Playa del Inglés Paplūdimys

Playa del Inglés Paplūdimys

Playa del Inglés yra vienas geriausių paplūdimių Europoje ir vienas gražiausių bei judriausių Gran Kanarijoje. Šiuo metu tai saulėtas prieglobstis milijonams turistų, ieškančių šilumos ir linksmybių.

Playa del Inglés klimatas yra nuostabus. Didžiąją metų dalį čia vyrauja 18-22ºC temperatūra. Šiame įraše sužinokite viską, ką gali pasiūlyti Playa del Inglés.

Pavadinimo Playa del Inglés kilmė

XX a. septintajame dešimtmetyje aplink ją pradėti statyti viešbučiai ir rezidencijos, kuriuose ketinta įrengti poilsio namus anglams. Šiandien užsienio turistai čia sugrįžta vėl ir vėl. Daugelis jų perka nekilnojamąjį turtą, kad galėtų sugrįžti kada panorėję. Taigi misija būti antraisiais anglų, airių ir kitų europiečių namais buvo įvykdyta.

Vieta

Įsikūręs Gran Kanarijos pietuose, konkrečiai San Bartolomé de Tirajana savivaldybėje. Tai miesto paplūdimys su auksiniu smėliu ir ramiu vandeniu, besitęsiantis 3 km.

Jis yra tarp Maspalomaso ir San Agustino paplūdimių. Jis taip pat yra šalia garsiųjų Maspalomaso kopų, turistams labai vertingo gamtos draustinio.

Paslaugos

Playa del Inglés suteiktas Mėlynosios vėliavos ženklas, kuris reiškia, kad čia sudarytos puikios sąlygos maudytis ir teikiamos kokybiškos paslaugos, pvz:

  • gelbėtojai
  • dušai
  • persirengimo kambariai
  • Soliariumai
  • automobilių stovėjimo aikštelė
  • Autobusų stotelė

Šis paplūdimys ne tik gražus ir puikiai aptarnaujamas, bet ir puikiai tinka atostogoms su vaikais. Jis platus ir jame yra saugių vietų, kuriomis gali mėgautis visi.

Playa del Inglés (2).min

Vandens pramogos

Jaunimas ir adrenalino mėgėjai renkasi Playa del Inglés, kad galėtų mėgautis nuostabia veikla lauke. Dėl ryškios saulės, kuri paplūdimį apšviečia didžiąją metų dalį, galėsite užsiimti jus dominančiu vandens sportu.

Čia galėsite plaukioti banglentėmis, nardyti, bėgioti paplūdimiu ir praktikuoti Capoeira. Išsinuomokite el. paspirtukus, vandens motociklus, jėgos aitvarus, burlentes, banglentes ir kėbulo lentas. Taip pat galima plaukioti parasparniu, žaisti paplūdimio tinklinį ir paplūdimio futbolą.

Nudistų paplūdimys

Natūristai čia ras saugų prieglobstį, kur galės mėgautis saule ir jūra neuždengdami nė centimetro odos. Nudistų zona yra nuošali. Šioje zonoje galite degintis vienišiau ir ramiau. Dėl galimybės užsiimti nudizmu Playa del Inglés yra mėgstamas LGTB gyventojų paplūdimys.

Pajūrio promenada

Netoliese rasite daugybę parduotuvių, kuriose rasite viską, ko reikia norint mėgautis paplūdimiu. Taip pat galite apsilankyti įvairiuose lankytojų laukiančiuose airiškuose pubuose, diskotekose ir baruose.

Mėgaukitės gardžiais patiekalais regiono restoranuose. Apsilankykite prekybos centruose ir nepamirškite įsigyti suvenyrų, kad namo parsivežtumėte apčiuopiamų prisiminimų apie apsilankymą saloje.

Viešbučių pasiūla Playa del Inglés apylinkėse yra labai išsami. Čia rasite puikias paslaugas teikiančių „viskas įskaičiuota” viešbučių, butų ir rezidencijų.

Tarp Playa del Inglés ir Maspalomaso yra pramogų parkas „Holiday World Maspalomas”. Puikus parkas, kuriame galima pramogauti su šeima ir draugais. Netoliese taip pat rasite Sioux City ir Aqualand Maspalomas – du sensacingus pramogų parkus įvairaus amžiaus žmonėms.

Mėgaukitės Playa del Inglés atostogų Gran Kanarijoje metu. Apžiūrėkite kopas, nudistų zoną ir vandens pramogų pasiūlą. Paragaukite gardžių regiono patiekalų ir mėgaukitės nepamirštamomis atostogomis. Primename, kad norėdami atostogauti šioje salos dalyje imkitės atsargumo priemonių, nes tai labai judrus rajonas. Turėtumėte iš anksto rezervuoti vietas, kad rastumėte vietų pageidaujamą dieną.

Pludmales Puerto Rico

Susiję straipsniai:

Susijusi veikla: