Pirmasis leidimas: 27 kovo, 2024 |

Atraskite nuostabų Amadores paplūdimį Gran Kanarijoje.

Playa de Amadores yra fantastiškas dirbtinis paplūdimys Gran Kanarijoje. Daugeliui keliautojų tai puikus paplūdimys poilsiui, į kurį galima nuvykti rasti ramybę ir atsinaujinti. Mėgaukitės nuostabiu auksiniu smėliu ir ramiu turkio spalvos vandeniu.

Galimybė

Playa de Amadores yra Gran Kanarijos pietvakariuose, Mogano savivaldybėje, vos už 48 km nuo oro uosto. Į jį taip pat galite nuvykti iš Puerto Riko paplūdimio 1 km ilgio promenada. Paplūdimį su likusia salos dalimi jungia 01, 33, 39 ir 91 autobusų maršrutai.

Pagrindinės savybės

Jis yra pusmėnulio formos ir driekiasi 800 metrų vešlia pakrante. Įlanką saugo du molai, užtikrinantys vandens ramybę. Kadangi čia yra mažo bangavimo zona, ji puikiai tinka maudytis ir nardyti.

Anksčiau teritorija buvo apaugusi akmenimis, tačiau po pasiaukojamo darbo krantas buvo išvalytas, paliekant gražią auksinio smėlio pakrantę. Šiandien tai rojaus paplūdimys, puikiai tinkantis maudynėms ir poilsiui. Nuo paplūdimio matyti įvairūs pramoginiai ir žvejų laivai, prisišvartavę prie Mogano pakrantės.

Šeimos paplūdimys

Playa de Amadores paplūdimyje neleidžiama žaisti su kamuoliu ir garsiai klausytis muzikos, kad paplūdimys išliktų ramus ir visi galėtų juo mėgautis. Taip pat šioje vietovėje nėra daug naktinio gyvenimo, todėl ji puikiai tinka šeimos atostogoms ramioje aplinkoje. Norintieji pasilinksminti klubuose ar vakarėliuose gali vykti į Playa Puerto Rico, kur naktinis gyvenimas audringesnis.

Dėl ramaus ir negilaus vandens Playa de Amadores tinka vaikams, kurie gali saugiai maudytis. Mažieji mėgsta žaisti smėlyje, statyti smėlio pilis ir laisvai bėgioti, kol tėvai deginasi ir ilsisi.

Šis paplūdimys taip pat yra mėgstamas porų, kurios dažnai matomos ramiai vaikštinėjančios pakrante. Jie mėgaujasi saulėlydžiu su spalvingu dangumi ir gaivia jūros energija. Jei leidžia oro sąlygos, kaimyninėje Tenerifės saloje fone galima pamatyti Teidę, todėl saulėlydis tampa dar romantiškesnis.

Paslaugos

Paplūdimys apdovanotas Mėlynosios vėliavos ženklu, kuris garantuoja sanitarinę vandens kokybę, saugumą ir puikias paplūdimio paslaugas. Amadores paplūdimyje rasite:

   • Tualetai
   • Suolelių ir skėčių nuoma
   • Gelbėtojai
   • Rampos neįgaliųjų vežimėliams įvažiuoti, amfibijos kėdės ir plūdurai, palengvinantys maudymąsi žmonėms su judėjimo negalia

Lygiagrečiai paplūdimiui esančioje gatvėje yra daug automobilių stovėjimo vietų. Taip pat galėsite patekti į mokamą automobilių stovėjimo aikštelę su rezervuotomis automobilių stovėjimo vietomis žmonėms su negalia.

Taip pat paplūdimyje galėsite mėgautis vaikų žaidimų aikštele mažiesiems, mini golfo aikštele, paplūdimio klubu, kuriame rengiami vakarėliai ir masažo zonos. Jei norite pasportuoti, netoliese esančiose parduotuvėse galite išsinuomoti Playa de Amadores vandens sporto įrangą.

Netoli paplūdimio yra garsusis Amadores Fun Park, puikus vandens parkas su įvairiais atrakcionais visai šeimai. Parke yra gelbėtojai, kurie rūpinasi besimaudančiųjų saugumu, o jaunesniems nei 4 metų amžiaus vaikams maudytis draudžiama.

Apgyvendinimas Playa de Amadores paplūdimyje

Už Playa de Amadores rasite ilgą eilę restoranų ir barų, kuriuose siūlomas geras maistas ir gaivieji gėrimai. Netoli paplūdimio rasite nedaug viešbučių, tačiau su puikiomis paslaugomis ir gražiais vaizdais į vandenyną. Taip pat rasite prekybos centrą su vaizdu į jūrą, kuriame galėsite nusipirkti, ko reikia, ir pasimėgauti geru maistu.

Playas en Puerto Rico