Bussiekskursioonid La Caletast

Bussiekskursioonid La Caletast

Guide

Selles artiklis tutvustame teile kõike, mida peate teadma enne bussiekskursioonide broneerimist La Caletast erinevatesse Tenerife paikadesse. Oleme aidanud oma klientidel valida parimaid tegevusi, et nautida oma puhkust Tenerifel juba rohkem kui 15 aastat. Me teame, mida te vajate ja oleme siin, et juhendada teid parimate soovitustega.

Kui teil on küsimusi, kirjutage meile otse WhatsAppile, mille leiate sellelt leheküljelt. Sealt vastame teie küsimustele ja teeme teie broneeringud. Loe edasi, et teada saada, millised on Tenerife parimad kohad ja kuidas neid meie buss- ja väikebussituuridega La Caletas külastada.

La Caleta

Kui olete puhkusel meie imelisel Tenerife saarel, siis loodame, et teil on elu parim aeg. Ärge jätke kasutamata võimalust nautida kõike, mida meil on pakkuda. Vaadake meie säravaid ja alati päikesepaistelisi randu. Jalutage meie lugematutel loodusradadel ja külastage ajaloolisi mälestusmärke. Ärge unustage külastamast meie vulkaane, kaljusid ja looduslikke basseinid.

La Caleta on Tenerife suure turismi- ja teadusliku vaatamisväärsuse paik. See on ainulaadse võlu ja kauni, bioloogilise mitmekesisuse poolest rikkaliku rannaga küla. Lisaks sellele, et nautida hästi teenitud ujumist selle rannas ujuvas türkiissinises vees, ei saa te lahkuda, nautimata head taldrikutäie mereande parimas Kanaari stiilis. Pidage meeles, et see piirkond on kuulus oma mereandide poolest ja see on esimene asi, mida peaksite oma külastuse ajal proovima.

Nüüd, pärast La Caleta nautimist, nagu see peaks olema, on aeg jätkata Tenerife avastamist ja selleks me siin olemegi. Meil on hea meel viia teid teistesse Tenerife huvipakkuvatesse kohtadesse. Meil on erinevaid ekskursioone bussiga ja VIP minibussiga, millest me teile järgnevas tekstis räägime.

Bussi reisid Teide mäele

Bussiekskursioonid La Caletast

Teide rahvuspark on kõige ilusam koht saarel. Räägitakse, et põlisrahvaste guanšide jaoks oli see eriline ja jumalik koht. Nende jaoks oli see püha koht ja vulkaan oli nende kaitsja. Pargis on eripärasid, mida on raske leida mujal. Siin saab näha erinevaid looma- ja taimeliike. Teide teine eelis on selle astronoomiajaam, kus saab näha tähti ja kosmose tähti. Kutsume teid kogu perega tulema, et vaadata lähemalt planeete ja tähti. Avastage tähtkujude ilu ja imestage meie Päikese pinnal toimuva intensiivse tegevuse üle. Selles piirkonnas on teil lubatud ka ööbida, et nautida mõnusat ja rahulikku ööd ning seejärel avastada Tenerife päikesetõusu ilu. Siin on köisraudtee külastajatele, kes ei soovi ronida, ja see sobib kogu perele, sealhulgas lastele ja vanematele inimestele.

Visiit Masca, Vilaflor ja Garachico

Bussiekskursioonid La Caletast

Oma Tenerife puhkuse ajal peate kindlasti külastama Masca küla, mis on võrratu oma ilu ja rahulikkuse poolest. Samuti peaksite külastama Masca kuristikku, mis on Tenerife matkajate seas kuulus. Siin saab kogenud matkajatele mõeldud raske marsruudi järel matkata alla rannikule. Kuristiku lõpp on parim osa, sest sealt jõuate maagilisse randa, mida tuntakse Masca lahe nime all. See on rand, kuhu pääseb ainult paadiga või kurust alla minnes, see on vulkaanilise tegevuse tulemusel tumeda liivaga ja võtab vastu Atlandi ookeani vee õrnad hellad hellitused.

Vilaflor on Teide lähedal asuv linnake, mis asub saare kõrgeimas punktis. Tulge ja külastage seda, et nautida selle ajaloolisi mälestusmärke ja looduslikke vaatamisväärsusi. Soovitame teil külastada “Paisaje Lunar” (kuumaastik), mis on täis vaikust ja loodushääli. Siin saate teha hämmastavaid pilte, sest selline maastik ei kordu üheski teises kohas.

Tahaksime mainida ka Garachico linna, mis on ilus linn Tenerife põhjaosas, mis säilitab mälestusi kunagisest tähtsast kaubasadamast. Tänapäeval säilitab see linn oma sadama olemust koos uute kultuuri- ja kunstivormidega. Siin saate tutvuda erinevate ajalooliste monumentidega. Tulge ja avastage selle väljakuid, kloostreid, kirikuid ja muid traditsioonilisi hooneid.

Privaatne ekskursioon Tenerifel

Tenerife ehedad linnad ja nende loodusmaastikud

Meil on ekskursioon Santa Cruz de Tenerifele, La Lagunasse ja kaunisse Taganana külla. Teksti lõpus leiate täieliku nimekirja giidiga bussiekskursioonidest, et avastada meie saare kaunimaid nurki. Pidage meeles, et võite meile WhatsAppi kaudu kirjutada, kui soovite broneeringuid teha ja lahendada kõik kahtlused, mis teil võivad tekkida.

Santa Cruz de Tenerifel on väga oluline ajalooline pärand, mida saate nautida oma koloniaalarhitektuuri kaudu. Siit leiate kaasaegse arhitektuurilise arengu, mis on vastuolus traditsioonilise. Kuna see on saarele saabuvate suurimate kruiisilaevade peatuspaik, on see endiselt üks tähtsamaid linnu turismi mõttes.

Me võtame teid kaasa ka La Laguna ekskursioonile, mis on üks neist linnadest, mida ei tohi vahele jätta. See on elava linna maine, millel on noor ja uuenenud vaimsus. See on täielikus arengus ja on viimastel aastatel positsioneerinud end teistele linnadele eeskujuks edusammude ja arengu osas. Selle tänavatelt leiate ajaloolisi hooneid ja palju kultuuri kaasaegses ja säilitatud atmosfääris. Samuti asub seal Kanaari saarte esimene ülikool, mis aitab täita tänavaid elava ja lõbusate noortega. Ärge unustage La Lagunat oma Tenerife plaanidesse ja bussiekskursioonidesse kaasata.

La Laguna - Tenerife North (1).min

Viimselt tahaksime rääkida Anaga maapiirkonna pargist. See park asub iidsel mäemassiivil, mis on kaetud roheliste metsade ja rohke uduga. Tehke jalutuskäik mööda selle käänulisi teid ja maagilisi maastikke. Teil on tunne, nagu puudutaksite maast madalast taevast. Siin on palju inimesi, kes oskavad elada loodusega harmoonias, nii et põllumajandus on peamine äritegevus. Kutsume teid avastama selle kauneid randu kuristike jalamil. Tõeline paradiis, mis on rahvusvaheliselt tunnustatud suure turismihuviga. Selles kaunis pargis elavad erinevad külad, kus on põllumajanduslik tegevus ja täiuslik kohanemine maapiirkonnaga. Üks neist küladest on Taganana, kuhu me viime teid oma bussiekskursioonidega, et te saaksite nautida elamust, kui jalutate selle tänavatel ja tutvute selle kultuuriga.

Bussiekskursioon Tenerifel ja selle maagilistes külades

On tõeline rõõm viia teid avastama Tenerifet, selle ajalugu, kultuuri ja traditsioonilist arhitektuuri. Selles rubriigis soovime teile rääkida meie bussiekskursioonidest läbi võluvate külade ja suure turismiväärtusega loodusmaastike. Kutsume teid külastama La Candelaria, La Orotava, Icod de los Vinos, Garachico, Los Gigantes ja Erjose tipud.

Kõigepealt tahaksime teile rääkida La Candelaria, ilusast linnast Tenerife kaguosas. Selle religioosne tähtsus sai alguse sellest, et sealt leiti Kanaari saarte kaitsepühaku La Candelaria neitsi kuju. Meie kaitsepühaku basiilika võtab vastu sadu pühendunuid, kes tulevad tema juurde imesid otsima ja teda austama.

Candelaria Tenerife (2)

Veel üks Tenerife tähtsamaid vaatamisväärsusi on La Orotava, kaunis küla saare põhjaosas ja otse Teide mäe nõlvadel. Sealt leiad palju ajaloolisi maju, muuseume, kirikuid, aedu ja restorane parima kanaari toiduga. Tasub külastada selle restorane, et maitsta Kanaari saarestiku ehedaid maitseid. Icod de Los Vinos on kaunis linn, mis on tuntud oma gastronoomia ja kultuurilise väärtuse poolest. Kuid kõige enam meelitab turiste sellesse linna maailma vanim draakonipuu. Siit leiate tuntud Drago Milenario, mis oma pikkade eluaastate jooksul pakub külastajatele varju.

La Orotava - Tenerife (9).min

Te ei tohiks lahkuda ilma külastamata Hiiglaste kaljud, Tenerife igaveseid kaitsjaid. Need hiiglaslikud kaljuronid on pärit iidsetest pursetest, mis ladestasid saare läänerannikule setteid. Tänapäeval saame nautida nende mõõtmatust ja suurt ilu. Selle kuristikud langevad alla ookeani, luues mõnes kohas kaunid tumeda liiva ja kristallilise veega lahedad lahedad. See piirkond on üks tähtsamaid turismi- ja puhkepiirkondi. Erjos on Teno maapiirkonna pargis asuv küla, kus on kaunid mäenõlvad ja maagilised rajad. Võtame teid kaasa, et avastada selle orud ja kuristikud ning sealt saate saart vaadata teisest vaatenurgast.

jet ski safari los gigantes tenerife (1)

Koosta Tenerife maitseid ja veine

Lõpetuseks soovime teile rääkida veel ühest La Caleta bussiekskursioonist, mis viib teid lähemalt tutvuma mõne Tenerife istandusega. Bussiekskursioon sisaldab veinide degusteerimist ja Tenerife gastronoomiat esindavat sööki.

Bussiekskursioonid La Gomera tundmaõppimiseks

VIP ekskursioon La Gomera (9)

Meil on ka teisi bussiekskursioone La Caletale, et tutvuda naabersaarega La Gomera. Tutvuge selle külade, kultuuri ja ajalooga. Saate broneerida ühise ekskursiooni või VIP-variandi koos esimese klassi teenustega.

Kontakt ja broneerimine

La Caleta bussiekskursioonide tegemiseks kirjutage meile lihtsalt WhatsAppi, ootame teid, et selgitada oma kahtlusi ja broneerida oma koht. Ärge unustage meiega eelnevalt ühendust võtta, et veenduda, et saate minna valitud kuupäeval, sest me saame palju taotlusi. Ärge unustage, et saate teha privaatseid või ühiseid bussiekskursioone. Te valite tegevuse tüübi vastavalt oma huvidele ja sellele, kas reisite koos perega. Me tahame, et te naudiksite Tenerifet täiel rinnal, tutvuksite iga nurgaga, hingaksite selle metsade õhku ja maitseksite selle elavat maitset.

Bussiekskursioonid aastal La Caleta
Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti:
Rannad aastal La Caleta