Esimene avaldamine: märts 17, 2024 |

Quad Bike Safarid aastal Puerto Colon
Quad-safarid Puerto Colonist

otsid seiklust ja lõbu? Meil on see olemas. Rendige meie Quad Safarid Puerto Colonist ja kogege ekstreemseid emotsioone ratastel. Ühendage loodusearmastus Quadide lõbu ja adrenaliiniga. Selle teksti kaudu tutvustame teile kõike, mida peate teadma, et rentida meiega Quad safarid Puerto Colonist. Kui olete huvitatud mõnest meie tegevusest, kirjutage meile nüüd meie WhatsApp, on rõõm teenida teid ja olla teie koostööpartnerid selles suures seikluses.

Quad safarid Puerto Colonist

Quad Safari Tenerife08.min

Puerto Colón on ilus linn Tenerife lõunaosas, kus saab nautida erinevaid vaba aja- ja meelelahutustegevusi. Seal on kaasaegne jahisadam, kuhu saabuvad ja silduvad erinevad paadid. Puerto Colónist saate rentida erinevaid paate, et teha väljasõite või püüda kala Atlandi ookeanil. Retked hõlmavad vaalade vaatlemist ning peatumist ujumiseks ja snorgeldamiseks. Meie veebisaidilt leiate need ja muud võimalused Tenerife võlude avastamiseks.

Puerto Colonist on saadaval ka quadrajasafarid. Nautige põgenemist Tenerife radadel. Tegevus toimub enamasti maastikul. Pidage meeles, et tegemist on vulkaanilise päritoluga saarega, mistõttu selle geograafia koosneb kaljudest, nõlvadest ja kaljudest. See on muutnud Tenerife huvipakkuvaks kohaks ronijatele, matkajatele ja igasugustele inimestele, kes naudivad kontakti loodusega.

Sõitke oma Quadiga Tenerifel

Quad Safari Tenerife04.min

Quadid on vilgas ja kergesti juhitav sõiduk raskete maastike vallutamiseks. Tule koos sõprade või partneriga, et kogeda ägedaid emotsioone. Sõitke mööda Tenerife randu ja külasid ning võtke koju kaasa suurepäraseid mälestusi.

Quadidega sõitmine on väga lihtne, peate olema vaid üle 18-aastane ja esitama oma juhiloa. Tegevuse eest vastutavad instruktorid õpetavad teile kõike, mida peate quadide juhtimiseks teadma. Tegemist on turvalise tegevusega kontrollitud keskkonnas, nii et te ei pea millegi pärast muretsema. Instruktorid saadavad teid kogu aeg ja jälgivad, et kõik sujuks tõrgeteta. Lisaks on saarel erinevad marsruudid erineva raskusastmega. Alustuseks saad valida lihtsamate radade vahel. Kui oled valmis ekstreemseks tegevuseks, saad sõita saare keerulisematel ja keerukamatel marsruutidel.

Võimalused ja transport Puerto Colonisse

Quad Safari Tenerife05.min

Tegevus sisaldab transporti teie majutusasutusse Puerto Colonis. Pakume kohalikele hotellidele peale- ja mahalaadimisteenust. Palun võtke meiega ühendust, et kontrollida transpordi kättesaadavust Puerto Colonisse või Tenerife lõunaosas asuvasse majutusasutusse.

Quad-safari broneerimiseks Puerto Colonist kirjutage meile lihtsalt WhatsAppi ja me aitame teid hea meelega. Meie kodulehel pakume erinevaid quad ekskursioone Tenerife avastamiseks. Teksti lõpus leiate iga tegevuse üksikasjaliku nimekirja, sisestage, et teada üksikasju. Pakume ka kontaktivormi iga tegevuse kõrval, nii et saate teha oma broneeringu kiiresti ja lihtsalt. Meil on rõõm olla vastutav selle eest, et pakkuda teile põnevaid kogemusi Tenerifel.

Mida meie kliendid ĂĽtlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Saistītie raksti: