Pirmasis leidimas: 14 rugsėjo, 2022 |

Natūralūs baseinai Agaetėje

Natūralūs Agaetės baseinai – tai trys vulkaninės kilmės uolų baseinai, kuriuose galite atsigaivinti ir smagiai praleisti laiką su šeima. Kviečiame susipažinti su šiuo gamtos stebuklu, sulaukiančiu šimtų turistų, įsimylėjusių jo žavesį ir ramybę.

Jie dar vadinami Las Salinas de Agaete. Jie siūlo kitokią aplinką nei tipiški Gran Kanarijos paplūdimiai. Čia nerasite kopų, smulkaus smėlio ar į krantą besiritančių bangų.

Šiame įraše sužinokite, kas yra natūralūs Agaetės baseinai, kodėl jie tokie populiarūs ir kaip į juos patekti.

Piscinas Naturales en Agaete -.min

Ką veikti Agaetės natūraliuose baseinuose

Las Salinas de Agaete rasite tris įspūdingus vulkaninės kilmės uolienų baseinus, puikiai tinkančius atsipalaiduoti ir pasimėgauti jūra. Jie tarpusavyje ir su jūra sujungti požeminiais kanalais.

Kadangi jie apsaugoti nuo bangų, juose galima ramiai mėgautis jūra. Dėl šių sąlygų jie idealiai tinka šeimoms. Vaikai gali ramiai maudytis be bangų keliamo pavojaus. Į baseinus įlipti ir išlipti iš jų padeda laipteliai, todėl į juos lengviau patekti visiems šeimos nariams.

Natūraliuose Agaetės baseinuose galite degintis, atsigaivinti krištolo skaidrumo vandenyje ir nardyti, kad atrastumėte po paviršiumi slypinčias grožybes. Pakilus potvyniui, į baseinus įplaukia bangos ir žuvys. Kai potvynis atslūgsta, žuvys įstringa ir sukuria įdomią povandeninę aplinką, kurioje galima nardyti ir tyrinėti.

Pasigrožėkite atšiauriais pakrantės vaizdais. Leiskitės viliojami uolų ir skardžių, saugančių gražų ir derlingą Agaetės slėnį. Nepamirškite aplankyti El Roque Partido, arba Dedo de Dios, vulkaninės kilmės uolos, kurios forma primena į dangų nukreiptą pirštą.

Puerto de Agaete.min

Paslaugos

Agaetės druskų lygumose rasite šias paslaugas:

  • Vonios
  • Valgykla
  • Gelbėtojas vasarą
  • Automobilių stovėjimo aikštelė

Čia taip pat yra soliariumas, kuriame galite ramiai degintis ir nesipildyti smėliu.

Vieta

Šie natūralūs baseinai yra Agaetėje, Gran Kanarijos šiaurės vakaruose, ir yra geriausiai žinomi saloje. Jų pavadinimas kilo iš to, kad anksčiau jie atliko druskynuose esančių telkinių funkciją. Senovėje čia žmonės eidavo ieškoti jūros druskos, kuri vėliau buvo paversta šiais nuostabiais baseinais, kuriais galime mėgautis šiandien.

Agaete

Pueblo de Agaete.min

Agaetė – tai žvejybines tradicijas turintis miestelis, kuriame gausu keptos žuvies, sūrios žuvies ir jūreiviškos aistros. Čia rasite įvairių kultūrinių ir laisvalaikio praleidimo galimybių. Šiame miestelyje gimė didžiųjų poetų, kurie įkvėpimo semiasi iš slėnio grožio, jūros aromato ir žvejiškos atmosferos.

Palei promenadą rasite parduotuvių, amatininkų dirbinių prekybos vietų ir dešimtis restoranų, kuriuose bet kuriuo paros metu patiekiama šviežia žuvis. Palepinkite savo gomurį ir pasiruoškite ragauti įvairiai paruoštos žuvies. Negalėsite išsirinkti tarp sultinių, kepsnių ar tradicinių keptų žuvies patiekalų.

Kaip nuvykti į Agaetės baseinus

Jei norite aplankyti natūralius Agaetės baseinus, galite ten nuvykti automobiliu iš Las Palmaso, esančio vos už 30 minučių kelio. Taip pat galite nuvykti pėsčiomis iš Puerto de las Nieves miesto Paseo de los Poetas. Jei esate Tenerifėje ir norite persikelti iš vienos salos į kitą, kelionė keltu trunka kiek daugiau nei valandą. Tai idealus variantas lankytojams, norintiems pažinti Kanarų salas nepraleidžiant jokių lankytinų vietų. Rekomenduojame kruopščiai suplanuoti atostogas, kad galėtumėte pažinti visus Kanarų salyno žavesius.

Playas en Gran Kanarija
Susiję straipsniai: