Esimene avaldamine: november 13, 2021 |

Vaalade vaatlemine: Tenerife laevareisid

Tenerife on kindlasti koht, kus saab vaadata vaala ja delfiine. Siin on nii palju laevareise, et raske on otsustada, millist neist valida.

Pole muret, võite alati meilt abi küsida. Selles artiklis soovime teile rohkem rääkida vaalavaatlustest. See on alati suurepärane võimalus teie puhkuseks.
Pole vahet, kas olete romantiline paar, lastega pere või sõpruskond, see hämmastav tegevus on õige valik ja siin on peamised eelised:

 

Lõõgastumine

Paadiretk on väga soovitatav teha oma puhkuse alguses. Mugav jaht, lainete heli, soe päike ja kerge ookeanituul viivad kõik teie probleemid ja mured minema.

Pärast seda paadireisi vabanete oma tööst ja stressist ning hakkate puhkusest rõõmu tundma ja nautima oma aega.

 

Vaalad ja delfiinid

See osa paadireisist ei jäta ükskõikseks ei lapsi ega täiskasvanuid. Kohe pärast Puerto Coloni sadamast väljumist võtab paat suuna naabersaarele La Gomera ja teeb seal peatuse.

See Tenerife ja La Gomera vaheline punkt on pudelidelfiinide (mäletate Flipperit?) ja lootsidelfiinide alaline elupaik. Reiside korraldajad garanteerivad, et näete üht neist intelligentsetest ja graatsilistest loomadest mängimas just paadi lähedal.

Pampano Luxusyacht Astondoa 40 Teneriffa Bootscharter

Ujumine ja snorgeldamine

Milline suur rõõm on ühendada päikesevanni võtmine paadi pardal värskendava ujumisega El Puertito (Kilpkonnalaht) puhtas vees.

Muide, siin on teil võimalus kohtuda veel ühe Tenerife elanikuga – kilpkonnadega.

 

Los Gigantese kaljud

Kui sulle meeldib meri ja uskumatud loodusmaastikud, vali 5-tunnine paadireis Los Gigantese kaljule. Lisaks eespool mainitud elamustele saate veel ühe unustamatu elamuse – suurejoonelise vaate Los Gigantese kaljudele.

Ükski sõna ei suuda väljendada seda, mida inimene tunneb neid hiiglaslikke, 500 kuni 800 m kõrgusi kaljusid vaadates, mis tõusevad otse merest.

 

Kokkuvõte

Nii et nüüd näete, miks vaalavaatlus on Tenerifel kohustuslik tegevus. Aga kui teil on veel kahtlusi, siis on meil veel üks argument: Tenerifel on suur valik laevu, alates suurtest kuni vähendatud reisijate arvuga jahtideni.

Ka reisi kestus võib olla erinev, 3 kuni 5 tundi. Külastage lihtsalt meie poodi ja valige endale sobiv variant.

Siit leiad erinevaid paadireise Tenerifel, mis tegelevad vaalade vaatlusega!

Jäta meile kommentaar, et teada oma arvamust. Ja ärge unustage jagada Facebookis ja Twitteris, kui teile meeldib see artikkel!

Seotud artiklid:

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0