První publikace: 21 března, 2024 |

Kde a kdy vidět východ a západ slunce na Tenerife

Dnes vám chceme říct o nejlepších místech, kde na Tenerife vidět východ a západ slunce. Ostrov věčného jara nabízí západy slunce, které vypadají jako skutečná umělecká díla.

Prostřednictvím tohoto textu vám chceme poskytnout malého průvodce časy, kdy na Tenerife vychází a zapadá slunce v jednotlivých ročních obdobích. Doporučíme vám také nejlepší místa, kde lze podle našich klientů na Tenerife pozorovat západ a východ slunce.

Užijte si východ a západ slunce na Tenerife

Oslňte své oči barevnou oblohou a jedinečnou krásou. Fotografové rádi přijíždějí na Tenerife, aby pořídili oslnivé snímky tenerifské oblohy a krajiny. Jiní zase využívají příležitosti k vyznání lásky své milované osobě, chráněni romantickými západy slunce na Tenerife.

Naším záměrem je poskytnout vám představu, abyste si mohli lépe naplánovat svou dovolenou. Můžete tak být přesně na místě a v přesný čas, kde můžete vnímat nebeskou podívanou, kterou nám Tenerife každý den nabízí.

Čas východu a západu slunce na Tenerife

Západ slunce na Tenerife Costa Adeje

Slunce na Tenerife je vidět v průměru 12 hodin a 30 minut denně. Vychází mezi severovýchodem a jihovýchodem Tenerife a zapadá mezi jihovýchodem a severozápadem.

Zde vám zanecháváme odkaz https://salidaypuestadelsol.com/sun/santa_cruz_de_tenerife, abyste si mohli ověřit časy východu a západu slunce v různých ročních obdobích v Santa Cruz de Tenerife. Můžete také zjistit, kolik hodin slunečního svitu budete mít každý den. Graf vám umožní analyzovat změny parametrů počasí v průběhu jednotlivých dnů.

Nastavení hodin na Tenerife v roce 2024

Hodiny se na Tenerife nastavují dvakrát ročně, aby se co nejlépe využilo sluneční světlo. Změny se provádějí na jaře a na podzim. Když se hodiny nastaví o hodinu zpět, slunce zapadá o hodinu dříve, zatímco když se nastaví o hodinu dopředu, slunce zapadá o hodinu později než obvykle.

  • V neděli 31. března 2024 se hodiny posunou přesně o jednu hodinu dopředu na 1:00 hodin
  • V neděli 27. března 2024 se hodiny posunou přesně o jednu hodinu dopředu na 1:00 hodin
  • V neděli 27. října 2024 se hodiny posunou o přesně 1 hodinu zpět, na 2:00 hodin.

Nejlepší místa na Tenerife, kde můžete pozorovat západ slunce

Kde a kdy vidět východ a západ slunce na Tenerife

Zde je náš seznam nejlepších míst pro pozorování západů slunce na Tenerife:

  .

 1. Playa de Las Vistas. Kromě toho, že si můžete užívat vodních sportů, slunce a mořského vánku, zůstaňte až do západu slunce a vychutnejte si nádhernou přehlídku zářivých barev na obloze.
 2. Los Gigantes. Sledujte, jak sluneční paprsky mizí za útesy Los Gigantes v nádherných odstínech oranžové a růžové. Při některých příležitostech si můžete vychutnat krásnou fialovou oblohu.
 3. Vyjížďka na čtyřkolce po Tenerife. Vychutnejte si nádherné výhledy a krajinu Tenerife při jízdě po stezkách a náročných trasách v horách. Představte si pocit z jízdy pod širým nebem za podmanivých západů tenerifského slunce.
 4. Vrchol Teide. Pozorujte západ slunce a jeho stíny nad mraky Tenerife. V dálce odtud uvidíte také ostrovy La Gomera, La Palma a El Hierro a pod nohama nádheru Tenerife. Výlety na horu Teide jsou nezapomenutelným zážitkem. Pokud zůstanete přes noc, budete si moci vychutnat hvězdnou oblohu, která ozáří celou krajinu. Při východu slunce si vychutnáte nádherný a klidný východ slunce.
 5. Výlety lodí. Vychutnejte si západ slunce viděný z moře, plavbu na krásné plachetnici nebo jachtě na širém moři. Využijte projížďku k zamyšlení a ocenění drobných detailů života.
 6. Plaza de Santa Cruz de Tenerife. Nemusíte být daleko od města, abyste mohli obdivovat západy slunce. Náměstí v centru je výjimečným místem, kde můžete obdivovat odstíny oblohy a sdílet je s přáteli nebo strávit romantický večer s partnerem.
 7. Playa de Las Américas. Z promenády můžete pozorovat surfaře a v pozadí nádherný západ slunce na Tenerife. Život nám dává krásné okamžiky a zdobí je překrásnými scenériemi.
 8. El Puertito de Adeje. je klidná a čistá oblast, odkud můžete v klidu a pohodě obdivovat západ slunce. Vychutnejte si tanec barev, které se na obloze snoubí, zatímco budete relaxovat při mořském vánku a výhledu na pobřeží.
 9. Pláž Benijo. Na severu ostrova Tenerife se nachází nádherná pláž, která je pokladnicí pro fotografy. Hra tvarů a barev mezi skalami a oblohou vytváří okouzlující krajinu plnou magie.
 10. Playa Jardín. Pokračujeme na sever Tenerife, užijte si nádhernou pláž v Puerto de la Cruz, kde na vás dýchne harmonie a klid. Playa Jardín nabízí různé aktivity a zážitky, stejně jako krásné a barevné západy slunce při západu. Playa Jardín nabízí různé aktivity a zážitky, stejně jako krásné a barevné západy slunce při západu.

Bylo nám potěšením podělit se s vámi o naše doporučení míst, kde na Tenerife pozorovat západ a východ slunce. Pečlivě si naplánujte svou dovolenou a nenechte si ujít možnost vychutnat si drobné detaily, které Tenerife nabízí.

Související články:
Contact Bananapalmbay.com on WhatsApp Bottom