Ką veikti Sa Coma mieste

Ką veikti Sa Coma mieste

Maljorkos šiaurės vakaruose įsikūręs Sa Koma kurortas, kurį sudaro gražus balto smėlio paplūdimys ir aplinkinės vietovės su daugybe turizmo ir laisvalaikio pramogų. Nepaisant nedidelio dydžio, čia yra viskas, ko reikia lankytojams, norintiems smagiai praleisti dieną su šeima ir draugais.

Diena Sa Coma paplūdimyje

Sa Koma paplūdimys yra vienas geriausių paplūdimių Maljorkoje, apdovanotas mėlynąja vėliava. Jis pasižymi baltu smėliu ir krištolo skaidrumo turkio spalvos vandeniu. Čia rasite viską, ko reikia nepamirštamai dienai paplūdimyje.

Siūlomos šios paslaugos:

  • Šezlongų ir skėčių nuoma
  • Barai
  • Gelbėtojai
  • Tualetai ir dušai

Gražūs krištoliniai vandenys traukia turistus iš viso pasaulio, kurie atvyksta nardyti ir plaukioti banglente. Tai privilegijuotas Maljorkos paplūdimys, kuriame lankytojų pasveikinti kartais atplaukia delfinai. Didelė garbė mėgautis šiuo reginiu, ir tikėkimės, kad jums pasiseks tai patirti apsilankius Sa Koma mieste.

Paplūdimys turistų sulaukia ištisus metus, o jo apylinkėse yra daugybė viešbučių.

Valčių nuoma

mallorca boat charter luxury (1)22

Išsinuomokite įvairias valtis ir plaukite palei salos pakrantę, tyrinėkite įlankėles ir mėgaukitės nuostabiais Maljorkos kraštovaizdžiais. Priklausomai nuo pasirinkto laivo galite mėgautis skirtingais maršrutais ir užsiėmimais. Išplaukę į jūrą, turėsite galimybę sustoti pasimaudyti arba panardyti gaivinančiame Atlanto vandenyje.

Siūlome laivus nuo 2 asmenų iki didelių grupių, kuriuose galėsite mėgautis puikia diena su šeima ir draugais.

Kviečiame švęsti savo šventes, pavyzdžiui, gimtadienius, vestuves ir įvairias šventes, laive. Užtikriname, kad tai bus neįtikėtina patirtis, kurios niekas nepamirš.

Vandens sportas

Sa Kome galite užsiimti įvairiomis vandens pramogomis, pavyzdžiui, nardyti, plaukioti burlente ar tiesiog plaukioti krištolo skaidrumo vandenyje. Tai labai populiarus užsiėmimas tarp lankytojų, kuriems patinka jūros gyvybė ir Viduržemio jūros grožis.

Apsilankykite Dračo urvuose

Jei ieškote daugiau pramogų, vos už 10 km nuo čia galite aplankyti nuostabų senovinį urvą, kuriame galite plaukti valtimi ir patirti požeminių nuotykių.

Ekskursijos metu keliausite per 1200 m ilgio urvą, kuriame pamatysite tūkstančių metų senumo stalaktitų ir stalagmitų. Ežeras yra 25 metrų gylio ir labai gerai apšviestas, visa ekskursija puikiai apšviesta, o ežerą perplauksite klausydamiesi melodingos klasikinės muzikos. Tai vienas iš dalykų, kuriuos privalote įtraukti į savo kelionės maršrutą Sa Koma mieste.

Apsilankykite Safari zoologijos sode

Vos už kelių metrų nuo turizmo centro yra vienas lankomiausių Ispanijos zoologijos sodų. Čia patirsite fantastiškų įspūdžių bendraudami su laukiniais gyvūnais, tarsi būtumėte tikrame safaryje džiunglėse. Į ekskursijas galite vykti automobiliu arba zoologijos sodo siūlomu safario traukinuku.

Talaiot de na Pol archeologinė vietovė

Talaiotai – tai akmeniniai statiniai, liudijantys priešistorinį gyvenimą Ispanijoje. Jų rasite Maljorkoje ir Menorkoje. Tad jei esate Sa Koma mieste, nepraleiskite progos aplankyti Talaiot de na Pol. Tai akmeninis paminklas, pastatytas virš olos, pro kurią kadaise tekėjo vanduo ir kuri buvo rekonstruota siekiant išsaugoti salos palikimą ir istoriją.

Pasivažinėjimai dviračiais

Paplūdimio apylinkėse rasite įvairių dviračių maršrutų, kuriais galima pasivažinėti gatvėmis ir kalnais, supančiais kurortą. Kai kurios įstaigos siūlo dviračių nuomos paslaugą, jei nesate atsivežę savų.

Aplankykite Porto Kristo žvejų kaimelį

Jis įsikūręs visai netoli Sa Koma, čia rasite daugybę restoranų, siūlančių gardžių vietinių patiekalų. Čia taip pat vyksta įvairūs festivaliai, kuriuose atgaivinama daugybė Maljorkos tradicijų.

Susiję straipsniai:

En båttur er en av de beste opplevelsene du kan nyte under ditt opphold i Sa Coma. Vi...