Esimene avaldamine: märts 18, 2024 |

Quad Bike Safarid aastal La Caleta
Quad rent La Caleta Tenerife

La Caleta Tenerife Quad rendiga saate nautida loodust ja tunda intensiivseid emotsioone 4 ratta peal. Sõitke läbi Tenerife lummavate radade ja selle majesteetlike teede, kust saate vaadata selle atraktiivseid maastikke. Tenerife on kogu maailmas tuntud oma loodusliku ilu ja mitmekesiste tegevuste poolest, mida saab õues nautida. Tulge ja vaadake, mida saate teha La Caletast Quadiga sõites. Kui soovite teha oma broneeringuid, kirjutage meile otse meie WhatsApp, me aitame teid hea meelega, et nautida seda lõbusat seiklust.

Kuidasõidu rentimine La Caletast

Quad Safari Tenerife10.min

Kui olete puhkusel meie suurepärasel saarel ja teile meeldib loodus, on see tegevus just teile. Teksti lõppu jätame nimekirja tegevustest, millega saab sõita Quadiga läbi Tenerife lummavate radade. Kutsume teid üles tutvuma iga tegevusega, et teada saada, mida see pakub, selle kestust, hindu ja muud. Võite teha oma broneeringud, täites iga tegevuse juures oleva kontaktvormi või kirjutades meile otse WhatsAppi. Oleme tähelepanelikud teie taotluste suhtes.

La Caleta on ilus kaluriküla Tenerife lõunaosas, kus saab elada suurepäraseid elamusi. Kui viibite La Caletas, siis kutsume teid nautima selle kristallselget vett, mis sobib suurepäraselt snorgeldamiseks ja sukeldumiseks. Ärge unustage proovida selle rikkalikku gastronoomiat piirkonna erinevates baarides ja restoranides. Meie veebilehel saate rentida erinevaid tegevusi nautida La Caleta, nii et ärge kartke, seiklus ootab teid.

La Caletast lähtuvate quadiretkede omadused

Quad Safari Tenerife06.min
Kui te sõidate esimest korda quadiga, ärge muretsege, need on lihtsasti juhitavad automaatkütid. Meie meeskond professionaalidest saadab teid kogu aeg, et teid ekskursioonil juhendada. Tegevus on täiesti ohutu, kuna quadid läbivad range hoolduse, et tagada kõigi ohutus. Instruktorid annavad teile enne väljasõitu kõik juhised ja saadavad teid sõidu ajal, et jälgida, et kõik oleks kontrolli all. Nende uskumatute masinate juhtimiseks peate esitama vaid oma juhiloa ja olete valmis tegutsema.

Sõitke looduslikel maastikuradadel, et nautida 100% looduslikku ekstreemseiklust. Tenerife metsarajad pakuvad majesteetlikku looduskeskkonda, et luua ühendus loodusega ja täita end selle energiaga. Teeme koostööd pikaajalise kogemusega ettevõtetega, nii et garanteerime kõigile turvalised ja lõbusad seiklused. See läbib Tenerife kauneid kohti, nagu Playa de las Americas, Arona, La Escalona ja Villaflor. Tuletame teile meelde, et peate tutvuma iga ekskursiooni omadustega nimekirja, mille leiate teksti lõpust.

Squad Quad Safari Tenerife South (9)
Meil on quad-safarid läbi Tenerife rannikumaastike, et saaksite hingata merelõhna ja imetleda selle maastike ilu. Laske end muljetada Teide rahvuspargi muljetavaldavatel vulkaanilistel maastikel. Teide mägi tõuseb üle 3700 meetri kõrgusele merepinnast, olles Tenerife maastike kuningas. Ärge jätke kasutamata võimalust elada seda suurt adrenaliini ja unustamatuid hetki täis seiklust koos oma sõprade ja perega.

Abi ja transport

La Caletast toimuvad quad-ekskursioonid on kättesaadavad kõigile. Pole vahet, kas olete algaja või professionaal. Tenerife pakub erinevaid radu erineva raskusastmega. Valige teedel kulgevate radade vahel, et harjuda quadiga sõitmisega, või palgake seiklushimulisematele seiklushimulistele safarid läbi mägise maastiku, kus on keerulisi takistusi. Pidage meeles, et pakume transporti koos pealevõtmise ja kohaletoimetamisega La Caletas ja teistes Tenerife lõunaosa kuurortides. Kirjutage meile nüüd WhatsAppi, et teha oma broneeringud, ärge unustage, et teha seda ette, sest me käsitleme palju taotlusi ja mõned tegevused on väga kiiresti välja müüdud. On rõõm olla teie võõrustaja teie seikluslike tegevuste jaoks La Caletast.

Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: