Pirmasis leidimas: 27 kovo, 2024 |

Ekskursijos su gidu į Los Gigantes
Ekskursijos su gidu iš Los Gigantes Tenerifė

Mėgaukitės mūsų siūlomomis ekskursijomis iš Los Gigantes ir susipažinkite su Tenerife bei jos žavesiu. Saloje siūloma begalė veiklos, kuria galite užsiimti ir mėgautis atostogų metu, taip pat įvairių turistinių objektų, kurie keliautojus labai domina. Kviečiame pasivaikščioti po jos stebuklingus kaimelius, žymius miestus ir nuostabaus grožio gamtos kraštovaizdžius.

Šiame straipsnyje norėtume papasakoti apie galimybes pažinti Tenerifę su profesionaliais gidais. Jau parengėme maršrutus po svarbiausias salos lankytinas vietas, tačiau taip pat prisitaikome prie jūsų pageidavimų, jei norite pažinti konkrečią vietą. Parašykite mums į mūsų „WhatsApp” programą jau dabar, kad pabendrautume ir padėtume jums užsisakyti ekskursijas.

Kaip užsisakyti ekskursijas ir išvykas su gidu iš Los Giganteso

Visitas y excursiones guiadas desde Los Gigantes Tenerife
Sutaupykite laiko ir pinigų su mumis. Žinome, kiek reikia planuoti atostogas, todėl norime palengvinti jūsų naštą iš anksto užsakytomis ekskursijomis su gidu. Užsisakydami ekskursijas su gidu iš mūsų svetainės, gausite pervežimus ir galimybę patekti į privačias vietas už mažesnę kainą ir nesirūpindami atskiromis rezervacijomis.

Dirbame su profesionaliais gidais, kurie aprodys jums salą ir įdomiausias jos vietas. Mūsų gidai yra apmokyti, kad išmokytų jus svarbiausių faktų apie kiekvieną lankomą vietą. Jie puikiai išmano kiekvienos vietos kultūrinius aspektus, jos istoriją, papročius ir kt.

Mėgaukitės mūsų ekskursijomis patogiu autobusu

Ekskursijos autobusu
Po Tenerifės miškus, kaimus ir miestelius jus vežiosime patogiais ir labai komfortiškais autobusais. Pasiimkite fotoaparatą, kad galėtumėte fotografuoti kiekvienoje stotelėje. Taip pat siūlome privačias ekskursijas, kad salą pažintumėte išskirtiniu būdu. Pamirškite apie nepažįstamų žmonių buvimą užsiėmimo metu, taip galėsite smagiau praleisti laiką, sulauksite asmeniškesnio aptarnavimo ir geriau mėgausitės kelione. Privačių ekskursijų metu taip pat galite nuspręsti, kurias vietas aplankyti ir kiek laiko sustoti, nes jūs esate nuotykio šeimininkas.

Mes prisitaikysime prie jūsų pageidavimų ir mielai tai padarysime. Norėdami pasikalbėti, tiesiog parašykite į mūsų „WhatsApp”, dirbame tam, kad pasiūlytume jums geriausias paslaugas. Toliau žiūrėkite vietas, kurias galite aplankyti užsisakę mūsų ekskursijas ir išvykas su gidu iš Los Gigantes.

ekskursija į Teidę

Visitas y excursiones guiadas desde Los Gigantes Tenerife
Aplankykite simboliškiausią Ispanijos ugnikalnį, kalbame apie įspūdingą Teidės kalną, kurio aukštis virš jūros lygio siekia daugiau nei 3700 metrų. Per ekskursijas su gidu po Teidės nacionalinį parką Tenerifėje vesime jus jo takais ir atrasite jo vulkaninio kraštovaizdžio grožį.

Žvaigždžių turizmas Tenerifėje

Teidė naktį Tenerifėje (4)
Organizuojame ekskursiją į Teidę naktį su gidu, kad galėtumėte aiškiai grožėtis naktiniu dangumi. Tačiau be to, turėsite galimybę tyrinėti kosmosą per galingus teleskopus parko astronomijos stotyje. Tai puikus užsiėmimas astronomijos entuziastams ir puikus būdas užmegzti ryšį su gamta.

aplankykite simbolinius Tenerifės kaimelius

aplankykite Garačiko Tenerifėje
Keliaujame aplankyti Garachico, Icod de los Vinos ir gražaus Masca miestelio. Kiekviename iš šių miestelių yra turistams įdomių lankytinų objektų. Icod de los Vinos yra seniausias pasaulyje drakono medis. Teksto pabaigoje rasite visas Tenerifės pažinimo veiklas. Pasirinkite norimą ekskursiją ir parašykite mums tiesiai į „WhatsApp”, kad rezervuotumėte vietą.

Eksursija po Tenerifės vynuogynus ir vyno daryklas

vynuogių degustacija Tenerifėje (2)
Tai ekskursija su gidu, kuri pradžiugins visus jūsų pojūčius. Vykstame į Tenerifės plantacijas, kad prisiliestumėte prie gamtos ir saloje renkamų natūralių produktų. Po to persikelsite į vyno degustaciją, kad paragautumėte autentiškų skonių. Parsivežkite namo pasakišką suvenyrą, paragavę vienų geriausių Europos vynų.

Išvykos laivu iš Los Gigantes

privatus katamaranas los gigantes lagoon 40 (8).min
Jei atostogaujate Los Gigantes Tenerifėje, tikrai norėsite paplaukioti po įlanką. Užsisakykite mūsų keliones laivu ir plaukite Atlanto vandenynu bei patirkite kitokią dieną laive. Mėgaukitės vandenyno ramybe, įdeginkite odą ir atsiskirkite nuo kasdienio streso. Pakvieskite draugus ir šeimą pabėgti prie jūros. Kas gali būti geriau, jei norite praskaidrinti savo partnerio dieną ir padovanoti jam ar jai nepamirštamų akimirkų.

Turime patogius katamaranus, skirtus plaukioti įlankoje, kuriuose yra daug vietos visų keleivių patogumui. Daugumoje šių laivų yra maisto ir gaiviųjų gėrimų. Toliau rasite išsamų mūsų turimų katerių, skirtų kruizui Tenerifės įlankomis, vadovą.

Ekskursija katamaranu
Tenerifės banginiai ir delfinai yra gražūs ir labai įdomūs gyvūnai. Jie yra pripratę prie turistų, todėl prie laivų artėja ramiai. Pasiimkite fotoaparatą, kad galėtumėte padaryti keletą nuotraukų ir gražių vaizdo įrašų. Primename, kad negalima mėtyti daiktų į vandenį ir garsiai triukšmauti. Kartu turime rūpintis Tenerifės jūrų faunos vientisumu.

Po banginių stebėjimo laivo kapitonas nuleidžia inkarą, kad galėtumėte nusileisti atvėsti į įlankos įlankėlėje esančią įlankėlę. Mėgaukitės vandeniu ir pliuškenkitės su draugais, kad ši diena būtų smagi ir nepamirštama. Turkio spalvos Atlanto vandenyje galima puikiai maudytis, čia ideali temperatūra ir daug ramybės. Užsidėkite kaukę su vamzdeliu ir tyrinėkite jūrą po paviršiumi.

Pagalba ir transportas

Jei jums patiko mūsų siūlomos ekskursijos ir išvykos iš Los Gigantes, užsisakykite jas dabar, rašydami mūsų WhatsApp. Jei pageidaujate privačios ekskursijos, parašykite mums, kad sudarytume jums tinkamiausią planą. Dėkojame, kad užsisakėte kitas ekskursijas pas mus, džiaugiamės galėdami būti jūsų patikima kompanija Tenerifėje. Mūsų specializacija – teikti užsiėmimus, kad galėtumėte mėgautis atostogomis jūroje ir sausumoje. Jei norite sužinoti viską, ką galime pasiūlyti, toliau naršykite likusią interneto svetainės dalį. Nepamirškite, kad turime transportą su įlaipinimu ir išlaipinimu Los Gigantes mieste, kuris palengvina veiklą. Praneškite mums, kur esate apsistoję, ir mes jus paimsime nurodytu laiku. Tikimės, kad mėgausitės visomis atostogomis Tenerifėje.

Ką sako mūsų klientai:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Susiję straipsniai: