Playa de Montaña de Arena Pláž

Playa de Montaña de Arena Pláž

Playa de Montaña de Arena on rikkumata ja vähetuntud rand. See asub Gran Canaria lõunaosas ja vaatamata sellele, et see asub saare sellel poolel, külastab seda vähe turiste. Enamik selle külastajatest on kohalikud, kes tulevad siia igal nädalavahetusel.

See on vaikse atmosfääriga metsik ja väike rand. Seda iseloomustab tume liiv, mõõdukas tuul ja rahulik vesi. See sobib ideaalselt neile, kes soovivad veeta päeva rannas eemal rahvamassist. Kutsume teid seda külastama, et lõõgastuda ja saada kontakti loodusega ilma linna saginate ja ebamugavate pilkudeta.

Nudistide rand

Tänu eespool nimetatud omadustele pakub see rand suurepäraseid tingimusi nudismiks. Külastage Liivamäe randa, et päevitada iga sentimeetri oma nahka. Jätke ujumisriided koju ja anduge kogu oma olekuga loodusele.

Võtke oma koerad kaasa randa ujuma

Lisaks nudismi harrastamise võimalusele võite sellesse randa tuua ka oma koerad, kes naudivad randa sama rõõmsalt kui teie.

Telkimine

Üks selle ranna kõige atraktiivsemaid aspekte on see, et siin on võimalik telkida ja veeta öö Gran Canaria heleda kuu all. Telkimine toimub sagedamini suvekuudel. Ainult suvekuudel lakkab see rand olemast vaikne ja rahulik ning muutub telkide ja rahvamasside sagimist täis kohaks. Teistel aegadel või nädalapäevadel jääb rand siiski üksildaseks ja meeldivaks taganemiskohaks linnast.

Kui otsustate selles piirkonnas telkida, püstitage oma telk väga lähedale mäele, et vältida tõusu ja mõõna ajal vette sattumist.

-Playa de Montaña Arena.min

Teenused

Selliseid teenuseid ja mugavusi, mida otsite linnarannas, Sand Mountain Beachil ei ole. Puuduvad linna mugavused, rannabaarid ja päikesevarjud, mis kaitseksid teid päikese eest. Siin on ainult mäed, paistelised liivad ja imeline meri. Samuti ei leia sa siin ühtegi tualetti ega restorani, seega võta oma söök ja jook kaasa.

Kui te ei taha ohverdada harjumuspäraseid mugavusi, soovitame külastada Playa del Inglés’i, San Agustíni või Maspalomase randa. Vahepeal ootab teid Playa de Montaña de Arena rand, mis pakub teile teistmoodi puhkust täielikus kontaktis loodusega.

Lapsed

Seda randa ei soovitata lastele. Randa pääsemiseks tuleb ületada mõned keerulised takistused. Samuti on tegemist rannaga, kus võivad olla koerad, seega ei ole soovitav, et lapsed seal mängiksid.

Kuidas sinna jõuda

Montaña de Arena randa pääsete mööda rannateed Pasito Blancost El Pajari suunas. Pöörake maha maateele, mis suundub Las Carpinterase randa. Soovitame parkida tee lähedale, et vältida ebatasase pinnase auklikke kohti.

Pärast autost väljumist kõndige mööda rannikut ja jõuate Las Carpinterase randa. Pöörake vasakule ja kõndige umbes 10 minutit läbi kaljude, et leida Montaña de Arena rand. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid ja kanda kerget kaalu, et hõlbustada raskete kohtade läbimist.

Teine võimalus Playa de Montaña de Arenale pääsemiseks on rentida kajak, millega saate randa sõuda. See on üks lõbusamaid tegevusi, mida rannas teha saab, ja see on külastajate seas väga populaarne. Kui valite selle tegevuse, saate tutvuda teiste sama ilu ja võlu omavate puutumatute lahtedega.

Kutsume teid oma puhkuse ajal Gran Canarial külastama Playa de montaña de arena. Tulge ja nautige selle kristallselget vett ja metsikut stiili. Lülitage end maailmast välja ja anduge mere rahulikkusele. See on looduse kingitus neile, kes otsivad eraldatust ja loodust. Siin võite teha, mida soovite, ainus asi, mida me palume, on, et te ei viska prügi ja jätate ranna samamoodi, nagu te selle leidsite. Ärge häirige keskkonda kive korjates või neid liigutades. Me peame hoolitsema kõige eest, mida rand pakub, et me saaksime seda nautida, millal iganes me seda soovime.

Pláže v Puerto Rico
Související články:
Související činnosti: