Autobusové výlety z Playa Paraiso

Autobusové výlety z Playa Paraiso

Guide

V tomto článku vám predstavíme miesta, ktoré by ste mali navštíviť počas autobusových výletov v Playa Paraiso. Už viac ako desať rokov vozíme našich návštevníkov na najkrajšie miesta Tenerife. Ponúkame VIP autobusové a minibusové zájazdy, počas ktorých spoznáte Tenerife a jeho čaro. Máme dobre premyslené trasy, ktoré vás zavedú na najatraktívnejšie miesta ostrova, pozrite si ich tu.

Na vyriešenie vašich nejasností vám dávame k dispozícii náš WhatsApp, môžete nám napísať, kedykoľvek budete chcieť, aby sme vám pomohli s výberom trasy a rezerváciou. Čítajte ďalej a dozviete sa o rôznych možnostiach autobusových a mikrobusových výletov v Playa Paraiso do očarujúcich dedín a krajiniek.

Autobusové výlety v Playa Paraiso

Ak ste na dovolenke na Tenerife, nemôžete si nechať ujsť príležitosť spoznať každý kút ostrova. Tenerife je viac ako len pláže a výlety loďou za veľrybami a delfínmi. Nájdete tu aj kultúru, umenie a tradície. Máme pre vás zoznam autobusových výletov, počas ktorých môžete spoznať historické pamiatky, sopky, útesy a ochutnať chute ostrova. Ubytujte sa u nás a objavte všetko, čo Tenerife ponúka.

Playa Paraíso je obľúbenou destináciou na Tenerife. Nájdete tu dokonalé podnebie na vychutnávanie si pláže a opaľovanie. Je to miesto, kde môžete stráviť pokojnú dovolenku s rodinou. Po tom, ako si užijete Playa Paraiso, by ste sa mali začať prechádzať po zvyšku ostrova, a na to sme tu my. Radi vás zavedieme na rôzne miesta na severe a juhu Tenerife. Ponúkame rôzne výlety autobusom a luxusným minibusom na fantastické miesta, o ktorých vám povieme nižšie.

Autobusové výlety na horu Teide z Playa Paraiso

Teide by Night Tenerife (2)

Národný park Teide je najobľúbenejším miestom cestovateľov na Tenerife. Bol posvätným miestom pre pôvodných Guančov, dávnych obyvateľov týchto území. Je to magické miesto s nádhernou sopečnou krajinou, fascinujúcou flórou a faunou. Na Teide sa nachádza veľmi dôležitá astronomická stanica na pozorovanie hviezd. Príďte sa s rodinou a priateľmi prejsť okolo Teide a spoznať jeho charakteristické črty. Máme pre vás pripravenú súkromnú prehliadku Teide v trvaní 8 hodín, s ktorou budete spokojní. Náš odborný sprievodca vám ukáže to najlepšie z parku a porozpráva o jeho charakteristických črtách.

Pozývame vás aj na výlet na Teide v noci, aby ste mohli sledovať západ slnka, pozorovať hviezdy a skúmať súhvezdia pomocou výkonných ďalekohľadov. V parku sa nachádza lanovka, ktorou môžete vystúpiť na vesmírnu stanicu a vychutnať si výhľad a sopečnú krajinu.

Obce, ktoré musíte navštíviť na Tenerife: Masca, Vilaflor a Garachico

Autobusové výlety z Playa Paraiso

Tu vám predstavíme dediny, ktoré by ste mali navštíviť v rámci autobusových výletov na Teide. Najskôr by sme vám chceli povedať o dedinke Masca, ktorá je známa svojou krásou a pokojom. Príďte sa prejsť jej tradičnými uličkami s malými obchodíkmi pre vaše pohodlie. Jednou z najzaujímavejších turistických atrakcií tohto mestečka je Barranco de Masca, bod útesov s chodníkmi, ktoré vedú k pobrežiu. Má obľúbené trasy pre turistov a odmenu na konci trasy, kúpanie v zálive Masca. Je to ďalšie z najatraktívnejších miest v Masca, nádherná pláž na úpätí rokliny, na ktorú sa dostanete len pešou turistikou alebo výletmi loďou po Tenerife.

Ďalšou z dediniek v blízkosti Teide je Vilaflor, krásne mestečko nachádzajúce sa v najvyššej časti ostrova, odkiaľ sa vám naskytne privilegovaný výhľad na Tenerife. Na druhej strane tu máme Garachico, ďalšie mestečko na severe Tenerife, ktoré čaká, aby vám porozprávalo o svojej histórii a ukázalo vám svoju tradičnú architektúru. Garachico sa nachádza v listnatom údolí a má vyhliadku, z ktorej môžete vidieť celé mesto a skalu Garachico v mori, blízko pobrežia. Príďte si pozrieť jeho námestia, kláštory a tradičné budovy.

Navštívte autentické mestá a prírodné krajiny Tenerife

S našimi autobusovými zájazdmi na Tenerife do čarovných dedín spoznáte ikonické mestá ostrova. Najskôr by sme vám chceli povedať o Santa Cruz de Tenerife, hlavnom meste ostrova. Je to rozvíjajúce sa mesto so značným turistickým ruchom. Prejdite sa jeho ulicami a odfotografujte tradičnú architektúru popri modernej mestskej zástavbe.

Santa Cruz de Tenerife Shopping

Potom by ste mali navštíviť La Laguna, mesto známe svojou sviežosťou a mladým duchom. Tu sú dôkazy o rozvoji a pokroku do takej miery, že je to mesto referenčné pre rozvoj iných lokalít. Nachádza sa tu Univerzita La Laguna, ktorá je zasa prvou univerzitou na Kanárskych ostrovoch.

La Laguna - Tenerife North (9).min

Po návšteve týchto krásnych miest vás vezmeme do Parque rural de Anaga, aby ste sa nadýchali čerstvého vzduchu a obnovili svojho ducha. Tento park sa nachádza na starobylom masíve plnom lesov a večnej hmly. Aby ste sa tam dostali, musíte prejsť kľukatými cestami a krásnou krajinou, ktorá vám pomôže zabudnúť na ruch mesta. Dedinky v parku žijú v harmónii s prírodou. Jednou z týchto dedín je Taganana, do ktorej vás zavedieme s našimi autobusovými zájazdmi v Playa Paraíso. Architektúra Taganany je v súlade s vidieckou podstatou parku.

Autobusový zájazd na Tenerife a jeho magické dedinky

Pre spoločnosť bananapalmbay.com je cťou, že vás môže vziať so sebou na objavovanie Tenerife, jeho histórie, kultúry, gastronómie a architektúry. V tejto časti vám povieme o našom autobusovom zájazde v Playa Paraiso, ktorý vás zavedie do La Candelaria, La Orotava, Icod de los Vinos, Garachico, Los Gigantes a na vrcholy Erjos. Nezabudnite, že na konci textu nájdete zoznam autobusových výletov, ktoré si môžete rezervovať.

Playa los gigantes tenerife

Prvým mestom, o ktorom vám chceme povedať, je La Candelaria, nádherné mesto s veľkým množstvom duchovna. Je to miesto, kde sa našiel obraz panny La Candelaria, preto tu bol postavený jej kostol. Panna Mária z La Candelaria je patrónkou Kanárskych ostrovov a je známa aj ako „La Morenita“.

Ďalším mestom, ktoré by ste nemali vynechať, je La Orotava. Je to nádherné mesto na svahoch hory Teide na severe Tenerife. V jeho uliciach nájdete historické budovy, múzeá, kostoly a záhrady. V La Orotave nájdete množstvo reštaurácií, ktoré ponúkajú jedlá s najlepšou kanárskou gastronómiou.

V Icod de Los Vinos si vychutnáte kultúru a históriu. Je to mesto preslávené svojimi autentickými chuťami. V tejto dedinke nájdete najstarší exemplár dračieho stromu na svete, známy ako „Drago Milenario“. Príďte ho navštíviť a prijať jeho požehnanie.La Orotava - Tenerife (6).min

Teraz sa poďme venovať prírodnému dedičstvu Tenerife. Ako prvé spomenieme Acantilado de los GigantesToto je ústredná atrakcia západného pobrežia Tenerife. Nesmierna mohutnosť útesov vytvára rozprávkovú krajinu a ekosystémy bohaté na biodiverzitu. Morské prostredie útesov ukrýva život mimoriadnym spôsobom. Okrem toho poháňa intenzívnu turistickú činnosť. Do tejto oblasti prichádza mnoho lodí s ľuďmi, ktorí sa radi prechádzajú po útesoch, pozorujú veľryby a kúpu sa v zátoke Masca alebo v iných zátokách pozdĺž pobrežia. Môžete si tiež prenajať naše výlety loďou v Playa Paraíso, aby ste sa prešli po mori a spoznali Tenerife z inej perspektívy.

Nakoniec vás zavedieme do Erjos, mestečka plného kúzla a prírodnej energie. Tu, medzi údoliami a horami, budete môcť rozjímať o Tenerife a Teide.

Autobusové jazdy za ochutnávkou vín Tenerife

Ide o ďalšiu exkurziu, ktorú máme na našej webovej stránke. Zoberieme vás na objavovanie plantáží Tenerife. Súčasťou exkurzie je návšteva vinárstiev, kde sa dozviete o procese výroby vína. Samozrejme budete môcť vína ochutnať a potešiť svoje chuťové bunky ich chuťou. Súčasťou zájazdu je aj kanársky obed.

Exkurzie v Playa Paraiso za poznaním La Gomery

VIP Exkurzia La Gomera (14)

V ponuke máme aj ďalšie autobusové výlety do Playa Paraíso, počas ktorých spoznáte ostrov La Gomera. Zoberieme vás na návštevu jeho dedín, kultúry a histórie. Rezervujte si výlet na La Gomeru spoločným spôsobom alebo VIP variant s prvotriednymi službami.

Kontakt a rezervácia

Týmto končíme náš článok o autobusových zájazdoch v Playa Paraiso, ktorý vám pomôže vybrať si zájazd, ktorý potrebujete. Nezabudnite, že Tenerife je veľmi populárna destinácia, preto by ste si mali urobiť rezerváciu vopred. Napíšte nám na WhatsApp a vyberte si typ spoločného alebo súkromného autobusového výletu. Pozývame vás spoznať Tenerife, príďte s rodinou a priateľmi. Vychutnajte si jeho lesy a krásu historických pamiatok.

Autobusové výlety na Playa Paraiso

Čo hovoria naši zákazníci:

Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.

Súvisiace články:

Pláže v Playa Paraiso