Ko darīt Sa Coma

Ko darīt Sa Coma

Guide

Maljorkas ziemeļrietumos atrodas kūrorts Sa Coma, kas sastāv no skaistas baltas smilšu pludmales un apkārtējām teritorijām ar daudzām tūrisma un izklaides iespējām. Neraugoties uz nelielo izmēru, šeit ir viss, kas nepieciešams, lai pavadītu jautru dienu kopā ar ģimeni un draugiem.

Diena pludmalē Sa Coma

Sa Coma pludmale ir viena no labākajām pludmalēm Maljorkā, un tai ir piešķirts zilais karogs. To raksturo baltas smiltis un kristāldzidrs tirkīza ūdens. Šeit jūs atradīsiet visu nepieciešamo neaizmirstamai dienai pludmalē.

Piedāvājumā ir šādi pakalpojumi:

  • sauļošanās krēslu un saulessargu noma
  • Bāri
  • Glābēji
  • tualetes un dušas

Skaistie kristāliskie ūdeņi piesaista tūristus no visas pasaules, kuri ierodas nirt un nodarboties ar vindsērfingu. Tā ir priviliģēta Maljorkas pludmale, kur apmeklētājus dažkārt atnāk sveicināt delfīni. Tas ir pagodinājums izbaudīt šo izrādi, un cerams, ka jums paveiksies to piedzīvot Sa Coma apmeklējuma laikā.

Pludmale uzņem tūristus visa gada garumā, un tās apkārtne piedāvā plašu viesnīcu klāstu.

Laivu noma

mallorca boat charter luxury (1)22

Iznomājiet dažādas laivas un kuģojiet gar salas piekrasti, izpētiet līčus un izbaudiet krāšņās Maljorkas ainavas. Atkarībā no izvēlētās laivas jūs varat izbaudīt dažādus maršrutus un aktivitātes. Kad būsiet jūrā, jums būs iespēja apstāties, lai nopeldētos vai nopeldētos atsvaidzinošajos Atlantijas okeāna ūdeņos.

Mēs piedāvājam laivas sākot no 2 personām līdz pat lielām grupām, kurās varēsiet izbaudīt lielisku dienu kopā ar ģimeni un draugiem.

Mēs aicinām jūs svinēt savus svētkus, piemēram, dzimšanas dienas, kāzas un dažādas svinības uz kuģa. Mēs jums apliecinām, ka tā būs neticama pieredze, ko neviens neaizmirsīs.

Ūdens sporta veidi

Sa Komā varat nodarboties ar dažādām ūdens aktivitātēm, piemēram, niršanu, vindsērfingu vai vienkārši peldēties kristāldzidrajos ūdeņos. Tā ir ļoti populāra aktivitāte to apmeklētāju vidū, kuri izbauda jūras dzīvi un Vidusjūras skaistumu.

Apmeklējiet Dračas alas

Ja meklējat vēl vairāk izklaides, tikai 10 km attālumā varat apmeklēt šo skaisto seno alu, kur var izbraukt ar laivu un izbaudīt pazemes piedzīvojumu.

Ekskursija vedīs cauri 1200 metrus garajai alai, kurā var apskatīt tūkstošiem gadu senus stalaktītus un stalagmītus. Ezers ir 25 metrus dziļš un ļoti labi apgaismots, visa ekskursija ir perfekti izgaismota, un jūs šķērsosiet ezeru, klausoties melodisku klasisko mūziku. Tā ir viena no aktivitātēm Sa Komā, kas noteikti jāiekļauj jūsu ceļojuma maršrutā.

Safari zooloģiskā dārza apmeklējums

Tikai dažu metru attālumā no tūrisma centra atrodas viens no apmeklētākajiem zooloģiskajiem dārziem Spānijā. Jūs piedzīvosiet fantastisku pieredzi, daloties ar savvaļas dzīvniekiem, it kā jūs būtu īstā safari džungļos. Jūs varat doties ekskursijās ar automašīnu vai izmantot zooloģiskā dārza piedāvāto safari vilcienu.

Talaiot de na Pol arheoloģiskā vieta

Talaiots ir akmens konstrukcijas, kas liecina par aizvēsturisko dzīvi Spānijā. Tos var atrast Maljorkā un Menorkā. Tāpēc, ja esat Sa Komā, nepalaidiet garām iespēju apmeklēt Talaiot de na Pol. Tas ir akmens piemineklis, kas uzcelts virs alas, caur kuru kādreiz gājis ūdens un kas ir rekonstruēts, lai saglabātu salas mantojumu un vēsturi.

Izbraucieni ar velosipēdu

Pludmales apkārtnē atradīsiet dažādus maršrutus, pa kuriem var izbraukt ar velosipēdu pa ielām un kalniem, kas ieskauj kūrortu. Dažas iestādes piedāvā velosipēdu nomas pakalpojumus, ja neesat paņēmuši līdzi savu velosipēdu.

Apmeklējiet Porto Kristo zvejnieku ciematu

Tas atrodas pavisam netālu no Sa Komas, un tur atradīsiet daudzus restorānus ar gardiem vietējiem ēdieniem. Šeit notiek arī dažādi festivāli, kuros tiek atjaunotas daudzas maljorkiešu tradīcijas.

Brauciens ar laivu ir viens no labākajiem piedzīvojumiem, ko varat izbaudīt savas...