Esimene avaldamine: november 10, 2022 |

Vaalade ja delfiinide vaatlemine Tenerifel

Tutvustame teile erinevaid võimalusi vaalade vaatlemiseks Tenerifel. Meil on vapustavad paadid, et sõita Atlandi vetes ja nautida seda uskumatut tegevust. Tule ja naudi koos oma laste, sõprade ja perega.

Kas teadsite, et vaalade ja haide saab vahet teha nende saba järgi? Haidel on need vertikaalselt ja vaaladel horisontaalselt.

Vaalade ja delfiinide vaatlemine Tenerifel

Dolphins jumping in Tenerife SouthMeie paadid on keskkonna ja vaalaliste jaoks ohutud. Nautige Tenerife lõunaosa merefaunat selle loomulikus elupaigas.

Paadi kapten tunneb lahte väga hästi, ta viib paadi piirkondadesse, kus on parimad võimalused vaalade vaatlemiseks.

Tenerifel toimuva vaalavaatlusekskursiooni ajal sõidame madalal kiirusel ja jääme piisavalt kauaks, et turistid saaksid seda kogemust nautida.

Tenerife on üks maailma parimaid kohti vaalade ja delfiinide vaatlemiseks. See on üks meie külastajate poolt enim soovitud tegevusi. Me ei garanteeri, et näete ekskursiooni ajal delfiine ja vaalu, kuid anname teile väga suure tõenäosuse.

Viige lapsed suurepärasele puhkusele Tenerifel ja andke neile kogemus näha vaalu ja delfiine nende loomulikus keskkonnas. See on ületamatu kingitus, mis jätab neile kaunid mälestused.

Tuletame teile meelde, et te ei tohi vette visata prügi ega teha valju häält, mis võib loomi hirmutada. Nautige seda kogemust!

Tenerife edelaosa vetes elutsevad liigid

Selles piirkonnas leidub kuni 21 liiki vaalalisi, millest mõned elavad seal alaliselt, teised aga teatud aegadel aastas. Võite näha ka mõningaid rändava eluviisiga vaalalisi, kelle marsruut hõlmab seda Atlandi ookeani piirkonda.

Pudelidelfiin

Teaduslik nimi: Tursiops truncatus. Neid nimetatakse ka pudelidelfiinideks või tursonideks ja neid võib näha väga lähedal Tenerife rannikul. See on flipperdelfiini liik populaarsest telesarjast.

Neid saab tuvastada nende intensiivse halli värvi järgi, mis keha alumiste osade puhul järk-järgult tuhmub. Täiskasvanud olles saavutavad nad 3 meetri pikkuse. Nad ujuvad tavaliselt keskmiselt 20 delfiinist koosnevates rühmades ja neid võib Tenerife lõunaosas näha aastaringselt.

Luotsid

Teaduslik nimi: Globicephala macrorinchus, mis tuleneb nende õhupallikujulisest peast. Neid tuntakse ka lootsivalaste nime all. Tegemist on suure hammastega vaalaga. Ta võib ulatuda 5 meetri pikkuseks ja kaaluda kuni 2 tonni. Nad on väidetavalt kõige sõbralikumad vaalad.

Lootvaleil on võime sukelduda üle 1000 meetri sügavusele rohkem kui 20 minutiks. Neid võib selles piirkonnas näha aastaringselt.

Atlandi täpiline delfiin

Teaduslik nimi: Stenella frontalis. Selle nimi tuleneb tema kehapinda katvatest täppidest, mis on täiskasvanueas täielikult olemas. Nad on väga aktiivsed delfiinid, kes ujuvad rühmades. Nad kasvavad kuni 2,3 meetri pikkuseks ja kaaluvad kuni 80 kilogrammi. Neid on harva näha.

Karedahambuline delfiin

Teaduslik nimi: Steno bredanensis. Neid iseloomustavad soonilised hambad, mis omakorda annavad neile nime. Neil on ka piklik kolju, mille tõttu on neid lihtne teistest liikidest eristada. Nad saavutavad pikkuse 2,7 meetrit ja kaaluvad 150 kilogrammi. Nad on tumedama värvusega kui pudelidelfiinid ja neil on heledamad laigud. Nad ujuvad keskmiselt 8 isendi suurustes rühmades. Neid võib näha konkreetsetel aastaaegadel.

Pootsvaal

Teaduslik nimi: Physeter macrocephalus. See on suur liik, mille pikkus sarnaneb vaala omale, ulatudes 18 meetrini ja kaaludes 50 tonni. Neid saab tuvastada nende väikese seljauime, suure pea ja tumeda triibudega naha järgi.

Nad sukelduvad kuni 2000 meetri sügavusele ja viibivad seal üle tunni aja, et otsida toitu. Kõige sagedamini näeb neid kevadel.

Tavaline delfiin

Teaduslik nimi: Delphinus delphis. See on väga populaarne liik kõigis planeedi meredes ja Tenerifel saab neid näha talvel. Teda iseloomustab kollakas värvus külgedel. Ta saavutab 2,5 meetri pikkuse ja kaalub 120 kilogrammi. Tegemist on rändliikidega.

Valekiskja

Teaduslik nimi: Pseudorca crassidens. See on seltskondlik ja võluv loom. Tunda neid ära uime keskel oleva kumeruse, sihvaka keha ja umbes 30 sentimeetri pikkuse seljauime järgi. Nad on kogu oma kehal ühtlaselt sügava halli värvi. Nad saavutavad kuni 6 meetri pikkuse ja kaaluvad 1500 kilogrammi. Tavaliselt ujuvad nad suurtes, kuni 50 isendist koosnevates rühmades. Tegemist on rändliikidega.

Privaatne vaala- ja delfiinivaatamise ekskursioon Tenerifel

Allpool olevast nimekirjast leiate mõned meie pakutavatest tegevustest erapüügipaatide prahtimiseks. Lisaks teabele iga tegevuse kohta leiate teksti lõpust tegevuse üksikasjad koos kontaktivormiga broneerimiseks.

11 inimese ruumiline katamaraani prahtimine Kalima’ga

Tenerife - Boat Charter - (6).minNautige päeva Atlandi ookeanil selle ruumilise 36 jalaga katamaraani pardal. Kalima on mugav ja avar paat, mida igaüks saab nautida. Teil on võimalus valida 3 kuni 8-tunnise reisi vahel.

Sõltuvalt valitud marsruudist ja selle kestusest saate näha vaalasid nende loomulikus keskkonnas, ujuda ja snorgeldada kaunis lahes, külastada muljetavaldavaid Los Gigantese kaljusid ja Masca lahte. Joogid on hinna sees.

Mootorpaadi prahtimine vaalade vaatlemiseks Fairline 42-ga

Tenerife motor boat charter Fairline 42 footNautige seda majesteetlikku mootorpaati, mis mahutab 12 inimest. Lähme Puerto Coloni sadamast Tenerife vaalavaatluspiirkondadesse. Pärast seda ankurdab paat, et kõik saaksid rannas ujuma minna.

Sõltuvalt valitud reisi pikkusest saate külastada El Puertito lahte, kaljusid ja suurepärase Masca lahte.

3-tunnine kiirlaeva charter White Heaveniga

Tenerife Speed Boat Charter, Puerto ColonTule ja naudi koos pere või sõpradega. See paat mahutab maksimaalselt 11 reisijat. Lisaks vaalade vaatamisele külastate Tenerife lõunapoolses lahes asuvat kaunist lahte, milleks võib olla El Puertito de Adeje või Diego Hernandez. Snorgeldamisvarustus, joogid ja suupisted on hinna sees.

Jagatud paadireisid Tenerifel vaalade ja delfiinide vaatamiseks

Allpool on esitatud meie veebisaidil saadaval olevate tegevuste nimekiri ühiste vaala- ja delfiinivaatamise paadireiside kohta.

Paadiretk Los Gigantes’is koos Freebirdiga

catamaran tour in Tenerife with FreebirdPakume teile ainulaadset ja põnevat tegevust. Lisaks vaalavaatlusele Tenerifel saate näha Los Gigantese muljetavaldavaid kaljusid ja nautida ookeani.

Ekskursioon väljub Puerto Colóni sadamast La Gomera saare lähedal asuvatesse vetesse, kus loodame näha delfiine ja vaalasid rõõmsalt ringi kruiisimas. Kõige sagedamini külastavad neid piirkondi pudelidelfiinid ja lootsidelfiinid.

Pärast elamuse nautimist suundume kaljude poole. Teid hämmastab nende suurte ja imposantsete kaljude suursugusus, mis kaitsevad Tenerife rannikut.

Pärast vaatlust ja jalutuskäiku mööda kaljusid suundume Masca lahte, et minna ujuma ja nautida Atlandi ookeani värskendavat vett. Tegevus lõpeb paketti kuuluva maitsva lõunasöögiga ja seejärel pöördume tagasi sadamasse.

Broneerige see tegevus 3 tunniks vaalade vaatlemiseks või 4 ja pooleks tunniks, et oleks rohkem aega lõõgastumiseks, mere nautimiseks ja jahutamiseks.

Vaalade ja delfiinide vaatlemine Tenerifel koos Royal Dolphiniga

royal delfin tenerife los gigantes (59)Meil on see sensatsiooniline paat, et nautida ainulaadset seiklust. Saate näha vaala ja delfiine nagu kunagi varem. See paat on varustatud veealuste akendega, mis võimaldavad teil näha mere tegevust paadi põranda all. Sellel on ka veealused kaamerad, mis salvestavad loomade liikumist paadi lähedal, et neid saaks edastada tekil asuvatel televiisoritel.

Pärast Tenerife hämmastavate mereloomade nägemist möödute Los Gigantese kaljudest. Paljud seal käinud inimesed väljendavad hämmastust ja vaimustust nende tohutu suuruse tõttu. Pärast seda viiakse teid Masca lahte, kus saate värskendavalt ujuda selle maitsvates vetes. Lahes peatumise ajal saate lõõgastuda liival, ujuda ja snorgeldada. Kõik, mida soovite suurejooneliseks puhkuseks, leiate Royal Dolphin katamaraanilt.

Reis lõpeb maitsva lõunasöögiga ja seejärel naasete sadamasse. Pidage meeles, et meil on transport Tenerife erinevatesse kuurortidesse, kirjutage meile, et kontrollida saadavust.

Vaalade vaatlemise ekskursioon katamaraaniga Eden

eden catamaran tour tenerifeMeil on tegevus, millel on just piisavalt aega, et näha Tenerifel vaalasid. See ekskursioon kestab kaks tundi ja viib teid delfiinide ja vaalade poolt kõige sagedamini külastatavatesse piirkondadesse.

Paat väljub Costa Adejes asuvast Puerto Coloni sadamast naabersaarele La Gomera. Ekskursioon keskendub vaalade ja delfiinide vaatlemisele nende loomulikus elupaigas. Ekskursioon sisaldab värskendavat jooki.

Meil on ka 3-tunnine ekskursioon, mis pakub rohkem lõbu. Kui rendite paadi 3 tunniks, saate minna kaldale jahutama ja ujuma. Kaasa arvatud on karastusjoogid, vesi ja õlu.

Paadireis Los Gigantes’ile koos Maxicat’iga

maxicat catamaran tenerifePakume teile seda imelist ekskursiooni, et näha kaljusid ja vaalasid nende loomulikus elupaigas. Paat väljub Puerto Colonist, Costa Adeje’st vaalaliste otsinguil. Pidage meeles, et see on üks parimaid kohti delfiinide ja vaalade vaatlemiseks. Pärast nende märkamist suundub paat kaljude poole.

See laevareis sisaldab lõunasööki ja peatust Masca lahes ujumiseks ja snorgeldamiseks. Pidage meeles, et soovi korral korraldame transfeere erinevatest Tenerife kohtadest, näiteks Los Cristianosest või Puerto de la Cruzist.

Transport

Pakume transporditeenust neile, kes peatuvad Tenerife lõunaosa ja Puerto de la Cruzi tähtsamates turismikeskustes. See sõltub valitud tegevusest ja sellest, kus te Tenerifel peatute.

contact usLisateabe saamiseks vaala- ja delfiinivaatamise kohta Tenerifel kutsume teid üles kirjutama meile meie WhatsAppi, mille kaudu teavitame teid transpordi kättesaadavusest kohas, kus te viibite. Pakume transporti Los Cristianosest, Playa de Las Americas, Puerto de la Cruzist, Los Gigantesist, Costa Adejest, Puerto Santiagost ja teistest kohtadest.

Vaalade vaatamine aastal Tenerife
Mida meie kliendid ütlevad:
Dean Smith
Dean Smith
17. November, 2022.
Definitely recommend to include in your trip when visiting Tenerife. One of the best days we had! Amazing service and nice touch with water and snacks!
Maria Stanko
Maria Stanko
14. November, 2022.
Es war eine grandiose Reise, das Personal war sehr freundlich und zuvorkommend, das Schiff sauber und das Essen lecker. Sehr beeindruckend waren die Wale, Delfine und die wunderschöne Natur Teneriffas.
Gillian Webster
Gillian Webster
2. November, 2022.
I hired the atlanca boat as a surprise for my husbands 40th birthday and it was honestly the best day and lots of fun. Easy to book, when we arrived Patrick did the paperwork and explained everything then Fran gave us all the safety information on how to ride the boat. Everything was provided and additional special touches were much appreciated. They were both great, really friendly and put us at ease. We had 3 hours booked and we got the full time, everything excellent. Highly recommended. Thank you
Shaun Daymond
Shaun Daymond
28. October, 2022.
Very easy to deal with over WhatsApp. Booked 5 months in advance and had no issues with the booking at all. Boat was lovely and friendly skipper 👍🏻
Banana Palm Bay
Banana Palm Bay
4. August, 2022.
Can only recommend it ;)
Juan Antonio RT
Juan Antonio RT
26. July, 2022.
Hemos disfrutado de un paseo en barco por la costa de Adeje divisadlo cetáceos. Muy recomendable. La tripulación muy amable en todo momento pendiente de nosotros.
younes benkahla
younes benkahla
5. July, 2022.
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Guillermo González Meyer
Guillermo González Meyer
14. June, 2022.
Alquilamos una excursión para ver cetáceos y dar un paseo de 3h. En general la experiencia estuvo bien. Toda la gestión de reserva fue fácil y el trato con Bananapalmbay fue un gusto.
Al llegar al barco tuvimos alguna confusión con lo acordado, pero tras comunicarse la empresa del barco con Bananapalmbay se solucionó y pudimos disfrutar del viaje. Además vimos ballenas piloto.
Sinéad Campbell
Sinéad Campbell
30. November, 2022.
recommends
My partner and I rented a boat for 4 hours from Jan Daniel and we had the best day! By far our favourite experience of our whole holiday. We would definitely recommend to anyone looking to rent a boat to do your own exploring along the southern coast of Tenerife. 5* experience!
Birthe Rosen
Birthe Rosen
7. October, 2022.
recommends
Ich habe mit dieser Gesellschaft 2 tolle Touren gemacht. Die Teide Nationalpark Tour mit Masca, war klasse, sowohl Guide als auch Busfahrer waren toll. Viel information und gute Betreuung. Ein unvergesslicher Tag. 🥰 Die 2. Tour war Oberklasse, ich bin mit Shogun zur Wahlbeobachtung rausgefahren und wir haben eine ganze Familie Pilotwale gesehen, diese wunderbaren Wesen sind recht neugierig und kamen auch auf das Boot zu. Ich habe Shogun vorgezogen, weil mir die übervollen Katamarane nicht so gefallen. Gute Wahl. Die ganze Fahrt ist wunderbar, man fährt bis Los Gigantes und in der Bucht gibt es eine köstliche Mahlzeit. Es ist sehr beeindruckend, dort zu ankern. Habe die Fahrt sehr genossen.......ich liebe das Meer sehr.🥰
Younes Benkahla
Younes Benkahla
5. July, 2022.
recommends
Capitaine tres gentil et très compréhensible ne pense pas qu’à l’argent et pense d’abord à la sécurité et surtout à la bonne expérience de la clientèle je recommande !
Didier Afecto
Didier Afecto
22. May, 2022.
recommends
Location d’un bateau en bon état Personnel disponible efficace et aimable C est tout bon !!!!
Steve O'Connell
Steve O'Connell
19. May, 2022.
recommends
What a fantastic day on our own private yacht. We went for the Astondoa 46 and the service was amazing. We saw sea turtles, dolphins and whales. Quick stop by a beach for a snorkel with the fishes and then back to drinking cava! Jan was great with the communication and made everything stress free. 100% would recommend to anyone planning something a little bit special.
Gert Vestergaard
Gert Vestergaard
15. October, 2021.
recommends
Alt var som aftalt, båd, pris og service i top
Iliana Düsseldorf
Iliana Düsseldorf
9. October, 2021.
recommends
Excelente servicio y mucha diversión. Aurora nos llevo a ver ballenas y bañar en el mar. Fue una experiencia espectacular en el Yate 🛥 privado de 15 metros.
Barbara Soetje
Barbara Soetje
18. July, 2020.
recommends
Very kind and professional. I made requests to them at the last moment and they worked hard to resolve them, succeeding perfectly. Thanks again
Mandy Daniela
Mandy Daniela
14. July, 2020.
recommends
Sehr emphehlenswert! Rufen zurück, kümmern sich, sind zuverlässig... Und die Fahrt hat sehr viel Spaß gemacht!
Gilbert Mat
Gilbert Mat
26. November, 2019.
recommends
Sehr zuverlässig und kompetent. Das Buchen auf der Website ist echt einfach und die Tickets wurden uns pünktlich gebracht. Ein echt guter Service!
Saistītie raksti:
Rannad aastal Tenerife