Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Quad Bike Safarid aastal La Caleta
Quad-safarid La Caletast

Siin on juhend Quad-safari kohta La Caletast. Kombineerige quadiga sõitmise põnevus ja Tenerife lummavad vaated, et saada täiuslik seiklus. Oleme Tenerifel vaba aja veetmise ja vaba aja veetmise teenustele spetsialiseerunud ettevõte. Jäta kõik meie kätte, me teame, kuidas saare puhkust maksimaalselt ära kasutada. Kui soovite rentida üks meie Quad Safaris, kirjutage meile nüüd meie WhatsApp, me käime teile niipea kui võimalik.

Have a great time with our Quad Safaris from La Caleta

Quad Safari Tenerife11.min

La Caleta on väga oluline turismilinn Tenerifel. Külastage kindlasti selle talumatut randa ja proovige selle restoranides pakutavat tippkvaliteediga kala ja mereande. Kui aga otsite adrenaliini ja lõbu ratastel, saate seda teha ka La Caletast. Rendige meie maasturisafarid, et saada ülim adrenaliinirõõm. Imetlege Tenerife ilu selle rannikumaastike ja jahedate metsade poolt. See on põnev tegevus, millega saate luua unustamatuid mälestusi koos oma pere, partneri või sõpradega.

Mida me teeme quadiga seikluse ajal?

Quad Safari Tenerife15.min

Sõitke mööda Tenerife konarlikke teid ja tundke, kuidas jahe tuul teie näole puhub. Kui möödute Atlandi ookeani ranniku lähedalt, saate sisse hingata mere lõhna ja tunda selle energiat. Sõidud sisaldavad peatusi fotode tegemiseks ja värskendavate jookide jagamiseks. Sõltuvalt sellest, millise quad-safari te valite, on teil võimalus süüa kuulsas Kanaari restoranis, kus pakutakse autentseid maitseid. Vaadake meie olemasolevaid quadisafari võimalusi La Caletast WhatsAppis või vaadake allpool olevast nimekirjast iga valiku üksikasju.

Quadidega saab raskusteta sõita raskel maastikul ja just see omadus teeb need nii atraktiivseks. Nad sobivad suurepäraselt Tenerife karmi maastiku uurimiseks, mis koosneb kaljudest, kuristutest, liivastest aladest ja järskudest nõlvadest.

Instruktorite meeskond annab teile kogu vajaliku teabe, et sõita quadidega ohutult. Nad saadavad teid kogu aeg, et tagada, et kõik oleks kontrolli all. Meie quadid on täiuslikus hoolduses. Nautige Tenerifet selle kontrollitud ja turvalise tegevuse kaudu, mis on selle valdkonna professionaalide käes.

Pakume teile erinevaid marsruute ümber saare erineva raskusastmega. Avastage Playa de las Americase, Arona, La Escalona ja Vilaflori maastikud. Meil on suurepärane marsruut läbi Teide rahvuspargi, et läbida selle korstnad ja vulkaanilised kaljud. Nautige Teide atraktiivset taimestikku ja loomastikku, kus leidub endeemilisi liike, mis elavad ainult selles piirkonnas.

Transport ja broneerimine

Quad Safari Tenerife12.min

Quad safari sisaldab transporti La Caletas asuvasse majutusasutusse ja sealt tagasi. Me katame Tenerife lõunaosa tähtsamaid piirkondi, palun võtke meiega kohe ühendust, et kontrollida transpordi kättesaadavust teie majutusasutusse.

La Caletast quad-safari broneerimiseks peate olema täisealine ja esitama oma juhiloa. Loodame, et elate elamust ja naudite oma seiklust, tuuritades Tenerife kõige nõudlikumatel radadel. Meil on au olla teie usaldusväärne ettevõte. Kirjutage meile nüüd meie WhatsApp, et teha oma broneeringuid või selgitada oma kahtlusi.

Mida meie kliendid ĂĽtlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: