Pirmizrāde: 14 septembris, 2022 | Pēdējoreiz atjaunots: 16 septembris, 2022 | Autors: Jan Daniel

Playa del Inglés Pludmale

Playa del Inglés ir viena no labākajām pludmalēm Eiropā un viena no skaistākajām un dzīvīgākajām Grankanārijas pludmalēm. Mūsdienās tā ir saulains patvērums miljoniem tūristu, kas meklē siltumu un jautrību.

Playa del Inglés ir lielisks klimats. Lielāko gada daļu temperatūra tur saglabājas no 18ºC līdz 22ºC. Šajā rakstā uzziniet visu, ko Playa del Inglés var piedāvāt.

Nosaukuma Playa del Inglés izcelsme

Pagājušā gadsimta 60. gados ap šo vietu sāka būvēt viesnīcas un rezidences, kas bija domātas kā brīvdienu mājas angļiem. Mūsdienās ārvalstu tūristi šeit atgriežas atkal un atkal. Daudzi iegādājas īpašumus, lai atgrieztos, kad vien vēlas. Tādējādi tika īstenota misija kļūt par angļu, īru un citu eiropiešu otrajām mājām.

Atrašanās vieta

Tas atrodas Grankanārijas dienvidos, konkrēti San Bartolome de Tirajana pašvaldībā. Tā ir pilsētas pludmale ar zeltainām smiltīm un mierīgiem ūdeņiem, kas stiepjas 3 km garumā.

Tā atrodas starp Maspalomas un San Agustín pludmali. Tā atrodas arī blakus slavenajām Maspalomas kāpām, kas ir tūrisma ziņā ļoti vērtīgs dabas rezervāts.

Pakalpojumi

Playa del Inglés ir piešķirts Zilais karogs, kas nozīmē, ka tā piedāvā lieliskus peldēšanās apstākļus un kvalitatīvus pakalpojumus, piemēram:

  • glābēji
  • Dušas
  • ģērbtuves
  • sauļošanās krēsli
  • autostāvvieta
  • Autobusu pietura

Papildus tās skaistumam un lieliskajiem pakalpojumiem tā ir ideāla pludmale atpūtai ar bērniem. Tā ir plaša, un tajā ir drošas zonas, kurās ikviens var atpūsties.

Playa del Inglés (2).min

Ūdens aktivitātes

Playa del Inglés pulcējas jaunieši un adrenalīna cienītāji, lai izbaudītu lieliskas brīvdabas aktivitātes. Pateicoties spilgtajiem saules stariem, kas izgaismo pludmali lielāko gada daļu, jūs varēsiet nodarboties ar sev interesējošiem ūdens sporta veidiem.

Šeit jūs varat sērfot uz viļņiem, snorkelēt, skriet pa pludmali un nodarboties ar kapueiru. Iznomājiet e-skūterus, ūdens motociklus, kaitborda, vindsērfinga, kaitborda un bodiborda dēļus. Pieejama arī paraplānošana, pludmales volejbols un pludmales futbols.

Windsurf Watersport in Fuerteventura.min

Nūdistu pludmale

Nūdisti šeit atradīs drošu patvērumu, kur baudīt sauli un jūru, nenosedzot ne centimetru ādas. Nudistu zona ir nošķirta. Šajā zonā varat sauļoties vientulīgākā un brīvākā atmosfērā. Nudisma iespējas dēļ Playa del Inglés ir iecienīta LGTB iedzīvotāju pludmale.

Piejūras promenāde

Netālu atrodas daudz veikalu ar visu nepieciešamo pludmales atpūtai. Apmeklētājus gaida arī dažādi īru krogi, diskotēkas un bāri.

Izbaudiet gardas maltītes reģiona restorānos. Apmeklējiet iepirkšanās centrus un neaizmirstiet iegādāties suvenīrus, lai paņemtu mājās taustāmas atmiņas par viesošanos salā.

Viesnīcu piedāvājums Playa del Inglés apkārtnē ir ļoti plašs. Jūs atradīsiet “viss iekļauts” viesnīcas, dzīvokļus un rezidences ar lieliskiem pakalpojumiem.

Starp Playa del Inglés un Maspalomas atrodas atrakciju parks Holiday World Maspalomas. Lielisks parks, kur izklaidēties kopā ar ģimeni un draugiem. Netālu atrodas arī divi sensacionāli atrakciju parki visiem vecumiem – Sioux City un Aqualand Maspalomas.

Atpūtas laikā Grankanārijā izbaudiet Playa del Inglés. Apskatiet kāpas, nūdistu zonu un ūdens aktivitāšu piedāvājumu. Nogaršojiet reģiona gardos ēdienus un izbaudiet neaizmirstamas brīvdienas. Atgādinām, ka, ja vēlaties atpūsties šajā salas daļā, ievērojiet piesardzības pasākumus, jo tā ir ļoti dzīvīga teritorija. Lai atrastu vietas vēlamajā datumā, rezervācijas jāveic iepriekš.

Pludmales Puerto Rico