Esimene avaldamine: märts 30, 2024 |

Puerto Rico rand Gran Canarial

Naudi Gran Canaria suurepärast linnaranda Puerto Ricos. Selle teksti kaudu anname täielikku teavet selle ranna kohta, millest on saanud üks saare tähtsamaid.

Lokatsioon

Playa Puerto Rico asub Gran Canaria edelaosas Mogáni vallas. See asub kaljude jalamil, otse Playa de Amadores’i ja Anfi del Mar’i kõrval. Kuna see asub turismikompleksis, on seda ümbritsevad erinevad turismirajatised, kus on kõik teenused reisijatele ja turistidele.

Playa Puerto Rico iseloomulikud omadused

Tegemist on fantastilise kunstliku rannaga, mis ehitati 1960. aastatel piirkonna turismi edendamiseks. Tänapäeval on see üks Gran Canaria kõige säravamaid ja päikesepaistelisemaid randu. See asub saare parimas piirkonnas, kus on kõige rohkem päikesepaistelisi tunde aastas ja parim kliima Euroopas.

See pakub veetlevat kuldset liiva ja kristallselget türkiissinist vett. See sobib ideaalselt päevitamiseks, liival lebotamiseks ja ujumiseks.

See on poolkuu kujuline ning ulatub 280 meetrit pikalt ja 100 meetrit laialt oma kõige laiemas kohas. Seda kaitsevad kaks lainemurdjat, mis tagavad rahuliku vee ujumiseks. Rannas on ka madal vesi, mistõttu on see ideaalne rand laste ja kogu perega koos käimiseks. See on ka parim rand sõpruskondadele ja kõigile neile, kes soovivad nautida Gran Canaria merd.

Teenused

Kuigi sellel rannal ei ole sinise lipu tunnustust, on seal kristallselge ja rahulik vesi, mis sobib ideaalselt ujumiseks. See pakub ka suurepäraseid rannateenuseid, nagu näiteks:

  • Riietavad lamamistoolid ja päikesevarjud
  • Rannabaarid
  • Wc-d
  • Dushid
  • Jalavannid
  • Puuetega inimestele kohandatud
  • Maksuline parkimine

Paseo Maritimo

Playa de Puerto Rico asub kauni, kohalike puudega ääristatud promenaadi ääres, kus on mõnus atmosfäär jalutamiseks ja mere imetlemiseks. Kui ilm lubab, saate imetleda ka Tenerife saarel asuva Teide mäe imposantset tippu. Lähedal on suur osturajoon, kus on mitmesuguseid poode ja restorane, mis pakuvad parimaid kanaari maitseid.

Jahisadamast saate alustada katamaraaniga reisi mööda Gran Canaria rannikut. Samuti saate broneerida paadireise, et näha vaalu ja delfiine nende loomulikus elupaigas. Selles turismikeskuses on suur valik hotelle. Leiad erinevaid hotelle ja kortereid, kus on olemas kõik vajalik. Tuletame teile meelde, et teeksite oma broneeringud ette, eriti kõrghooajal, mil kohad müüakse kiiresti välja.

Puerto Rico ranna külastamise ajal kasutage võimalust jalutada mööda selle pikka kaubateed, kus on kümneid poode ja restorane. Külastage ka teisi lähedalasuvaid looduslikke vaatamisväärsusi, nagu Maspalomase luited ja Amadores’i rand. Ärge jätke kasutamata võimalust külastada Arguineguíni kaluriküla, kus saate maitsta Gran Canaria lõunaranniku mereannidehõrgutisi.

Rannad aastal Puerto Rico