Pirmizrāde: 1 jūnijs, 2022 |

Ko darīt Sa Coma

Maljorkas ziemeļrietumos atrodas kūrorts Sa Coma, kas sastāv no skaistas baltas smilšu pludmales un apkārtējām teritorijām ar daudzām tūrisma un izklaides iespējām. Neraugoties uz nelielo izmēru, šeit ir viss, kas nepieciešams, lai pavadītu jautru dienu kopā ar ģimeni un draugiem.

Diena pludmalē Sa Coma

Sa Coma pludmale ir viena no labākajām pludmalēm Maljorkā, un tai ir piešķirts zilais karogs. To raksturo baltas smiltis un kristāldzidrs tirkīza ūdens. Šeit jūs atradīsiet visu nepieciešamo neaizmirstamai dienai pludmalē.

Piedāvājumā ir šādi pakalpojumi:

  • sauļošanās krēslu un saulessargu noma
  • Bāri
  • Glābēji
  • tualetes un dušas

Skaistie kristāliskie ūdeņi piesaista tūristus no visas pasaules, kuri ierodas nirt un nodarboties ar vindsērfingu. Tā ir priviliģēta Maljorkas pludmale, kur apmeklētājus dažkārt atnāk sveicināt delfīni. Tas ir pagodinājums izbaudīt šo izrādi, un cerams, ka jums paveiksies to piedzīvot Sa Coma apmeklējuma laikā.

Pludmale uzņem tūristus visa gada garumā, un tās apkārtne piedāvā plašu viesnīcu klāstu.

Laivu noma

mallorca boat charter luxury (1)22

Iznomājiet dažādas laivas un kuģojiet gar salas piekrasti, izpētiet līčus un izbaudiet krāšņās Maljorkas ainavas. Atkarībā no izvēlētās laivas jūs varat izbaudīt dažādus maršrutus un aktivitātes. Kad būsiet jūrā, jums būs iespēja apstāties, lai nopeldētos vai nopeldētos atsvaidzinošajos Atlantijas okeāna ūdeņos.

Mēs piedāvājam laivas sākot no 2 personām līdz pat lielām grupām, kurās varēsiet izbaudīt lielisku dienu kopā ar ģimeni un draugiem.

Mēs aicinām jūs svinēt savus svētkus, piemēram, dzimšanas dienas, kāzas un dažādas svinības uz kuģa. Mēs jums apliecinām, ka tā būs neticama pieredze, ko neviens neaizmirsīs.

Ūdens sporta veidi

Sa Komā varat nodarboties ar dažādām ūdens aktivitātēm, piemēram, niršanu, vindsērfingu vai vienkārši peldēties kristāldzidrajos ūdeņos. Tā ir ļoti populāra aktivitāte to apmeklētāju vidū, kuri izbauda jūras dzīvi un Vidusjūras skaistumu.

Apmeklējiet Dračas alas

Ja meklējat vēl vairāk izklaides, tikai 10 km attālumā varat apmeklēt šo skaisto seno alu, kur var izbraukt ar laivu un izbaudīt pazemes piedzīvojumu.

Ekskursija vedīs cauri 1200 metrus garajai alai, kurā var apskatīt tūkstošiem gadu senus stalaktītus un stalagmītus. Ezers ir 25 metrus dziļš un ļoti labi apgaismots, visa ekskursija ir perfekti izgaismota, un jūs šķērsosiet ezeru, klausoties melodisku klasisko mūziku. Tā ir viena no aktivitātēm Sa Komā, kas noteikti jāiekļauj jūsu ceļojuma maršrutā.

Safari zooloģiskā dārza apmeklējums

Tikai dažu metru attālumā no tūrisma centra atrodas viens no apmeklētākajiem zooloģiskajiem dārziem Spānijā. Jūs piedzīvosiet fantastisku pieredzi, daloties ar savvaļas dzīvniekiem, it kā jūs būtu īstā safari džungļos. Jūs varat doties ekskursijās ar automašīnu vai izmantot zooloģiskā dārza piedāvāto safari vilcienu.

Talaiot de na Pol arheoloģiskā vieta

Talaiots ir akmens konstrukcijas, kas liecina par aizvēsturisko dzīvi Spānijā. Tos var atrast Maljorkā un Menorkā. Tāpēc, ja esat Sa Komā, nepalaidiet garām iespēju apmeklēt Talaiot de na Pol. Tas ir akmens piemineklis, kas uzcelts virs alas, caur kuru kādreiz gājis ūdens un kas ir rekonstruēts, lai saglabātu salas mantojumu un vēsturi.

Izbraucieni ar velosipēdu

Pludmales apkārtnē atradīsiet dažādus maršrutus, pa kuriem var izbraukt ar velosipēdu pa ielām un kalniem, kas ieskauj kūrortu. Dažas iestādes piedāvā velosipēdu nomas pakalpojumus, ja neesat paņēmuši līdzi savu velosipēdu.

Apmeklējiet Porto Kristo zvejnieku ciematu

Tas atrodas pavisam netālu no Sa Komas, un tur atradīsiet daudzus restorānus ar gardiem vietējiem ēdieniem. Šeit notiek arī dažādi festivāli, kuros tiek atjaunotas daudzas maljorkiešu tradīcijas.

Rezervējiet caur WhatsApp

Laivu čarteri vietnē Maljorka

Rezervējiet caur WhatsApp

Mūsu pircēju atsauksmes:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: