Esimene avaldamine: märts 21, 2024 |

Kus ja millal näha Tenerife päikesetõusu ja päikeseloojangut?

Täna tahame teile rääkida, millised on parimad kohad päikesetõusu ja -loojangu vaatamiseks Tenerifel. Igavese kevade saar pakub päikeseloojanguid, mis näevad välja nagu tõelised kunstiteosed.

Selle teksti kaudu tahame anda teile väikese juhendi selle kohta, millal Tenerifel igal aastaajal päike tõuseb ja loojub. Samuti soovitame teile meie klientide sõnul parimaid kohti, kus Tenerifel päikeseloojangut ja päikesetõusu vaadata.

Rõõmusta päikesetõusu ja -loojanguid Tenerifel

Pimestage oma silmi värvilise taeva ja ainulaadse iluga. Fotograafid armastavad tulla Tenerifele, et teha Tenerife taevast ja maastikust pimestavaid pilte. Teised kasutavad võimalust, et romantiliste Tenerife päikeseloojangute varjus oma kallimale armastust kuulutada.

Meie eesmärk on anda teile aimu, et saaksite oma puhkust paremini planeerida. Nii saate olla täpselt selles kohas ja täpselt sel ajal, kus saate tajuda seda taevalikku vaatemängu, mida Tenerife meile iga päev pakub.

Aeg päikesetõusu ja -loojangu aeg Tenerifel

Päikeseloojang Tenerife Costa Adejes

Tenerife päikest võib näha keskmiselt 12 tundi ja 30 minutit päevas. See tõuseb Tenerifel kirdest ja kagust ning loojub kagust ja loodest.

Jätame teile siia lingi https://salidaypuestadelsol.com/sun/santa_cruz_de_tenerife, et saaksite vaadata Santa Cruz de Tenerife päikesetõusu ja -loojangu aegu erinevatel aastaaegadel. Samuti saate teada, mitu tundi päikest on iga päev. Graafik võimaldab teil analüüsida ilmaparameetrite muutusi päevade jooksul.

Kellaaegade seaded Tenerifel aastal 2024

Tenerifel reguleeritakse kella kaks korda aastas, et päikesevalgust kõige paremini ära kasutada. Muudatused tehakse kevadel ja sügisel. Kui kella seatakse tund aega tagasi, loojub päike tund aega varem, kui aga kella seatakse tund aega ettepoole, loojub päike tund aega hiljem kui tavaliselt.

  • Viisipäeval, 31. märtsil 2024, viiakse kella täpselt ühe tunni võrra ettepoole, kella 1:00-ni
  • Pühapäeval, 27. märtsil 2024, viiakse kella täpselt ühe tunni võrra ettepoole, kella 1:00-ni
  • Pühapäeval, 27. oktoobril 2024, pannakse kell täpselt 1 tunni võrra tagasi, kuni 2:00-ni.

Parimaid kohti Tenerifel päikeseloojangu vaatamiseks

Kus ja millal näha Tenerife päikesetõusu ja päikeseloojangut?

Siin on meie nimekiri parimatest kohtadest, kus saab Tenerifel päikeseloojanguid vaadata:

 1. Playa de Las Vistas. Lisaks veespordi, päikese ja meretuule nautimisele jääge päikeseloojanguni, et nautida kaunist värvide virvendust taevas.
 2. Los Gigantes. Vaadake, kuidas päikesevalgus Los Gigantese kaljude taga kaunites oranži ja roosa toonides tuhmub. Mõnel korral võite nautida kaunist lillat taevast.
 3. Mootorratastuur Tenerifel. Nautige Tenerife suurepäraseid vaateid ja maastikke, kui sõidate mööda radu ja keerulisi marsruute läbi mägede. Kujutage ette, milline tunne on sõita vabas õhus Tenerife lummavate päikeseloojangute all.
 4. Teide tipp. Vaadake päikeseloojangut ja selle varjundeid Tenerife pilvede kohal. Sealt näete ka La Gomera, La Palma ja El Hierro saari kauguses ning Tenerife hiilgust oma jalge all. Ekskursioonid Teide mäele on unustamatu kogemus. Kui jääte ööbima, saate nautida tähistaevast, mis valgustab kogu maastikku. Päikesetõusul saate nautida kaunist ja rahulikku päikesetõusu.
 5. Paadimatkad. Nautige päikeseloojangut merelt vaadatuna, purjetades kaunil purjekal või jahil avamerel. Kasutage sõitu, et mõtiskleda ja hinnata elu väikseid detaile.
 6. Plaza de Santa Cruz de Tenerife. Te ei pea linnast kaugele minema, et imetleda päikeseloojanguid. Kesklinnas asuv väljak on väga eriline koht, kus saab imetleda taeva varjundeid, jagada neid sõpradega või veeta romantiline õhtu oma partneriga.
 7. Playa de Las Américas. Promenaadilt saate vaadata surfareid ja taustal Tenerife suurepäraseid päikeseloojanguid. Elu kingib meile ilusaid hetki ja kaunistab neid kauni maastikuga.
 8. El Puertito de Adeje. on vaikne ja selge piirkond, kust saab rahulikult ja rahulikult päikeseloojangut imetleda. Nautige taevas kombineeruvate värvide tantsu, samal ajal kui lõõgastute meretuule ja ranniku vaateid nautides.
 9. Benijo rand. Tenerife põhjaosas asuv kaunis rand on fotograafide jaoks aardelaegas. Kujude ja värvide mäng kaljude ja taeva vahel loob lummava maastiku, mis on täis maagiat.
 10. Playa Jardín. Jätkame Tenerife põhjaosas, nautige Puerto de la Cruzi imelist randa, kus saate hingata harmooniat ja rahu. Playa Jardín pakub erinevaid tegevusi ja elamusi, samuti kauneid ja värvilisi päikeseloojanguid päikeseloojangul. Playa Jardín pakub erinevaid tegevusi ja elamusi, samuti kauneid ja värvilisi päikeseloojanguid päikeseloojangul.

Meil on olnud rõõm jagada teiega meie soovitusi Tenerifel asuvate päikeseloojangu ja päikesetõusu vaatamise kohtade kohta. Planeeri oma puhkust hoolikalt ja ära jäta nautimata neid väikseid detaile, mida Tenerife pakub.

Seotud artiklid:
Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom