Pirmasis leidimas: 14 rugsėjo, 2022 | Paskutinį kartą atnaujinta: 16 rugsėjo, 2022 | Autorius: Jan Daniel

Playa de Montaña de Arena Paplūdimys

Playa de Montaña de Arena yra nepaliestos gamtos ir mažai žinomas paplūdimys. Jis yra Gran Kanarijos pietuose ir, nepaisant to, kad yra šioje salos pusėje, sulaukia nedaug turistų. Dauguma jo lankytojų yra vietiniai gyventojai, kurie čia atvyksta kiekvieną savaitgalį.

Tai laukinis ir nedidelis paplūdimys, kuriame vyrauja rami atmosfera. Jis pasižymi tamsiu smėliu, vidutinio stiprumo vėju ir ramiu vandeniu. Jis puikiai tinka tiems, kurie nori praleisti dieną paplūdimyje atokiau nuo minios žmonių. Kviečiame čia apsilankyti, kad atsipalaiduotumėte ir pabendrautumėte su gamta be miesto šurmulio ir nemalonių žvilgsnių.

Nudistų paplūdimys

Dėl minėtų savybių šiame paplūdimyje yra puikios sąlygos nudistams. Apsilankykite Smėlio kalno paplūdimyje ir deginkitės kiekviename odos centimetre. Palikite maudymosi kostiumėlį namie ir visa savo esybe atsiduokite gamtai.

Pasiimkite savo šunis ir maudykitės paplūdimyje

Šiame paplūdimyje galite ne tik praktikuoti nudizmą, bet ir atsivesti savo šunis, kad jie taip pat kaip ir jūs mėgautųsi paplūdimiu.

Stovyklavimas

Vienas patraukliausių šio paplūdimio aspektų yra tai, kad jame galima stovyklauti ir praleisti naktį po ryškiu Gran Kanarijos mėnuliu. Stovyklavietės dažniau įrengiamos vasaros mėnesiais. Tik vasaros mėnesiais šis paplūdimys nustoja būti tylus ir ramus ir tampa palapinių ir minios šurmulio pilna vieta. Tačiau kitu metu ar kitomis savaitės dienomis paplūdimys išlieka nuošalus ir yra malonus atokvėpis nuo miesto.

Jei nuspręsite stovyklauti šioje vietovėje, palapinę pasistatykite labai arti kalno, kad atoslūgio metu jos nepatektų į vandenį.

-Playa de Montaña Arena.min

Paslaugos

Smėlio kalno paplūdimyje nėra tokių paslaugų ir patogumų, kokių ieškote miesto paplūdimyje. Čia nėra miesto patogumų, paplūdimio barų ir skėčių nuo saulės. Čia yra tik kalnai, įkaitęs smėlis ir nuostabi jūra. Nerasite ir tualetų ar restoranų, todėl maistą ir gėrimus pasiimkite patys.

Jei nenorite atsisakyti patogumų, prie kurių esate įpratę, rekomenduojame apsilankyti Playa del Inglés, San Agustín arba Maspalomas paplūdimyje. Tuo tarpu Playa de Montaña de Arena paplūdimys laukia jūsų, kad pasiūlytų kitokio pobūdžio poilsį visiškame sąlytyje su gamta.

Vaikai

Šis paplūdimys nerekomenduojamas vaikams. Norint patekti į paplūdimį, reikia įveikti keletą sudėtingų kliūčių. Be to, šiame paplūdimyje gali būti šunų, todėl vaikams nerekomenduojama čia žaisti.

Kaip ten patekti

Į Montaña de Arena paplūdimį keliaukite pakrantės keliu nuo Pasito Blanco link El Pajar. Pasukite į purviną kelią, vedantį link Las Carpinteras paplūdimio. Siūlome pasistatyti automobilį netoli kelio, kad išvengtumėte nelygaus reljefo duobių.

Palikę automobilį, eikite palei pakrantę ir pasieksite Las Carpinteras paplūdimį. Pasukite į kairę ir apie 10 minučių eikite uolomis, kad rastumėte Montaña de Arena paplūdimį. Rekomenduojame avėti patogią avalynę ir neštis nedidelį svorį, kad būtų lengviau įveikti sudėtingas vietoves.

Kitas būdas patekti į Playa de Montaña de Arena yra išsinuomoti baidarę ir nuplaukti iki paplūdimio. Tai vienas smagiausių užsiėmimų paplūdimyje ir yra labai populiarus tarp lankytojų. Pasirinkę šį užsiėmimą, susipažinsite su kitomis nepaliestomis įlankomis, pasižyminčiomis tokiu pat grožiu ir žavesiu.

Kviečiame apsilankyti Playa de montaña de arena atostogų Gran Kanarijoje metu. Atvykite ir pasimėgaukite jos krištolo skaidrumo vandeniu ir laukiniu stiliumi. Atsijunkite nuo pasaulio ir atsiduokite jūros ramybei. Tai gamtos dovana ieškantiems nuošalumo ir laukinės gamtos. Čia galite daryti, ką tik norite, vienintelis dalykas, kurio prašome, tai nemėtyti šiukšlių ir palikti paplūdimį tokį, kokį radote. Netrukdykite aplinkai rinkdami akmenis ar juos perkeldami. Turime rūpintis viskuo, ką paplūdimys gali pasiūlyti, kad galėtume juo mėgautis kada panorėję.

Paplūdimiai Puerto Rico

Chasing the Sun, Embracing the Sea, Capturing the Joy…

0