Pirmasis leidimas: 27 kovo, 2024 |

Puerto Rico paplūdimys Gran Kanarijoje

Mėgaukitės puikiu miesto paplūdimiu Puerto Rike Gran Kanarijoje. Šiame tekste pateikiame išsamią informaciją apie šį paplūdimį, tapusį vienu svarbiausių saloje.

Lokalizacija

Playa Puerto Rico yra Gran Kanarijos pietvakariuose, Mogano savivaldybėje. Jis įsikūręs uolų papėdėje, visai šalia Playa de Amadores ir Anfi del Mar. Būdama turistiniame komplekse, ji yra apsupta įvairių turizmo objektų, kuriuose teikiamos visos paslaugos keliautojams ir turistams.

Playa Puerto Rico ypatybės

Tai fantastiškas dirbtinis paplūdimys, pastatytas 1960 m. siekiant skatinti turizmą regione. Šiandien tai vienas labiausiai spindinčių ir saulėtų Gran Kanarijos paplūdimių. Jis yra geriausioje salos vietovėje, kurioje per metus būna daugiausiai valandų saulėtų dienų, o klimatas – geriausias Europoje.

Jame galima mėgautis nuostabiu auksiniu smėliu ir krištolo skaidrumo turkio spalvos vandeniu. Čia puikiai tinka degintis, gulėti ant smėlio ir maudytis.

Jis yra pusmėnulio formos, jo ilgis siekia 280 m, o plotis plačiausioje vietoje – 100 m. Jį saugo du molus, kurie užtikrina ramų vandenį maudynėms. Be to, pakrantėje yra seklumos, todėl tai puikus paplūdimys, į kurį galima eiti su vaikais ir visa šeima. Be to, šį paplūdimį renkasi draugų grupės ir visi, norintys pasimėgauti Gran Kanarijos jūra.

Paslaugos

Nors šis paplūdimys neturi Mėlynosios vėliavos ženklo, jo vanduo yra krištolo skaidrumo ir ramybės, puikiai tinkantis maudynėms. Čia taip pat teikiamos puikios paplūdimio paslaugos, pvz:

  • Šezlongų ir skėčių nuoma
  • Pliažo barai
  • Tualetai
  • Prausyklos
  • Kojų vonios
  • Priteista neįgaliesiems
  • Mokama automobilių stovėjimo aikštelė

Promenada

Playa de Puerto Rico yra šalia gražios promenados, apsodintos vietiniais medžiais, kurioje vyrauja maloni atmosfera, skirta pasivaikščioti ir grožėtis jūra. Esant tinkamam orui, čia taip pat galima pasigrožėti įspūdinga Tenerifės salos Teidės kalno viršūne. Netoliese yra didelis prekybos rajonas su įvairiomis parduotuvėmis ir restoranais, siūlančiais geriausius Kanarų salų skonius.

Iš prieplaukos galite leistis į kelionę katamaranu palei Gran Kanarijos pakrantę. Taip pat galite užsisakyti ekskursijas laivu, kad pamatytumėte banginius ir delfinus jų natūralioje aplinkoje. Šiame turizmo centre yra daugybė viešbučių. Čia rasite įvairių viešbučių ir butų, kuriuose yra viskas, ko jums reikia. Primename, kad vietas rezervuotumėte iš anksto, ypač sezono metu, kai vietos greitai išperkamos.

Lankydamiesi Puerto Riko paplūdimyje, pasinaudokite galimybe pasivaikščioti ilga jo prekybos alėja su dešimtimis parduotuvių ir restoranų. Taip pat turėtumėte aplankyti kitus netoliese esančius gamtos objektus, pavyzdžiui, Maspalomas kopas ir Amadores paplūdimį. Nepraleiskite progos apsilankyti Arguineguín žvejų kaimelyje, kur galėsite paragauti Gran Kanarijos pietinės pakrantės jūros gėrybių skanėstų.

Playas en Puerto Rico