Prvá publikácia: 18 marca, 2024 |

Výlety so sprievodcom na Los Gigantes
Prehliadky a výlety so sprievodcom z Los Gigantes Tenerife

Využite naše prehliadky a výlety so sprievodcom z Los Gigantes a spoznajte Tenerife a jeho čaro. Ostrov ponúka nekonečné množstvo aktivít, ktoré môžete počas dovolenky robiť a užívať si, ako aj rôzne turistické atrakcie, ktoré sú pre návštevníkov veľmi zaujímavé. Pozývame vás na prechádzky po jeho čarovných dedinkách, symbolických mestách a prírodných scenériách veľkej krásy.

V tomto článku by sme vám chceli povedať o našich možnostiach spoznávania Tenerife s profesionálnymi sprievodcami. Už sme zostavili trasy na najvýznamnejšie zaujímavé miesta ostrova, ale prispôsobíme sa aj vašim požiadavkám v prípade, že chcete spoznať konkrétne miesto. Napíšte nám na náš WhatsApp hneď teraz, aby sme sa s vami porozprávali a pomohli vám s rezerváciou.

Ako si rezervovať prehliadky a výlety so sprievodcom z Los Gigantes

Visitas y excursiones guiadas desde Los Gigantes Tenerife
Ušetrite s nami čas a peniaze. Vieme, čo si vyžaduje plánovanie dovolenky, preto vám chceme odľahčiť záťaž s našimi vopred objednanými prehliadkami so sprievodcom. Rezerváciou prehliadok so sprievodcom z našej webovej stránky získate transfery a prístup na súkromné miesta za nižšiu cenu a bez starostí so samostatnými rezerváciami.

Spolupracujeme s profesionálnymi sprievodcami, ktorí vás prevedú po ostrove a jeho najzaujímavejších miestach. Naši sprievodcovia sú vyškolení tak, aby vás naučili najdôležitejšie fakty o každom navštívenom mieste. Sú veľmi dobre informovaní o kultúrnych aspektoch každého miesta, jeho histórii, zvykoch a ďalších.

Vychutnajte si naše výlety so sprievodcom v pohodlnom autobuse

Autobusové exkurzie
Prevezieme vás po lesoch, dedinách a mestách Tenerife na palube pohodlných a veľmi komfortných autobusov. Vezmite si fotoaparát, aby ste si mohli urobiť fotografie na každej zastávke. Ponúkame aj súkromné výlety, počas ktorých spoznáte ostrov exkluzívnym spôsobom. Zabudnite na prítomnosť cudzích ľudí počas aktivity, takto sa môžete viac zabaviť, dostať osobnejší prístup a lepšie si vychutnať jazdu. Pri súkromných exkurziách sa tiež môžete rozhodnúť, ktoré miesta navštívite a ako dlho sa zastavíte, pretože vy ste majiteľom dobrodružstva.

Prispôsobíme sa vašim preferenciám a radi tak urobíme. Ak sa chcete porozprávať, stačí napísať na náš WhatsApp, pracujeme na tom, aby sme vám ponúkli tie najlepšie služby. Nižšie si pozrite miesta, ktoré môžete navštíviť, keď si objednáte naše prehliadky a výlety so sprievodcom z Los Gigantes.

Exkurzia do Teide

Visitas y excursiones guiadas desde Los Gigantes Tenerife
Navštívte najcharakteristickejšiu sopku v Španielsku, hovoríme o impozantnej hore Teide s nadmorskou výškou viac ako 3700 metrov. Počas našich exkurzií so sprievodcom do Národného parku Teide na Tenerife vás prevedieme jeho chodníkmi a objavíte krásy jeho sopečnej krajiny.

Hviezdna turistika na Tenerife

Nočné Teide na Tenerife (4)
Pripravili sme pre vás exkurziu na Teide v noci so sprievodcom, aby ste mohli jasne obdivovať nočnú oblohu. Okrem toho však budete mať možnosť preskúmať vesmír prostredníctvom výkonných ďalekohľadov na astronomickej stanici v parku. Je to skvelá aktivita pre nadšencov astronómie a vynikajúci spôsob, ako sa spojiť s prírodou.

Navštívte symbolické dediny Tenerife

navštívte Garachico Tenerife
Zoberieme vás na návštevu Garachico, Icod de los Vinos a krásneho mestečka Masca. Každé z týchto miest má pre turistov zaujímavé atrakcie. V Icod de los Vinos sa nachádza najstarší dračí strom na svete. Na konci textu si pozrite všetky dostupné aktivity na objavovanie Tenerife. Vyberte si prehliadku so sprievodcom, ktorú chcete absolvovať, a napíšte nám priamo na WhatsApp, aby sme vám urobili rezerváciu.

Exkurzia do viníc a vinárstiev na Tenerife

ochutnávka vín na tenerfe (2)
Ide o prehliadku so sprievodcom, ktorá poteší všetky vaše zmysly. Zoberieme vás na plantáže Tenerife, aby ste sa dostali do kontaktu s prírodou a prírodnými produktmi, ktoré sa na ostrove zbierajú. Potom sa presuniete na ochutnávku vína, aby ste ochutnali autentické chute. Domov si odnesiete rozprávkový suvenír z ochutnávky jedných z najlepších európskych vín.

Výlety loďou z Los Gigantes

súkromný katamarán los gigantes lagoon 40 (8).min
Ak ste na dovolenke v Los Gigantes Tenerife, určite sa budete chcieť plaviť po zálive. Objednajte si naše výlety loďou a plavte sa Atlantikom a zažite iný deň na palube. Vychutnajte si pokoj oceánu, opáľte si pokožku a odpojte sa od stresu každodenného života. Pozvite svojich priateľov a rodinu na útek k moru. Čo môže byť lepší spôsob, ako spríjemniť deň svojmu partnerovi a darovať mu nezabudnuteľné chvíle.

Na plavbu po zálive máme pohodlné katamarány s dostatkom priestoru pre pohodlie všetkých cestujúcich. Väčšina týchto lodí zahŕňa jedlo a osviežujúce nápoje. Nižšie nájdete podrobného sprievodcu našimi dostupnými loďami na plavbu po zátokách Tenerife.

Prehliadka katamaránu Royal Delfin Tenerife s dopravou (7)
Veľryby a delfíny na Tenerife sú krásne a veľmi zaujímavé zvieratá. Sú zvyknuté na turistov, preto sa k lodiam približujú pokojne. Vezmite si fotoaparát, aby ste si mohli urobiť niekoľko fotografií a krásnych videí. Upozorňujeme vás, aby ste do vody nehádzali žiadne predmety a nevydávali hlasné zvuky. Spoločne sa musíme starať o integritu morskej fauny Tenerife.

Po pozorovaní veľrýb kapitán lode zakotví, aby sa mohol ísť schladiť do zátoky v zálive. Užívajte si vodu a špliechajte sa s priateľmi, nech je to zábavný a nezabudnuteľný deň. Tyrkysové vody Atlantiku sú ideálne na kúpanie, majú ideálnu teplotu a veľa pokoja. Nasaďte si masku so šnorchlom a preskúmajte more pod hladinou.

Pomoc a doprava

Ak sa vám páčili naše výlety a exkurzie so sprievodcom z Los Gigantes, rezervujte si ich teraz napísaním na náš WhatsApp. Ak dávate prednosť súkromnej exkurzii, napíšte nám, aby sme vám navrhli plán, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Ďakujeme, že ste si u nás rezervovali ďalšie výlety, teší nás, že môžeme byť vašou spoľahlivou spoločnosťou na Tenerife. Našou špecialitou je zabezpečovať aktivity na spríjemnenie vašej dovolenky na mori a na súši. Ak sa chcete dozvedieť všetko, čo ponúkame, pokračujte v prehliadaní zvyšku webu. Nezabudnite, že na uľahčenie aktivít máme k dispozícii dopravu s vyzdvihnutím a odovzdaním v Los Gigantes. Dajte nám vedieť, kde ste ubytovaní, a my vás v uvedenom čase vyzdvihneme. Dúfame, že si svoju dovolenku na Tenerife užijete naplno.

Čo hovoria naši zákazníci:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Súvisiace články: