Pirmizrāde: 14 septembris, 2022 | Pēdējoreiz atjaunots: 16 septembris, 2022 | Autors: Jan Daniel

Playa de Montaña de Arena Pludmale

Playa de Montaña de Arena ir neskarta un maz zināma pludmale. Tā atrodas Grankanārijas dienvidos, un, neraugoties uz to, ka atrodas šajā salas pusē, to apmeklē tikai daži tūristi. Lielākā daļa tās apmeklētāju ir vietējie iedzīvotāji, kas šeit ierodas katru nedēļas nogali.

Tā ir mežonīga un neliela pludmale ar klusu atmosfēru. Tai raksturīgas tumšas smiltis, mērens vējš un mierīgs ūdens. Tā ir ideāli piemērota tiem, kas vēlas pavadīt dienu pludmalē prom no cilvēku pūļiem. Aicinām jūs to apmeklēt, lai atpūstos un kontaktētos ar dabu bez pilsētas burzmas un nepatīkamiem skatieniem.

Nūdistu pludmale

Pateicoties iepriekš minētajām īpašībām, šī pludmale piedāvā ideālus apstākļus nūdismam. Apmeklējiet Smilšu kalna pludmali, lai sauļotos ar katru ādas centimetru. Atstājiet peldkostīmu mājās un nododieties dabai ar visu savu būtību.

Ņemiet līdzi savus suņus peldēties pludmalē

Šajā pludmalē varat ne tikai nodarboties ar nūdismu, bet arī ņemt līdzi savus suņus, lai tie baudītu pludmali tikpat priecīgi kā jūs.

Kempings

Viens no šīs pludmales pievilcīgākajiem aspektiem ir tas, ka tā piedāvā iespēju kempingot un pavadīt nakti zem Grankanārijas spožā mēness. Vasaras mēnešos kempingi ir biežāk sastopami. Tikai vasaras mēnešos šī pludmale pārstāj būt klusa un mierīga un kļūst par vietu, kas pilna ar teltīm un cilvēku pūļu burzmu. Tomēr citos gadalaikos vai nedēļas dienās pludmale joprojām ir nomaļa un patīkams patvērums no pilsētas.

Ja izvēlaties šajā vietā nometņot, novietojiet telti pavisam tuvu kalnam, lai plūdmaiņu laikā nenonāktu ūdenī.

-Playa de Montaña Arena.min

Pakalpojumi

Smilšu kalna pludmalē nav tādu pakalpojumu un ērtību, kādas jūs meklējat pilsētas pludmalē. Šeit nav ne pilsētas labierīcību, ne pludmales bāru, ne saulessargu, kas pasargātu jūs no saules. Šeit ir tikai kalni, karstas smiltis un brīnišķīga jūra. Šeit nav ne tualešu, ne restorānu, tāpēc ņemiet līdzi savu ēdienu un dzērienus.

Ja nevēlaties atteikties no ērtībām, pie kurām esat pieraduši, iesakām apmeklēt Playa del Inglés, San Agustín vai Maspalomas pludmali. Tikmēr Playa de Montaña de Arena pludmale gaida jūs, lai piedāvātu cita veida atpūtu pilnīgā kontaktā ar dabu.

Bērniem

Šī pludmale nav ieteicama bērniem. Lai piekļūtu pludmalei, ir jāpārvar daži sarežģīti šķēršļi. Šajā pludmalē var atrasties arī suņi, tāpēc bērniem šajā teritorijā nav ieteicams spēlēties.

Kā tur nokļūt

Lai nokļūtu Montaña de Arena pludmalē, brauciet pa piekrastes ceļu no Pasito Blanco virzienā uz El Pajar. Nogriezieties uz zemes ceļa, kas ved uz Las Carpinteras pludmali. Mēs iesakām novietot automašīnu netālu no ceļa, lai izvairītos no bedrēm nelīdzenā apvidū.

Atstājot automašīnu, ejiet gar krastu, un jūs nonāksiet Las Carpinteras pludmalē. Nogriezieties pa kreisi un aptuveni 10 minūšu pastaigā pa klintīm atrodiet Montaña de Arena pludmali. Mēs iesakām valkāt ērtus apavus un ņemt līdzi nelielu svaru, lai būtu vieglāk pārvarēt sarežģītos apvidus.

Vēl viens veids, kā nokļūt uz Playa de Montaña de Arena, ir iznomāt kajaku, ar kuru airēt līdz pludmalei. Tā ir viena no jautrākajām aktivitātēm, ko var veikt pludmalē, un ir ļoti populāra apmeklētāju vidū. Izvēloties šo aktivitāti, jūs iepazīsiet arī citus neskartus līčus ar tādu pašu skaistumu un šarmu.

Aicinām jūs apmeklēt Playa de montaña de arena jūsu brīvdienu laikā Grankanārijā. Nāciet un izbaudiet tās kristāldzidros ūdeņus un mežonīgo stilu. Atslēdzieties no pasaules un nododieties jūras rāmumam. Šī ir dabas dāvana tiem, kas meklē vientulību un mežonību. Šeit jūs varat darīt, ko vēlaties, vienīgais, ko mēs lūdzam, ir nemētāt atkritumus un atstāt pludmali tādu, kādu to atradāt. Netraucējiet apkārtējai videi, vācot akmeņus vai pārvietojot tos. Mums ir jārūpējas par visu, ko pludmale piedāvā, lai mēs varētu to baudīt, kad vien vēlamies.

Pludmales Puerto Rico