Pirmizrāde: 14 septembris, 2022 | Pēdējoreiz atjaunots: 16 septembris, 2022 | Autors: Jan Daniel

Dabas peldbaseini Agaete

Dabas baseini Agaetē ir trīs vulkānisko iežu baseini, kuros varat atsvaidzināt un izklaidēties kopā ar ģimeni. Aicinām jūs iepazīt šo dabas brīnumu, kas uzņem simtiem tūristu, kuri iemīlējuši tā šarmu un klusumu.

Tos dēvē arī par Las Salinas de Agaete. Tās piedāvā atšķirīgu vidi no Grankanārijas tipiskajām pludmalēm. Šeit jūs neatradīsiet kāpas, smalkas smiltis vai viļņus, kas plosās krastā.

Šajā rakstā uzziniet, kas ir Agaetes dabiskie baseini, kāpēc tie ir tik populāri un kā uz tiem nokļūt.

Piscinas Naturales en Agaete -.min

Ko darīt Agaetes dabiskajos baseinos

Las Salinas de Agaete atrodas trīs iespaidīgi vulkānisko iežu baseini, kas lieliski piemēroti atpūtai un jūras baudīšanai. Tie ir savienoti savā starpā un ar jūru pa pazemes kanālos.

Tā kā tie ir pasargāti no viļņiem, tajos ir mierīgi ūdeņi, lai mierīgi baudītu jūru. Pateicoties šiem apstākļiem, tie ir ideāli piemēroti ģimenēm. Bērni var mierīgi peldēties bez viļņu radītā riska. Baseinos ir kāpnes, pa kurām var iekļūt un izkļūt no tiem, kas atvieglo piekļuvi visiem ģimenes locekļiem.

Agaetes dabiskajos baseinos varat sauļoties, atsvaidzināties kristāldzidrā ūdenī un nirt, lai atklātu zem ūdens virsmas slēpto skaistumu. Kad plūdmaiņa ceļas, baseinos ienāk viļņi un zivis. Kad paisums beidzas, zivis iesprostojas, radot interesantu zemūdens vidi niršanai un izpētei.

Baudiet acis uz krasta līnijas nelīdzenajiem skatiem. Ļaujiet sevi savaldzināt klintīm un klintīm, kas aizsargā skaisto un auglīgo Agaetes ieleju. Neaizmirstiet apmeklēt El Roque Partido jeb Dedo de Dios – vulkānisku klinti pirksta formā, kas vērsta pret debesīm.

Puerto de Agaete.min

Pakalpojumi

Agaetes sālsplakumos jūs atradīsiet šādus pakalpojumus:

  • pirtis
  • Ēdnīca
  • Glābējs vasarā
  • Autostāvvieta

Šeit ir arī solārijs, kur varat mierīgi sauļoties, neapberoties ar smiltīm.

Atrašanās vieta

Šie dabiskie baseini atrodas Agaetē, Grankanārijas ziemeļrietumos, un tie ir pazīstamākie uz salas. To nosaukums cēlies no to kādreizējās funkcijas – sāls baseini. Senos laikos šeit cilvēki devās meklēt jūras sāli, kas vēlāk tika pārvērsta šajos lieliskajos baseinos, kurus mēs varam baudīt šodien.

Agaete

Pueblo de Agaete.min

Agaete ir pilsēta ar zvejniecības tradīcijām, kur ir daudz ceptu zivju, sāļo zivju un jūrniecības kaislību. Šeit jūs atradīsiet dažādas kultūras un atpūtas iespējas. Šajā ciematā dzimuši izcili dzejnieki, kuri iedvesmu smeļas ielejas skaistumā, jūras aromātā un zvejnieku atmosfērā.

Gar promenādi jūs atradīsiet veikalus, amatniecības izstrādājumu tirdzniecības vietas un desmitiem restorānu, kuros visu diennakti pasniedz svaigas zivis. Ļaujiet savai garšas kārpiņai izbaudīt zivis dažādos to veidos. Jūs nevarēsiet izšķirties starp buljoniem, ceptām zivīm vai tradicionālajiem ceptiem zivju ēdieniem.

Kā nokļūt Agaetes baseinos

Ja vēlaties apmeklēt Agaetes dabiskos baseinus, uz tiem var nokļūt ar automašīnu no Las Palmasas, kas atrodas tikai 30 minūšu brauciena attālumā. Jūs varat nokļūt arī kājām no Paseo de los Poetas Puerto de las Nieves. Ja atrodaties Tenerifē un vēlaties pārcelties no vienas salas uz otru, brauciens ar prāmi aizņem nedaudz vairāk nekā stundu. Tas ir ideāli piemērots apmeklētājiem, kuri vēlas iepazīt Kanāriju salas, nepalaižot garām nevienu no apskates objektiem. Mēs iesakām rūpīgi plānot savu atvaļinājumu, lai jūs varētu iepazīt visus Kanāriju arhipelāga burvīgos objektus.