi nabízené služby patří:

  • Lehátka a slunečníky k pronájmu
  • Bary
  • Plavčíci
  • Toalety a sprchy

Krásné křišťálové vody přitahují turisty z celého světa, kteří se sem jezdí potápět a provozovat windsurfing. Jedná se o privilegovanou pláž na Mallorce, na kterou někdy přicházejí návštěvníky pozdravit delfíni. Je čest si tuto podívanou vychutnat a doufejme, že budete mít to štěstí a zažijete ji během své návštěvy Sa Comy.

Pláž přijímá turisty po celý rok a její okolí nabízí širokou škálu hotelů.

Pronájem lodí

mallorca boat charter luxury (1)22

Pronajměte si různé lodě a plujte podél pobřeží ostrova, prozkoumejte zátoky a vychutnejte si nádhernou krajinu Mallorky. Podle toho, jakou loď si vyberete, si můžete užít různé trasy a aktivity. Jakmile budete na moři, budete mít možnost zastavit se na koupání nebo šnorchlování v osvěžujících vodách Atlantiku.

Nabízíme lodě od 2 osob až po velké skupiny, ve kterých si můžete užít skvělý den s rodinou a přáteli.

Zveme vás k oslavě vašich událostí, jako jsou narozeniny, svatby a různé oslavy na palubě lodi. Ujišťujeme vás, že to bude neuvěřitelný zážitek, na který nikdo nezapomene.

Vodní sporty

V Sa Comě se můžete věnovat různým vodním aktivitám, jako je potápění, windsurfing nebo jen plavání v křišťálově čisté vodě. Jedná se o velmi oblíbenou aktivitu mezi návštěvníky, kteří mají rádi podmořský život a krásy Středozemního moře.

Navštivte jeskyně Drach

Pokud hledáte další zábavu, jen 10 km odtud můžete navštívit tuto krásnou starobylou jeskyni, kde se můžete projet na lodi a užít si podzemní dobrodružství.

Prohlídka vás provede 1200 metrů dlouhou jeskyní, kde můžete vidět stalaktity a stalagmity staré tisíce let. Jezero je hluboké 25 metrů a je velmi dobře osvětlené, celá prohlídka je perfektně osvětlená a jezero překonáte za poslechu melodické klasické hudby. Je to jedna z věcí, které v Sa Comě musíte zařadit do svého itineráře.

Návštěva safari v zoo

Jen pár metrů od turistického centra se nachází jedna z nejnavštěvovanějších zoologických zahrad ve Španělsku. Zažijete fantastický zážitek ze sdílení s divokými zvířaty, jako byste byli na skutečném safari v džungli. Prohlídky můžete absolvovat autem nebo se svézt safari vláčkem, který zoo nabízí.

Archeologické naleziště Talaiot de na Pol

Talaioty jsou kamenné stavby, které jsou svědectvím prehistorického života ve Španělsku. Najdete je na Mallorce a Menorce. Pokud tedy budete v Sa Coma, nenechte si ujít příležitost navštívit Talaiot de na Pol. Jedná se o kamenný památník postavený nad jeskyní, kterou kdysi procházela voda a která byla zrekonstruována, aby se zachoval odkaz a historie ostrova.

Projížďky na kole

V okolí pláže najdete různé trasy pro cyklistiku po ulicích a horách obklopujících letovisko. Některá zařízení nabízejí půjčovnu kol, pokud jste si nepřivezli vlastní.

Navštivte rybářskou vesnici Porto Cristo

Nachází se v těsné blízkosti Sa Coma a najdete zde mnoho restaurací s vynikajícími místními pokrmy. Konají se zde také různé slavnosti, při nichž ožívají mnohé mallorské tradice.

Související články:

Výlet lodí je jedním z nejlepších zážitků, které si můžete během svého...